Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Ardash 04 cze 2015, 13:52
bezsilna ja zgodze sie z twoja psychiatra.Powinnas jebnac te diety w pizdu i zaczac jesc to co lubisz, odzywiac sie zdrowo ale normalnie.
Nie gnijesz od srodka! A kto co powiedzial, ze masz nieszczelne jelito???
Rzeczywiscie za barszo skupiasz sie na tych jelitach. Piszesz dokladnie co zjadlas na sniadanie a mnie bardziej ciekawi co fajnego wczoraj zrobilas przez caly dzien.Masz jakies hobby, przyjaciol, znajomych?? Jak spedzasz dni (jesli nie pracujesz)?
Takie rzeczy sa bardzo wazne!!!
Probowalas jakiegos sportu
(oczywiscie czegos odpowiedniego dla ciebie ze wzgledu na osteoporoze),spacerow itp. Zamiast wywalac pieniadze na suplementy i inne cuda zapisz sie na jakis fajny kurs.
No i koniecznie terapia!!
Ludzie dali ci tutaj mnostwo dobrych rad i nsprawde warto z nich skorzystac.

przez bezsilna_22 04 cze 2015, 14:03
Dziekuję kochani, po prostu dzisiaj czuję taki lęk wielki, moze to mieszanka mirtagenu, zomirenu i zwiększonej dawki letroxu.
ja nie mam normalnego życia no i też jednak czuję lęk bo z jednej strony piszecie, ze mam hipochondrię i jestem zdrowa, a pozniej ,że powinnam isc do szpitala na diagnostyke :( to ja juz sobie wkrecam, ze mam bialaczke, niedrozne jelita, uszkodzony mozg itd. :cry:
chyba zwariuje, a mozg dzissiaj jakby ktos mi wyprasował :D :cry:
jeju ja chyba zwariowałam.
serio zachowuję się jak wariatka? co się ze mną dzieje, masakra jakaś!
mnie nerwy zabiją, ja sama się zniszczę, boje sie jak nie wiem. jeszcze ten mózg dzisiaj taki jak uszkodzony, moze to efekt zwiekszenia hormonu tarczycy i duzej dawki mirtagenu i zomirenu,a przy takiej wadze to silniej dzialaja. mam nadzieje,ze do jutra to minie, bo musze do pracy isc :cry:

przez Mili89 04 cze 2015, 14:13
bezsilna_22, no mozg uszkodzony- raczej myslenie ;)
mi chodzi o to zebys poszla na diagnostyke skoro mowisz , ze masz takie ZLE WYNIKI! bo latasz od lekarza do lekarza prywatnie, wydajesz mase kasy na suplementy, mieszasz to wszystko... a pamietaj, ze ziola tez moga szkodzic! z tymi czopkami to sama wiesz jak niekorzystnie wplywaja na zdrowie i na jelita...
poszlabys do szpitala zbadaliby Cie a pozniej psychiatra i leczenie...inaczej sie sama zapetlisz...
pij activie zrezygnuj z czopkow i innych cudow...
naprawde zaufaj nam
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bezsilna_22 04 cze 2015, 14:17
Mili89 napisał(a):bezsilna_22, no mozg uszkodzony- raczej myslenie ;)
mi chodzi o to zebys poszla na diagnostyke skoro mowisz , ze masz takie ZLE WYNIKI! bo latasz od lekarza do lekarza prywatnie, wydajesz mase kasy na suplementy, mieszasz to wszystko... a pamietaj, ze ziola tez moga szkodzic! z tymi czopkami to sama wiesz jak niekorzystnie wplywaja na zdrowie i na jelita...
poszlabys do szpitala zbadaliby Cie a pozniej psychiatra i leczenie...inaczej sie sama zapetlisz...
pij activie zrezygnuj z czopkow i innych cudow...
naprawde zaufaj nam

Ok, w środę idę do gastrolog, ona zna całą moją sytuację, jeśli da skierowanie to ok, a jeśli stwierdzi, ze nie ma takiej potrzeby, to też chyba ok, nie?
Rodzinna mi nie wypisze, bo ona ma mnie za wariatkę :)
aha, no i co do activii ,to odpada, nabiału nie jem już od 1,5 roku około

przez Mili89 04 cze 2015, 14:21
bezsilna_22, to jak to jest z tymi Twoimi wynikami badan ? mowisz, ze masz zle, a rodzinna ma Cie za wariatke mimo ze jej pokazujesz zle wyniki badan ? cos mi tu nie pasuje...
czemu nie jesz nabialu ? moze sprobuj wypic activie nic Ci nie zaszkodzi, a ona ladnie wspomaga jelita...

przez bezsilna_22 04 cze 2015, 14:45
Ostatnio powiedziała, że nie słychać perystaltyki i pić parafinę.
a 3 tygodnie temu dała skierowanie z bólami brzucha i zrobili tylko badania, znowu była leukopenia i anemia i tyle. powiedzieli,że do gastrologa (idę w środę), hematologa i ewentualnie reumatologa. wtedy mnie twarz paliła ciągle no i te zaparcia, ale crp było ok, tylko słaba morfologia.

