Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez ugh 22 cze 2015, 11:21
Mnie, to co raz bardziej boli głowa i kręgosłup (w miejscu kręgi/czaszka) no i co raz "głośniej" szumi i piszczy w uszach. W czwartek MR człowy i kręgosłupa szyjnego więc ciekawe, co z tego wyniknie. Jeśli nic, to chyba będzie potwierdzenie, że jednak czas się leczyć "na głowę" :(. Ale to raczej coś z kręgosłupem, bo przy dotykaniu prawej strony w miejscu przevhodzenia z kręgosłupa do czaszki czuję mocny ból.
ugh

przez scooby 22 cze 2015, 12:00
Dzisiaj juz troche lepisj, jutro ide do gina, w razie jakbym sie zle czula to moj narzeczony zawiezie mnie do szpitala.

Ardash mam nadzieje, ze nie jest skrecony. ;/ boli mnie ba pewno jajnik, moze t jakies zapalenie? Bol jsst taki ciagnacy , tepy, nasila sie przy dotyku.

przez pralinka1 22 cze 2015, 12:44
bezsilna chcesz przytyć ??? To jedz to co ja ... Pewnie jak zobaczysz mój jadłospis to oniemiejesz.
Śniadanie - robię pastę jajeczną z 10 jajek ugotowanych na twardo, posiekanych + posiekana cebulka + 3 łychy majonezu + szczypiorek ( porcja dla całej rodziny ) Drugie śniadanie - nie jem nic, choć najchętniej wtrąbiłabym kawał ciasta z kruszonką albo drożdżówkę ( czasem sobie na to pozwalam )
Jeśli się zbiorę do gotowania to mam potem zupę: rosół, pomodorową lub krem z brokuł ( moje ulubione ). Obiad - 6 razy w tygodniu mięso: schabowe, kotlet z piersi kurczaka, pieczony kurczak, bitki wołowe, gołąbki, mielone, ziemniaki, biały ryż, makaron, surówki najczęściej kupne ze sklepu. Sama robię tylko marchewkę z groszkiem, buraczki i brokuły polane masełkiem z bułeczką. Raz w tyg. staram się wmusić moim chłopakom smażonego w panierce dorsza lub halibuta. Raz w tyg. zawsze też są pierogi ( zazwyczaj kupne ) spaghetti no i ukochane przez moje dzieci naleśniki. Do tego mam w domu tzw. słodką półkę zawsze pełną słodyczy. Zwykle jest oblegana przez mojego starszego Syna ale i ja czasem tam zajrzę. Ptasie mleczko, czekolada, kruche ciasteczka ....
Staram się nie ulegać zbyt często pokusie ale uwielbiam słodkie. Za to prawie codziennie jem orzechy i moje ukochane suszone daktyle.
Pobyłabyś u mnie 2 tyg. i założę się, że dobiłabyś do 40 kg.
A tak już całkiem poważnie, czy Ty nie masz żadnych swoich ulubionych dań z dzieciństwa, kiedy byłaś zdrowa. Przypomnij sobie jakieś miłe chwile, kiedy byłaś szczęśliwa i czułaś się bezpieczna - co wtedy jadłaś ??? Może idź tym tropem. Zjedz coś na co sobie od dłuższego czasu nie pozwoliłaś.
Sama napisałaś, że wg. gastrolog z Twoimi jelitami nic złego się nie dzieje. Zapewniam Cię też, że nie masz złamanego kręgosłupa !!!
Co uwielbiałaś jeść jako mała dziewczynka ??? Czekam na odpowiedź !!! Masz mi tu opisać ze szczegółami co to było, jak pachniało, jaki miało kolor i smak.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scooby 22 cze 2015, 12:57
Ja bym chciala schudnac xs na razie stracilam 1 kg ;)

przez Mili89 22 cze 2015, 20:02
Cudowny post Pralinko !!! :))) Bezsilna słuchaj się ! To genialny pomysł :)))
Ją dziś zrobilam galaretki przekładane usztywniona bita ietana właśnie Mama mi takie robiła jak byłam mała:) a na obiad piers kurczaka pieczone ziemniaczki i kapusta kiszona :) całuje:*
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Mili89 22 cze 2015, 20:05
To moje dzielo:)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez pralinka1 22 cze 2015, 20:34
Słuchajcie a może każdy opisze swoje ulubione danie z dzieciństwa. Tylko w taki sposób, żeby innym aż ślinka pociekła.
Powspominajmy dla Bezsilnej ...

