Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bezsilna_22 10 cze 2015, 19:14
nefretis
aż tak źle jem? ja już mam dość tego, tych obsesji, ja chcę najpierw przytyć, potem przejdę na paleo itd. Chyba bardziej wykańcza mój organizm to, że ważę 36,5 kg........ :cry:
dzisiaj po śniadaniu czułam się (o dziwo) w miarę ok, mimo, że prawie takie samo - komosa ryżowa gotowana z cynamonem i olejem kokosowym zmieszana z musem z banana, truskawek i karobu. może to kwestia, że rano wzięłam pierwsza dawkę probiotyku tego?? ma on największa ilość bakterii w 1 saszetce, największą na świecie-450 miliardów
w pracy sałatkę jak wczoraj z warzyw gotowanych i awokado, oliwek, ziół
potem jaglaną (moczona przez kilkanaście godzin) z kurkumą, warzywami gotowanymi, awokado znowu, oliwą, ziołami (po awokado chyba wzdęcia większe........)
serce mi w ogóle dzisiaj dziwnie boje, duszności mam ,nieregularnie bije, słabo mi. endokrynolog mailowo kazała mi zmniejszyc tyroksyne do 25 mg, a nie 50 mg jak biorę teraz.
przy jelicie drażliwym (które wynika z rozrostu bakterii... co ja mam) to dieta fodmap jest dobra, czyli produkty, które nie fermentują. awokado jest na liscie zakazanych :( ale zboża bg można jesc.
wstawiam zdjęcia.
na kolację zjem chyba rybę na parze, z batatem, warzywami gotowanymi i olejem kokosowym.....
typowy objaw sibo to wlasnie pod koniec dnia nasilanie wzdęć, chociaz ja rano tez mam. ale im pozniej, tym gorzej. teraz to jakas masakra
i serio mam dość schiz. ledwo zipie, moj organizm dostaje niezle, ile on juz wytrzyma?
kiedys anoreksja, waga 29-37 kg przez 5 lat, potem ok. nastepnie stres,antybiotyki, tona glutenu i nabialu i candida, pasozyty.
chore jelita, hahsimoto i inne. ale teraz to juz mam objawy nadczynnosci. masakra. mam wrazenie,ze sie udusze,albo serce mi stanie.
tylko, ze biegunek nie mam. a ciagle zaparcia.
boje sie,ze nadal mam glistee :cry:
chociaz modle sie, oby to "tylko" dysbioza i candida. juz wole to niz robactwo :cry:
w piatek pierwsza nowa psychoterapia....... moze zmiana mi pomoze. boje sie kochane!!!!!!
strzelaja kosci, nie mam sily, mdli mnie, brzuch zapchany, a waga 36 kg. to jakas masakra.
ja powinnam najpierw przytyc, potem bede dietowac, ja pierdziele. okresu nie mam ,wlosow nie mam, jelita spieprzone, energii nie mam,zle wyniki, sily nie mam, tarczyca szaleje, osteoporoza........ nie chce byc na wozku za kilka lat. i nigdy nie bede matka :cry:
Boze, pomoccyyyyyyyyyyyyyyyy :cry:
jestem beznadziejna, wiem, egoistka i pieprznieta
ale nie radze sobie. mam dosc diet. ja mam zaburzenia, obsesje na pkt. jedzenia. nie glodzenie, a zdrowe jedzenie, eko. i kalorycznie tez jem taka ilosc, jak niektorzy na diecie na odchudzanie. chociaz staram sie jesc tak, by ta waga trzymala sie w miejscu.
ale ja chce przytyc, bo bedzie zle.
co mam zrobic?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Mili89 10 cze 2015, 19:31
bezsilna_22, nie kombinuj z tymi dietami za dużo wymyslasz. Lekarka gastrolog kazała Ci przejść na jakąś dietę? Słuchaj jej i rob to co każe. Jakie masz eozynocyty? W morfologii jak w normie to nie mas glisty ani candidy... Bardzo malo prawdopodobne...nie katuj sie juz tak.mam nadzieje ze psychoterapia przyniesie efekty.

Ja sie boje bo ciągle mnie kluje po tej lewej stronie brzuch.zaczęło sie od zaparcia rano pozniej jakoś udało mi sie wyproznic ale bol w boku pozostał . czy to jelita? Tak kluje przestaje znów kluje i tak w kółko i w jednym miejscu ...:((
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez bezsilna_22 10 cze 2015, 19:54
Mili89 napisał(a):bezsilna_22, nie kombinuj z tymi dietami za dużo wymyslasz. Lekarka gastrolog kazała Ci przejść na jakąś dietę? Słuchaj jej i rob to co każe. Jakie masz eozynocyty? W morfologii jak w normie to nie mas glisty ani candidy... Bardzo malo prawdopodobne...nie katuj sie juz tak.mam nadzieje ze psychoterapia przyniesie efekty.

Ja sie boje bo ciągle mnie kluje po tej lewej stronie brzuch.zaczęło sie od zaparcia rano pozniej jakoś udało mi sie wyproznic ale bol w boku pozostał . czy to jelita? Tak kluje przestaje znów kluje i tak w kółko i w jednym miejscu ...:((

może kolka jelitowa? przy zaparciu to normalne......

a ja mam takie wzdęcia, że zaraz chyba mi brzuch rozerwie :cry: i zaparcia oblesne :cry:
fermentacja na całego. awokado zrobiło swoje... jedna porcja ok, ale już kolejny raz awokado........
dowaliłam sobie :cry:
jeju, a tak dzisiaj w miarę dobrze się czułam przed obiadem, po tamtych 2 posiłkach :cry:
pewnie bez asntybiotyku (xifanax) sie nie obejdzie :cry:
a co do diety, nie kombinuje, tylko nie mogę jesc czegos co fermentuje (wzdecia mam od fermentacji, ktora wynika z namnozenia patologicznych bakterii i candidy - slowa lekarki), a to co wyslalam to wlasnie sie sprawdza, bo jest podzielone na produkty wzmagajaca fermentacje.... i nieszkodliwe.
takze awokado tez w odstawke? :(
chociaz 1 porcja byla ok........
zaraz jem na sile....... kichy mi chyba rozerwie :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 10 cze 2015, 20:03
bezsilna_22, wypij sobie ciepła herbatke i moze nie jedź narazie albo zjedz cos lekkiego...
A ta kolka jelitowa moze trwać cały dzień? Momentami wogole nie boli a za chwile znów. Wypilam probiotyk o herbatke... Juz mnie kiedyś tak chyba bolalo tez po zaparcoach... Ale teraz dzidzia jest i sie stresuje....

Bezsilna musisz zaczekać aż probiotyki uzupełnia dobra florę w jelitach to troche potrwa :* ale napewno odniesie skutek:*

Nefretis czekam aż sie odezwiesz:*

przez bezsilna_22 10 cze 2015, 20:25
Mili89 napisał(a):bezsilna_22, wypij sobie ciepła herbatke i moze nie jedź narazie albo zjedz cos lekkiego...
A ta kolka jelitowa moze trwać cały dzień? Momentami wogole nie boli a za chwile znów. Wypilam probiotyk o herbatke... Juz mnie kiedyś tak chyba bolalo tez po zaparcoach... Ale teraz dzidzia jest i sie stresuje....

Bezsilna musisz zaczekać aż probiotyki uzupełnia dobra florę w jelitach to troche potrwa :* ale napewno odniesie skutek:*

Nefretis czekam aż sie odezwiesz:*

tak, kolka może być długo....

zjadłam dorsza z pary i warzywa z pary - szpinak, cukinia, marchew, do tego 1 mały gotowany batat i oliwa, zioła świeże, ostropest, śol morska

:cry:

przez Mili89 10 cze 2015, 21:06
bezsilna_22, jak czytam co jesz to zaczynam mieć kompleksy... Na kolacje jem kanapki dwie z wedlina i pomidorem... Na obiad dzis pomidorowa bez mięsa. Śniadanie jajko na twardo i kanapka... Pozniej banan... Masakra

przez alu 10 cze 2015, 21:17
bezsilna_22, po raz enty piszesz o tym antybiotyku - ktoś Ci go zalecił? Wiesz, że nie mając flory bakteryjnej nikt przy zdrowych zmysłach nie da Ci antybiotyku? Gastrolog jedno, a Ty dalej swoje :roll:

Mili89, pewnie, że to mogą kłuć jelita, do tego dochodzi stresik i pobolewanie gotowe. Będzie dobrze :)
alu

przez Mili89 10 cze 2015, 21:52
alu, dziękuje:* jem teraz kanapki z białym serem i miodem ... Normalnie ich nie znosze ale w ciazy mi wyjątkowo smakuja.w poprzedniej tez tak mialam...brzuch troche mniej boli moze to jelita ...jakbym nie była w ciazy to pewnie bym sie mniej martwiła jeszcze nie mam nospy. Dopiero maja mi Rodzice wysłać...

Bezsilna najpierw trzeba odbudować florę bakteryjna i to powinno wystarczyć. Jak wezmiesz antybiotyk to cala kuracja probiotykiem pójdzie sie.... :( bo znów antybiotyk wyjalowi cala florę... Cierpliwości. I słuchaj lekarza:*

przez alu 10 cze 2015, 21:54
Mili89, a nie masz melisy? Super działa na takie kłucia i pobolewania, troszkę by Cię wyciszyła :)
PS. zastanawiacie się już nad imionami? :)
alu

przez Mili89 10 cze 2015, 21:59
alu, mam melise moze wypije teraz zrobilam sobie herbatke z cytryna :)
Co do imion to ja czuje ze to będzie chłopiec...czuje sie całkiem inaczej niż w poprzedniej ciazy z Corcia. I chcialabym żeby synek miał na imię Staś po moim sp Dziadku. Ale mój maz cos protestuje ze to staroswieckie i w Anglii dziwnie będzie brzmieć i chce zebysmy dali Stanislaw na drugie...ale mi sie bardzo podoba wiec będę sie upierac ;);) a co do dziewczynki to by była Julka :) po mojej Prababci... :)

przez alu 10 cze 2015, 22:03
Bardzo ładne imiona :)
alu

przez bezsilna_22 10 cze 2015, 22:30
boję się że umrę :cry:
mam palpitacje serca, duszności, slabo mi,
boję się,ze zbyt duża dawka letroxu i weszłam w nadczynność :cry:
serce mi wali i bije nierównomiernie, jakby mialo stanąć zaraz :cry:
uduszę się, boję się, poty zalewają
a do tego załamuje mnie to,że zniszczylam swoje zycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boziu, nie dam rady

przez Mili89 10 cze 2015, 22:36
bezsilna_22, spokojnie wypij z dwie melisy ona troche zamula tarczycę. Napewno nie wpadlas w nadczynność tak szybko z niedoczynności i masz kolejny dowód na to żeby samej nie kombinowac tylko słuchać lekarzy :* wypij melisy połoz sie i nie nakrecaj to wszystko nerwy!!

przez bezsilna_22 10 cze 2015, 22:38
Mili89 napisał(a):bezsilna_22, spokojnie wypij z dwie melisy ona troche zamula tarczycę. Napewno nie wpadlas w nadczynność tak szybko z niedoczynności i masz kolejny dowód na to żeby samej nie kombinowac tylko słuchać lekarzy :* wypij melisy połoz sie i nie nakrecaj to wszystko nerwy!!

ale to nadczynność się zrobila już czy to nerwica?
czy moze brak benzo???
od ok 2-3 tygodni biorę codziennie 0,5 mg SR (czasem 1 mg :( )
i juz przestało dzialac kolo wieczora
:cry: :cry: :cry:

Sortuj wg