przez Mili89 04 cze 2015, 15:23
bezsilna_22, jakie dokladnie masz wyniki morfologii ? przepisz tutaj...

powiedzieli zebys poszla i nie dali skierowania ? dla mnie to troche dziwne... z tym hematologiem to pisalas juz z 2 miesiece temu...
co do anemii to nic dziwnego, przy hasimoto to barzo czeste. powinnas jesc duzo pozywienia zawierajacego zelazo a poza tym cos zawierajacego wit c zeby zelazo sie lepiej wchlanialo.
moim zdaniem konieczna jest dla Ciebie wizyta u psychiatry i leczenie

przez Ardash 04 cze 2015, 17:30
bezsilna leukopenia i anemia wyszly ci kiedy bylas w szpitalu na kolono. Wtedy tez kazali ci pojsc do poradni hematologicznej, ale o ile pamietam to wybieralas sie prywatniw do hematologa, bo na kase okropne kolejki. Bylas u niego wtedy??
Anemia moze byc spowodowana zla praca jelit.
Piszemy ci tutaj zebys zrobila kompleksowa diagnostyke bo ciagle piszesz, ze masz zle wyniki i ze okropnie sie czujesz. Wiec warto to sprawdzic.

przez Mili89 04 cze 2015, 17:39
Ardash, ma racje - sprawdzic, a nie samej kombinowac! :nono:

przez bezsilna_22 04 cze 2015, 18:18
To moje wyniki z 8 maja, na izbie przyjęć.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Mili89 04 cze 2015, 19:13
bezsilna_22, powinnas jesc wiecej bananow- bo masz niski potas, co do hemoglobiny to jest tylko minimalnie ponizej normy tak samo leukocyty- wynikow wcale nie masz zlych co Ty gadasz ??
co do neutrofili to nie wiem ale mozliwe ze leki tak zadzialaly na nie ... w kazdym razie odchylenia w innych kategoriach sa niewielkie...
moim zdaniem powinnas przestac katowac sie dietami i tymi suplementami, czopkami , a zaczac normalnie o siebie dbac :*

przez bezsilna_22 04 cze 2015, 19:41
tylko ja nie powinnam jesc zboz np., bo jelito masakruje, a dzisiaj np. 3 porcje zboz będą :(
eh... i wzdęcia masakryczne. zaparcie.

a co do bananow... candida sie rozrosnie chyba bardziej :(

ale leukopenia jest...

w ogole boje sie jak nie wiem.

przez alu 04 cze 2015, 20:25
bezsilna_22, ja pierniczę, jak strasznie czytać wypowiedzi osoby, która się tak niszczy i raz - napotykac na kompletny opór, a dwa - kompletnie nie móc pomóc. Jak Ty masz mieć normalne trawienie, skoro katujesz się przeczyszczaczami? Skąd masz mieć florę, skoro ona nie ma się jak namnożyć? Jak Twój organizm ma normalnie pracować i przyswajać składniki ożywcze, skoro od razu się przeczyszczasz? Jak mają się mnożyć przyjazne bakterie, skoro nie jesz nabiału? Wyłajawiasz się na własne życzenie i wkręcasz jakąś nieszczelność jelita.. skąd masz to mieć, skoro kolonka wyszła ok? I o jakich zaparciach mówisz, skoro bierzesz po 8 czopków na przeczyszczenie dziennie? Ja się nie dziwię, że wydalasz je nierozpuszczone, bo organizm się pewnie broni przed bezsensownym szarganiem organów wewnętrznych ... to jest jakiś koszmar co Ty ze sobą robisz.
alu

przez bezsilna_22 04 cze 2015, 20:54
alu napisał(a):bezsilna_22, ja pierniczę, jak strasznie czytać wypowiedzi osoby, która się tak niszczy i raz - napotykac na kompletny opór, a dwa - kompletnie nie móc pomóc. Jak Ty masz mieć normalne trawienie, skoro katujesz się przeczyszczaczami? Skąd masz mieć florę, skoro ona nie ma się jak namnożyć? Jak Twój organizm ma normalnie pracować i przyswajać składniki ożywcze, skoro od razu się przeczyszczasz? Jak mają się mnożyć przyjazne bakterie, skoro nie jesz nabiału? Wyłajawiasz się na własne życzenie i wkręcasz jakąś nieszczelność jelita.. skąd masz to mieć, skoro kolonka wyszła ok? I o jakich zaparciach mówisz, skoro bierzesz po 8 czopków na przeczyszczenie dziennie? Ja się nie dziwię, że wydalasz je nierozpuszczone, bo organizm się pewnie broni przed bezsensownym szarganiem organów wewnętrznych ... to jest jakiś koszmar co Ty ze sobą robisz.

Kochana! Czopki działają jedynie na końcowy odcinek jelita.
A ja mam zaparcia od góry i nawet ostatnio doktor powiedziała,że jelita mam całe zatkane kałem, można ręką przesuwać.
Cały brzuch twardy, wydety.

Jestem do odratowania?????

Sortuj wg