Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez scooby 19 maja 2015, 18:11
Ardash, bralam tabletki na torbiel i dostalam okres z odstawienia , czyli de facto 4 dc

przez Ardash 19 maja 2015, 18:59
Hmmm, trudno mi cos madrego tu powiedziec. Moze warto przejsc sie do gina i zrobic usg zeby zobaczyc co z ta torbiela. A leki dostalas tylko na jeden cykl?
Moze trzeba je pobrac przez kilka cykli. No ale bez usg to trudno cos wiecej wymyslic...

przez Mili89 19 maja 2015, 21:43
dziewczyny a znacie cos dobrego na przeziebienie w ciazy ??
nie wiedzialam, ze kropli otrivin nie mozna i sobie psiknelam :/
zamowilam wlasnie syrop prenalen- uzywala go moze ktoras z Was? jest na przeziebienie dla kobiet w ciazy podobno bardzo dobry - czosnek, malina- naturalne do przechowywania w lodowce po otwarciu ...
no i pije herbatke z miodem...
znow od Corci podlapalam przeziebienie :( zawsze jak Ona lapie to i ja :(
i juz sie martwie, bo wiekszosci rzeczy nie mozna stosowac...
syrop mi przyjdzie pojutrze...a teraz moge co ? kanapki z czosnkiem nie bardzo, bo lubie czosnek ale teraz mnie odrzuca :(
mam sok malinowy taki do rozcienczania z herbapolu ale nie wiem czy on sie nadaje, mam prawdziwy miod... cytrynke i tyle z naturalnych rzeczy :/

przepraszam, ze tak malo ostatnio pisze, ale pol dnia przesypiam- taka sennosc mi dokucza, ze szok ...

jeszcze zrobilo mi sie cos dziwnego za uchem- najpierw to byla gulka, pozniej wyszla z niej maaasa ropy... i teraz znow jest gulka taka kuleczka, ale nie da sie tego wycisnac :/ posmarowalam mascia z antybiotykiem... wiecie moze co to ? boli jak dotykam :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ardash 19 maja 2015, 22:00
Mili na przeziebienie w ciazy to tylko to, co napisalas. No ewentualnie jeszcze paracetamol, jesli boli glowa i miesnie i herbatka z lipy z miodem zeby sie wypocic.
Jesli boli cie gardlo to plucz woda z sola lub rumiankiem. Do nosa sol fizjologiczna.
Co do tej kulki za uchem to moj maz ma cos takiego na plecach a moja mama troche ponizej pachy. Nie wiem jak to sie profesjonalnie nazywa, ale w tej kulce zbiera sie ropa. Zwykle tej ropy nie da sie do konca wycisnac i ciagle czuje sie taka kulke. Za pare dni jak to nacisniesz to pewnie znow wyjdzie ropa.
Moj maz i mama maja to od lat. Co jakis czas wygniatam to mezowi, bo na plecach sam nie da rady :P

przez Mili89 19 maja 2015, 22:24
wlasnie zaczyna drapac mnie gardlo :( nieznosze byc przeziebiona a szczegolnie wtedy kiedy nie moge sie niczym zbytnio poratowac :( zaraz poplucze sobie gardlo woda z sola tylko ze to chyba odrazu nie zadziala :( a w weekend przyjecie urodzinowe Coreczki . tak nie chce byc na nim z cieknacym nosem i bolaca glowa :( zawsze wszystko jak na zlosc :(

przez nefretis 19 maja 2015, 22:39
Mili89 napisał(a):wlasnie zaczyna drapac mnie gardlo :( nieznosze byc przeziebiona a szczegolnie wtedy kiedy nie moge sie niczym zbytnio poratowac :( zaraz poplucze sobie gardlo woda z sola tylko ze to chyba odrazu nie zadziala :( a w weekend przyjecie urodzinowe Coreczki . tak nie chce byc na nim z cieknacym nosem i bolaca glowa :( zawsze wszystko jak na zlosc :(

mili woda z solą albo z wodą utlenioną na gardło ale pare razy dziennie

przez Mili89 19 maja 2015, 22:44
a czy corsodylem moge plukac tez gardlo ? on jest przeciwzapalny i przeciwbakteryjny. uzywam go do plukania jamy ustnej i zastanawiam sie czy nie mozna gardla nim potraktowac? :roll:

przez Mili89 19 maja 2015, 22:46
"Środek przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy do płukania jamy ustnej i gardła. Wykazuje działanie antyseptyczne utrzymujące się przez wiele godzin." znalazlam takie cos w opisie corsodylu wiec moze sprobuje ?

przez Ardash 19 maja 2015, 23:09
Mili chyba mozesz poplukac. Na holenderskiej ulotce Corsodylu pisze, ze zgodnie z zaleceniami mozna stosowac w czasie ciazy i karmienia piersia :)

przez Mili89 19 maja 2015, 23:59
poplukalam, zjem kanapki z czosnkiem i jakos trzeba przetrwac...nienawidze tego drapania gardla, wyprowadza mnie z rownowagi naprawde:((

przez bmm 20 maja 2015, 09:47
Mili jak przeziębienie ci nie przejdzie to udaj się lepiej do lekarza. Bo w ciąży to różnie bywa nie przechodzi tak czasami jak w normalnym stanie. A mnie zawsze mój lekarz mówił że lepiej się wyleczyc niż hodzić z przeziębieniem niewiadomo ile. Czasami warto wybrać mniejsze zło. Ale życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia.
Czy zdarza wam się w mowie mylić wyrazy.
bmm

przez Ardash 20 maja 2015, 10:59
bmm kazdemu zdarza sie mylic wyrazy, sylaby itp. Mnie pewnie tez tyle, ze ja nie zwracam na to uwagi.
Nie martw sie ☺

przez scooby 20 maja 2015, 12:52
Ide dzisiaj do ginekologa, mam coraz wieksze bole z prawej storny, boli mnie skora przy dotyku ;( boje sie, ze mi wytna jajnik :(((

przez nefretis 20 maja 2015, 13:56
scooby napisał(a):Ide dzisiaj do ginekologa, mam coraz wieksze bole z prawej storny, boli mnie skora przy dotyku ;( boje sie, ze mi wytna jajnik :(((

napisz koniecznie po wizycie

Sortuj wg