Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez malenstwo31 22 maja 2015, 14:08
Aurelitka napisał(a):malenstwo31, mam pytanko, co Ty miałas na skierowaniu napisane z tym pieprzykiem? chodzi mi o oznaczenie literowe?

ja nie miałam kodem tylko po polsku znamie atypowe wyciąc na cito

przez Lonia1989 22 maja 2015, 16:01
Alusia a bylkas u psychiatry bierzesz jakies leki Aurelitka a ty bierzesz jakies leki??

przez Alusia329 22 maja 2015, 16:56
Ja byłam u psychologa ale chyba źle trafiłam bo po kilku miesiącach " terapii" nic się nie zmieniło, wręcz przeciwnie jest coraz gorzej.
Planuję wybrać się do psychiatry, może faktycznie powinnam zacząć łykać jakieś leki, ostatnio zauważyłam, że jak bardzo intensywnie myślę o czymś, że np coś mnie boli, to w końcu zaczyna mnie boleć naprawdę bo do tego stopnia sobie to wmawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aurelitka 22 maja 2015, 18:19
Lonia1989, ja nie biorę nic, byłam raz u psychologa ale po wizycie było jeszcze gorzej

przez abrakadabra xx 22 maja 2015, 18:21
Wszystkie psychiczne

przez Mili89 22 maja 2015, 19:02
kochani ...bylam na usg- 7 tydzien...serduszko pieknie bije, z dzidzia wszystko ok ...tylko mam malego krwiaka obok dzidziusia... lekarka mowila, ze to moga byc tylko pekniete naczynka krwionosne...ale kazala sie zglosic jak najszybciej do mojej poloznej zeby zrobila usg dokladniejsze...tak sie martwie teraz, ze cos zlego sie stanie
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Mili89 22 maja 2015, 19:33
rozmawialam z przyjaciolka, ktora niestety miala krwiaki w ciazy i powiedziala, ze to nie wyglada na krwiak, bo krwiaki sa z nierownymi krawedziami, podluzne a u mnie to jest jakby drugi pecherzyk...w raporcie babka tez napisala , ze to przestrzen jakas wymagajaca dalszej diagnostyki...
czy to znaczy ze to moze byc ciaza mnoga i serduszko drugiego dziecka zacznie jeszcze bic ? wg usg to 6 tydzien i 2 dzien. blagam podpowiedzcie cos

przez Mili89 22 maja 2015, 19:35
widzicie ta jasna plamke po prawej ?? co to jest?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Aurelitka 22 maja 2015, 20:24
Mili89, nie denerwuj się, na pewno to nie krwiak, ale musisz zrobić lepszą diagnostykę :)
ja się zupełnie na tym nie znam więc nie pomogę, ale skoro lekarka nie napisała, że to krwiak to, to nie jest krwiak :)

przez bmm 22 maja 2015, 20:41
Nikt z nas chyba nie umie odczytać obrazu z usg . Jeżeli lekarska nie zasugerowała ciąży mnogiej to też jej chyba nie ma. Ale ty się tak nie denerwuj zarodek który się zagniezdzil w sluzowce wyrządził jej uszkodzenia i rzeczywiście możecie być krwiak.
A ja dzisiaj byłam na imprezie U dziecka w szkole i myślałam że wyjdę jeszcze przed połową. Cały czas myslalam o tym ze jestem tu ostatni raz o wlawłasnych siłach ze już za rok na pewno będę jeździć na wózku I nie przyjdę sama a na wózku będę się wstydziła . Wiecie co jestem teraz na takim etapie ze prawie na pewno wiem że mam to SLA. A potwierdzenie diagnozy przez lekarza jest mi chyba nie potrzebne bo to choroba i tak nieuleczalna więc nie potrzebne jest mi chodzenie po szpitalach i lekarzach. Bardzo szkoda mi tylko mojego życia dzieci męża bo to wszystko mam bardzo ale to bardzo fajne. I tak w ukryciu rycze gdzie się da.
bmm

przez Ardash 22 maja 2015, 20:47
Mili to super, ze z malenstwem wszystko ok. Co do krwiaka...ja mialam w drugiej ciazy krwiaka. Bylam 5 tyg i 4 dni w ciazy kiedy zaczelam plamic.Plamilam dwa tygodnie . W 8 tyg ciazy mialam usg i ono pokazalo tego krwiaka.Polozna mi mowila, ze czasami jak zarodek zagniezdza sie w macicy moze powstac krwiak, ktory albo sie wchlonie, albo zluszcza sie powodujac plamienia. U mnie plamienia po 2 tyg ustaly a reszte krwiaka sie wchlonelo i przez cala ciaze nie mialam zadnych problemow.
Nie wiem, czy ta plamka u ciebie to rzeczywiscie krwiak. Gdyby to byl drugi zarodek to wedlug mnie powinien byc wiekszy i serduszko powinno tej juz raczrj bic.
No ale ja sie na tym nie znam.

Alusia u mnie tez nerwica zaczela sie po smierci taty (rak zoladka). Przez trzy miesiace jakos bylo a potem wszystko runelo. I tak borykam sie z nerwica od 4 lat...

przez Alusia329 22 maja 2015, 20:52
Ardash a czy możesz po krótce opisać czym ta nerwica się u Ciebie objawia? Czy bierzesz może jakieś leki przepisane przez psychiatrę? Ja niestety nie ale chyba powinnam zacząć . . .

przez Mili89 22 maja 2015, 20:57
Ardash, nie mialam zadnych plamien... jedynie bole podbrzusza ale takie w granicach normy ciazowej...
nie wiem co otym myslec... to dopiero 6 tydz wg usg...
na raporcie napisala ze przestrzen na usg do dalszej diagnostyki a mi powiedziala ze to wyglada na krwiak..
ale patrzylam zdjecia usg z krwiakami to byly one bardzo rozlane, nierowne a tu to wyglada jak pusty pecherzyk :roll:

przez Ardash 22 maja 2015, 21:42
Alusia moja nerwica objawia sie tym co i u wszystkich piszacych na tym forum: ciagly strach przed jakas okropna choroba+ objawy somatyczne (te zaleza od tego jaka chorobe sobie wlasnie wkrecam)+ ataki leku, paniki.
Obecnie chodze na druga juz terapie ( pierwsza zaliczylam 4 lata temu), chodze tylko do psychologa, u psychiatry nie bylam. Jesli chodzi o leki to czasem, kiedy nerwy dadza mi w kosc lykam Oxazepam.

Mili nie pamietam jak wygladal moj krwiak. Moze jutro poszukam wydruku z usg i zobacze.Wydaje mi sie ze to moze byc tez tak jak piszesz pusty pecherzyk, w ktorym nie rozwinal sie zarodek.Ale z drugiej strony babka, ktora robila ci usg powinna rozpoznac pusty pecherzyk.

Sortuj wg