przez Ardash 22 cze 2015, 20:38
Mili, pralinka wpraszam sie do was na obiady :D
Mili galaretki super, juz mi jezor do nich ucieka i slina cieknie :mrgreen:
Kiedy ja jadlam taka galaretke :105:
Niestety moje dzieci nie lubia ani galaretek, ani budyniu czy kisielu...

przez pralinka1 22 cze 2015, 20:39
Mili89 Twoje galaretki zmąciły mój spokój ... Wcinam właśnie orzechy brazylijskie z Lidla. Właśnie zaczął się amerykański tydzień. Zrobiłam zapas syropu klonowego na rok i już oczami wyobraźni widzę ociekający nim stos naleśników ...

przez scooby 22 cze 2015, 21:07
Oooo galaretki są wspaniałe ;))

A ja uwielbiam naleśniki z truskawkami i białą czekoladą.... usmazone, cienkie nalesniczki, truskawki pokrojonoe w polowke lub zblendowane, polade roztopioną biala czekolada... mozna dodac odrobine bitej smietany :)))

przez bezsilna_22 22 cze 2015, 21:46
:)
Uwielbiam Was :D

Ale mam zapiernicz w pracy, sezon jest, turystów pełno...... ciągle po niemiecku sprecham :))))))
a wracając do tematu.......
kręgosłup napier**** niesamowicie. od odcinka szyjnego ucisk czuję z lewej strony głowy przy skroni, do tego zawroty głowy.
cała szyja napieprza, ramiona, potylica, kark. jakby ktoś młotem walił.
od piersiowego między łopatkami. na szyi właśnie najbardziej lewa strona i te kłucie z lewej strony głowy przy czole, na skroni.
lędźwiowy też boli. ale najbardziej szyjny i piersiowy. aż cała szczęka od szyjnego. a dzisiaj jeszcze kupiłam na rynku warzyw i owoców ok 7 kg i niosłam to z tym bólem. popieprzona jestem.
złamanie mam na bank, bo mam uciski, poza tym mam osteoporozę!!!!!!!!! ubytki w kościach jak babcie. nie ma ratunku dla mnie

jelita.. dzisiaj troszkę lepiej, bo nie jadłam zbóż, tylko dzisiaj jadłam paleo. no i aż takich wzdęć nie mam, dziwne
ale zaparcia są dalej.

kręgosłup napieprza, że zwariuję!!!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze takie ciężary noszę. złamanie na bank
a co innego

wyję z bolu znowu teraz.:/

ps. no niestety gluten i nabiał u mnie odpadają dożywotnio :) i jelita moje by nie wytrzymały
a od tego kręgosłupa to nawet pod żebrami ucisk
ale szyja najbardziej, lewa strona cała, promieniuje od głowy do ręki, strzyka, zgrzyta
szyja jak na patyku, złamie się na bank lada dzień
cały kręgosłup

i te 36 kg, bleeeeeeeee

przez scooby 22 cze 2015, 21:56
Bezsilna , a.czy masz pracę siedzaca czy stojaca lub chodzaca?

przez alu 22 cze 2015, 22:03
bezsilna_22, ja wiem, że my mnóstwo rzeczy sobie wkręcamy (no i niech ktoś teraz zaprzeczy :P), ale jak czytam, że Ty masz rzekomo złamany kręgosłup to odnoszę wrażenie, że sobie z nas jaja robisz, serio :(
alu

przez platek rozy 22 cze 2015, 22:09
bezsilna_22, :shock: :shock: :shock: coz za bzdety piszesz! do neurologa zrobic rtg i rezozonans . Ja mam niestabilnosc kregow szyjnych , dyskopatie i osteofity od strony rdzenia kregowego i mialam bole i zawroty ze hey. Zlamany kregoslup jakbys miala to byc byla sparalizowana . I nie wolno dzwigac przy problemach z kregoslupem . Zadbaj o niego bo naprawde kiedys Ci sie jeszcze powazniejsza rzecz stanie i dopiero bedzie placz. Nie ma zartow , kregoslup chory to powazna sprawa ktora trzeba leczyc.

Moj ma sie juz calkiem niezle mimo takich schorzen.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg