Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 09 cze 2015, 21:30
bezsilna_22, nie panikuj to nerwica moim zdaniem naprawdę powinnas pójść do psychiatry i zacząć leczenie żeby stawić wszystkiemu czoła:*
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez nefretis 10 cze 2015, 10:34
bezsilna ja codzienna kaszą jaglaną na śniadanie na słodko, dowałiłam sobie jelita:( Jadłam tak miesiącami "bo zdrowo"
Karob i banan to wzdecia, jaglanka ma bardzo wysoki IG i dużo węglowodanów, to chyba nienajlepsze dla Ciebie. truskawek lepiej unikac przy hashi, wczoraj o tym czytałam zreszta taka surowizna (pewnie pędzona) na jelita to masakra
nie jedz tyle surowizny przy problemach jelitowych, mi też surowa marchew nie słuzy

ja sie ciągle skłaniam ku protokołowi i paleo ale takie na serio. Dzis wstałam z mega wzdęciem, to nienormalne. Boli, nie da sie tych gazów oddać.
Dziś mam 70 dzień cyklu, skłaniam sie do pojscia do gina ale tak sie boje, juz kilkukrotnie wybierałam numer, boje sie kolejnych hormonów, diagnozy, nie wiem czy przez stres to wszystko bo napiecie mam okrutne, ciągle sprawdzam gacie, nie jestem w stanie działać w domu, na dodatek przeszłam krótką infekcje z gorączka 39, mierzyłam co 10 min bo bałam sie że umre, że dojde do 41 i nie zbiję jej.
Ale przeszła sama, teraz się pocę że leje sie ze mnie

przez Mili89 10 cze 2015, 13:53
Byłam u lekarza po receptę na lek bo mi sie skończył i trafilam na super lekarkę akurat i pytam ja co z moim USG bo czekam i cisza a ona w szoku ze ten lekarz nic nie zrobił i pyta czemu położna mnie nie wysłała odrazu na USG a ja ze ona mówiła ze sie nie zna a ta w śmiech ze powinna sie znac bardziej od niej w tych kwestiach. I zadzwoniła odrazu do szpitala do tego oddziału wczesnej ciazy i mam w poniedziałek USG przez tel zalatwiony i powiedziała ze skoro nie mialam krwawień to pewnie jest dobrze ale lepiej sie upewnić bo nie moge sie stresowac.i teraz dostalam list na USG 29 czerwca heh to będę miała dwa isg w tym miesiącu. I przyszło mi ze musze tarczycę badania krwi zrobic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez PannaNatalia 10 cze 2015, 14:02
Ja jakoś się denerwuję.Dostałam dziś siekrowanie na TSH i morfologię.Badanie jutro a wyniki w poniedziałek.Lekarz podejrzewa niedoczynność tarczycy
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez nefretis 10 cze 2015, 14:04
Mili wspołczuję Ci tych stresów i badań , w ciązy szczególnie...człowiek chciałby mieć spokój.

stało się - umówiłam się do ginekologa na wizyte na 18:00 - dziewczyny chce wziąć sedam, bo zaraz zwariuję, nie moge nic robic ręce się trzęsą, byłam już 3 razy z biegunką w wc, osłabłam, pewnie nic nie zjem do szóstej z nerwów, córka do mnie mówi a ja nie kontaktuję.
Prosze napiszcie czy Sedam mnie uratuje i na ile godzin. Czy nie zasnę.

Boje sie ze zdiagnozuje mi mega nadżere i bedzie szpital. Mam duzo śluzu i wiem, ze to z nadżerki, którą ostatnio lekarz kazał zostawić bo to zwykła erytroplakia, cytologia była OK
albo raka jajnika, lub jakąś dużą torbiel, cyste, operacja, koniec wszystkiego
nawet zaczęłam już sprzątać by po powrocie dziś od gina móc się połozyć bo wiem, ze gdy bedzie zła diagnoza, nie bede w stanie nic robić :(

Nie wiem, moze jakies zaburzenia @ to prolaktyna, moze hashimoto. Jest tyle "może" pewnie bede musiała sie badać od jutra. Laboratorium itp. sama to sobie zgotowałam. Ratunku, płaczę.

aha mam codziennie bóle krzyża, czytałam że jeden z objawow nowotworu w narzaddach rodnych, plus wzdęcia :( :( :(

przez Mili89 10 cze 2015, 14:31
nefretis, postaraj sie uspokoić nie wiem co to za lek ale weź cos na uspokojenie. Będzie dobrze:* sama mialam nadzerke i HPV i okropnie sie balam a zniknęło samo !! Nie masz żadnego raka:* daj znac po wizycie :*
Mnie dzis od rana kluje w lewym bolnym rogu brzucha nie wiem to chyba jelita bo ostatnio ciężko jest :/

przez nefretis 10 cze 2015, 14:35
Mili Sedam jest benzodiazepina, wziełam 1/4 tabletki (cała ma 3mg) zobaczymy
słuchaj, ja w ciązy miałam okrutne zaparcia, całą ciąze, szok...bolały i pokłuwały mnie całe jelita.

przez Mili89 10 cze 2015, 14:50
nefretis, napewno Ci pomoże ta tabletka musisz sie troszkę uspokoić. Wlasnie ja mam zaparcia... Byłam teraz niby w toalecie ale ledwo mi sie udało ... I dalej mnie kluje...to chyba przez te zaparcia? Zwariowac mozna...

Daj znac koniecznie co u lekarza i nie nastawiaj sie na żadne nowotwory !!:*

przez nefretis 10 cze 2015, 14:59
wiesz, mi w tych zaparciach nic nie pomagało, gin mi mowiła wtedy, że hormony coś tam robią:( brałam suszone śliwki, piłam sok z kapusty i inne i nic. trzeba to przetrwac i duzo pić

nawet nie wiesz ile mnie kosztuje wyjście do lekarza. Do takich decyzji dojrzewam tygodniami. idzie ze mna mąż moze mnie zagada i nie bede tam panikować, czuje sie debilnie bo ile ja mam cholera lat żeby tak sie bać. Jutro terapia, musze o tym pogadać... chyba, ze dzis zdiagnozuje mi cos złego to nie ide na zadną terapie:(

przez aceracc 10 cze 2015, 15:32
ja m.in. schizofrenię, ale co najśmieszniejsze, czy raczej najsmutniejsze i tak sie nia nia rozchorowalem kilka lat pozniej.

Prosze odwiedzcie mojego posta - baaardzo-prosz-o-pomoc-serio-t55799.html

przez nefretis 10 cze 2015, 15:54
wypełniłam

przez Mili89 10 cze 2015, 15:58
nefretis, mam nadzieje ze sie uspokoisz po wizycie. Dobrze ze maz z Toba idzie :* poradzisz sobie wierze w Ciebie:) jutro Porozmawiaj o tym z psychologiem. Może jednak powinna jakies leki bra c?
Z tego co czytalam to ten moj bol to kolka jelitowa bo przechodzi gdy się ruszam a jak leże to kluje na dole po lewej stronie ... Pare dni temu mialam biegunki po truskawkach teraz w druga stronę problem zwariowac mozna.
Daj znac po wizycie:* trzymam kciuki :**

przez nefretis 10 cze 2015, 17:38
wychodzę, chyba jeszcze nigdy sie tak nie balam, cykl 70 dni to nie sa zarty, chyba po mnie

przez Mili89 10 cze 2015, 18:54
Będzie dobrze ;* to pewnie tylko hormony:* dajznac

A mnie dalej kluje...czy to normalne po zaparciach? Bo sie zaczynam bać:(

Sortuj wg