Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Hipochondria - jakie chorobyy sobie przypisywaliście..?

przez bezsilna_22 06 cze 2015, 16:39
marta80 napisał(a):hej kochane moje:))u mnie akcje brzuchowe sie uspokoily...za sprawa dietki:)a teraz od tyg bol miesni....nog rak.....dziwnie sie czuje poty mnie oblewaja...((:to nie sa zakwasy(:biore magnez...wiec to tez nie to...bol jest dziwny,,,,,czy ktoras z was miala bole miesni???oszaleje.......takiego objawu jeszcze nie mialam.....

hej :*
przy nerwicy często jesteśmy spięte, takze mięśnie też mogą wtedy boleć. tez to przerabiam, tylko ,że ja łydek też mam właśnie bóle nieraz :P
a może dzwigałaś coś? albo przeciążyłaś się?
a poty... to też przy nerwicy :) poczekaj kilka dni, jak nie przejdzie to pojdz do lekarza. moze to tylko chwilowe i "tylko" od nerwicy ,raczej na pewno tak jest :*

przez Mili89 06 cze 2015, 16:51
a potas masz w normie ? nie tylko magnez tak daje o sobie znac ;)

czasem nawet zle spanie moze przyczynic sie do takich boli ...

czytalam ostatnio, ze arbuz bardzo dobrze dziala na miesnie i przeplyw krwi :) polecany jest bardzo osobom, ktore cwicza, aby nie bylo zakwasow :)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez nerwa 06 cze 2015, 17:27
A ja od paru dni odczuwam w miesniach dziwne cos. Nie jest to ani takie typowe oslabienie czy niemoc, ani bol. Takie cos pomiedzy, nie wiem jak to nazwac :)
I nie jest to jakos bardzo nasilone, ale takie denerwujące :bezradny:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 06 cze 2015, 17:36
wiekszosc takich mrowien w miesniach to albo niedobor potasu lub magnezu albo przemeczenie lub nerwy... wiecie ilu osobom dokuczaja miesnie ? my niestety nawet w lekkich odczuciach doszukujemy sie objawow najgrozniejszych chorob :(

przez alu 06 cze 2015, 17:53
Też mam często ni to słabość, ni to ból właśnie w mięśniach. Coś jakby na grypę, ale nie do końca. I też tego, tak jak Ty nerwa nawet konkretnie opisać nie umiem :P
alu

przez marta80 06 cze 2015, 17:55
potas magnez wszystko w normie....wogole morfologie mialam koniec kwietnia robiona wszystko bylo git......dziwne...te bole takich jeszcze nie mialam((((:
arbuza uwielbiam;)))ale zawiera duzo cukru wiec nie moge go jesc ze wzgledu na moja insuliooprnosc((:

przez marta80 06 cze 2015, 17:57
alu no to ja mam cos takiego..ni to bol ni to mrowienie....ni to slabosc....tylko pirwszy raz tak mam dlatego sie zamartwiam((:::juz 6dzien dzis(:

przez alu 06 cze 2015, 17:59
Ja tak mam nawet nie wiem od kiedy, bo w ogóle na to nie zwracam uwagi - ot jest i tyle. Ja się przejmuje tylko sprawami żołądkowymi
alu

przez nerwa 06 cze 2015, 18:21
alu, o wlasnie dokladnie - troche tak jak przy grypie jakiejs takie dziwne!
Tez tak az nie zwracam uwagi na to, tyle, ze mnie denerwuje troche ze takie cos występuje.

marta80, ja to pamietam, ze mialam takie dosc silne bole ogolne jak wzielam antydepresanta, i tak się totalnie zle czulam przez 24h. Ale potem juz nie bralam i przeszlo.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez bezsilna_22 06 cze 2015, 19:03
a ja mam dzisiaj takie wzdęcia od tego zaparcia i przez to taki okropny niesmak w ustach, że idzie zwariować
wczorajsze wafle ryżowe......... bakterie szaleją w jelitach :(
a wizyta u gastro dopiero w środę :cry:
czytałam nawet o przeszczepie kału. moze to by mi pomogło?
:D

przez Mili89 06 cze 2015, 19:48
bezsilna_22, jadlas te truskawki i activie ? bralas jakies probiotyki?
nie wkrecaj sobie tych bakterii tam nic zlego nie ma... wszystko to Twoja psychika... wez sie w garsc , zjedz 2 opakowania truskawek i bedzie lepiej napewno...

ja dzis nie jadlam truskawek i czuje sie lepiej... za to zjadlam borowki i mam ochote na arbuza :roll: :roll: :lol:

przez Mili89 06 cze 2015, 19:53
bezsilna_22, odnosnie arbuza zobacz co znalazlam :
herbata z białych pestek arbuza jest od lat stosowana w medycynie chińskiej. Poleca się ją przy zapaleniu pęcherza i uciążliwych zaparciach. Pomaga w leczeniu infekcji i usuwaniu osadów w systemie przewodów moczowych.

STOSOWANIE: Pół łyżeczki od herbaty na szklankę wrzącej wody, zamieszać i pozostawić na około 15 minut do wystygnięcia. Pije się raz w tygodniu lub częściej, chociaż można też w niewielkich ilościach pić kilka razy dziennie. Najlepszy skutek odnosi się pijąc częściej niewielkie ilości niż dużo za jednym razem.

przez nerwa 06 cze 2015, 19:58
bezsilna_22 napisał(a):czytałam nawet o przeszczepie kału. moze to by mi pomogło?
:D

:shock: :hide:

przez alu 06 cze 2015, 20:51
Przeszczep kału? Chyba nie chcę wiedzieć jak i gdzie to się odbywa :8):
alu

Sortuj wg