Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Aurelitka 17 maja 2015, 22:52
i to jest forum o objawach swoich a nie opisywania chorób znajomych, kolegów, rodziny

przez nerwa 17 maja 2015, 22:54
Ale to juz nie pierwszy raz taka akcja (pisanie o kims znajomym). Albo np. o aktorach itd.
Moze powinien byc jakis regulamin? Kilka punktow ktorych nalezy przestrzegac piszac w tym watku?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez martini123 17 maja 2015, 23:01
no własnie dość długo tutaj jestem, i to nie jest pierwsza taka akcja. ja tez mialam w rodzinie rozne, niefajne przypadki i dlatego niekrote rzeczy mnie mezca bardziej niz inne, ale mam troche oleju w glowie i zdaje sobie sprawe z tego ze jak zaczne tutaj te sytuacje opisywac to polowa forumowiczow nie bedzie spac przez kolejne dwa tygodnie z nerwow. no kazdy chyba ma troche szarych komorek i potrafi rozroznic pisanie o swoich objawach a pisanie o tym, ze ktos umarl niespodziewanie, badania byly super i w ogole. mysle, ze osoby ktore tak pisza, sa na tyle zdesperowane, ze chce by inni poczuli sie jeszcze gorzej. a oni, poniewaz takich objawow nie maja - moga czuc sie spokojnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez martini123 17 maja 2015, 23:03
KRWIORZERZA MYSZ - z tego co pamietam sama mialas ostanio schizy ze twoje pieprzyki to czerniaki, pomysl jakbys sie czula, jakby ktos tutaj napisal to co ty napisalam o tym swoim koledze.

przez Ardash 17 maja 2015, 23:07
martini zgadzam sie z toba w 100%.
Jezeli juz ktos pisze o historiach innych to niech to beda pozytywne historie np. historia szwagra Loni czy ojca szwagra martini.
Aurelitka ja tez weszlam, zeby troszke sie podbudowac, bo dzis nieszczegolny mam dzien a skonczylo sie to atakiem paniki :(
Co do znamienia, ktore ja usuwalam to tez bylo atypowe (wielkie, w roznych kolorach: ciemny braz, jasny braz, czarny). Lekarz obejrzal mi wtedy znamiona na plecach i powiedzial, ze to by usunal. I okazalo sie, ze wszystko z nim ok!! Poza tym zaznaczyl, ze nie podejrzewa, ze cos z tym pieprzykiem nie tak, ale tak na wszelki wypadek lepiej go wyciac.
Aureliciu sprobuj sie uspokoic, choc wiem, ze teraz nie bedzie to latwe. U mnie leka zaczyna dzialac i troche ochlonelam.

przez Krwiozercza_Mysz 17 maja 2015, 23:13
Ludzie sami sie ogarnijcie. Zobaczcie co wy wyprawiacie.. wystarczy ze napisalam to co mysle o czerniaku szczerze bez slodzenia i teraz kazdy bedzie zaraz szukal sobie czerniaka najlepiej od razu kupcie sobie trumne i i czekajcie na smierc dodatkowo z dwiema paczkami xanaxu w reku.
Krwiozercza_Mysz

przez Aurelitka 17 maja 2015, 23:13
Ardash, czyli pewnie u mnie chodzi o ten stanik, jeśli wszystkie miałyście atypowe i były ok to mój pewnie też wycinany będzie dla bezpieczeństwa
spróbuje ochłonąć, ale już tak się zwyłam, że szok, a było już całkiem dobrze dzisiaj :(
martini123, masz rację, własnie każdy ją wtedy pocieszał, że będzie ok, a sama miała jazdy, wiec troche niefajnie, że wie jak to jest to przechodzić, a mimo to pisze takie rzeczy

przez Aurelitka 17 maja 2015, 23:16
Krwiozercza_Mysz, rozumiem Twoje podejście, jednak wiesz, że my tu odbieramy wszystko ze zdwojoną siłą, więc dodatkowa panika i stres nie jest nam potrzebny, wystarczy, że i tak już się stresujemy za dużo,

przez Krwiozercza_Mysz 17 maja 2015, 23:18
Rozumiem ale wole napisac prawdę niz slodzic i byc nieszczera powinniście to uszanowac. Jestem osoba ktora otwarcie pisze to co mysli.
Krwiozercza_Mysz

przez martini123 17 maja 2015, 23:19
KRWIOŻERCZA MYSZ - słuchaj, Aurelitka ma badania i to lekarz jest o tego, że by jej coś radzić, czy postawiać diagnozy. ty od tego nie jesteś. to jest forum, na ktorym nie zawsze nalezy byc szczerym, z reszta szczerosc nie ma tutaj nic do rzeczy - bo ciebie nikt o zdanie nie zapytal, ty po psortu, z dupy, za przeproszeniem napisalas pots, ktory nikomu nie pomogl a tylko dostarzczyl stresow. tutaj sa ludzie ktorzy walcza z hipochondria, a tacy ludzie jak ty podkladaja im klody pod nogi. xanax sama sobie zabierz.

przez martini123 17 maja 2015, 23:21
powtarzam, nikt cie o zdanie nie pytal a to ze twoj kumpel ma czerniaka, albo ze to moze byc w uspieniu przez kilka lat nikomu nie pomaga! twoja wypowiedz nie ma nic wspolnego z super, zajebista szceroscia, tylko po prostu - brakiem wyczucia i egoizmu

i tak kazdy tutaj wie jak moze przebiegac rozwoj raka, nie trzeba o tym przypominac!

przez Krwiozercza_Mysz 17 maja 2015, 23:35
Tez mam nerwice ale to co wy wyprawiacie to juz naprawde jedna wielka porazka nie macie w ogole kontroli nad nia. MARTINI O EGOIZM nie masz prawa mnie oskarzac bo kazdy jest tutaj obrzydliwym egoista piszac tylko o swoich objawach. Teraz wszyscy rzuca sie do dermatologa wkrecajac sobie czerniaka.
Krwiozercza_Mysz

przez Aurelitka 17 maja 2015, 23:39
Krwiozercza_Mysz, no własnie, nie mamy kontroli, wiec skoro o tym wiesz to pisz takich rzeczy, skoro Ty umiesz radzić sobie z tym to gratuluje, chociaż czytałam jak sama miałas załamanie jak czekałas na wynik i nikt wtedy Tobie takich rzeczy nie pisał
wiec następnym razem jednak zachowaj swoją szczerość dla kogoś innego

przez Aurelitka 17 maja 2015, 23:43
w sumie skoro tak świetnie radzisz sobie z nerwicą, to nie wiem po co tutaj zagladasz

Sortuj wg