Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez zagubiona00 13 maja 2015, 09:53
angie1989, znam się na tym ;). Przecież swędzenie takie zwykle, to każdy ma, spokojnie. Ja to czasami nie mogę przestać się drapac, ale nigdy bym nie pomyslala, że to to. Żeby to było to, musiałoby być wyraźne i mocne, a nie takie cos, że Cię gdzieś tam zaswedzi. Poza tym wezly czasami są powiekszone tak po prostu, bo walczą z jakąś mała infekcja, nie warto wpadać w paranoję :). Główka do góry :)

przez angie1989 13 maja 2015, 10:10
Właśnie swędzi mnie bardziej niż zwykle ale nie jakoś tak strasznie nie wiem czy to psychika czy na serio. Węzły mam ok

przez zagubiona00 13 maja 2015, 10:12
angie1989, ale pali Cię to, masz ochotę wydrapac to miejsce do krwi? Jeśli nie, no to wszystko jest w normie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 13 maja 2015, 10:21
ja czasem drapalam sie do krwii ;)))) heh
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez zagubiona00 13 maja 2015, 10:25
nerwa, nie wpadajmy w paranoję, jak czasem się tak zrobi, to jeszcze o niczym nie świadczy :)

przez angie1989 13 maja 2015, 10:26
Nie no aż tak źle nie ma...
Mam nadzieje że morfologia by coś wykazała.

przez nerwa 13 maja 2015, 10:42
ale powiem Wam, ze ja sie tym swedzeniem jakos nie przejmuje.
Chociaz zdarzalo mi sie, drapac do krwii ciagle. Czasem w nocy nie moglam juz wytrzymac az.
Ale jakos tak... mam tak juz od kilku lat, czasem przychodzi, czasem odchodzi - nawet nie wiedzialam, ze to moze byc powiazane z chloniakiem.
Ale mysle, ze wtedy to bylabym juz w duzo gorsyzm stanie ;)

Mnie dzisiaj dalej boli glowa w okolicach zatok czolowych :( Bol nie jest wielki, ale taki ucisk jakby nieprzyjemny.
Myslalam, ze jak przyjda te deszcze w nocy, to wszystko sie unormuje. A tu niestety.
A dzisiaj juz koniecznie musze jechac do pracy... ehhhh Mam nadzieje,z e podroz przebiegnie lepiej niz wczoraj :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez angie1989 13 maja 2015, 11:30
Nerwa no właśnie jest powiązany I to mnie przeraża ale może mieć też inne powpowody.
Dziw pogoda do bani mnie też głową troche
pobolewa.

przez nerwa 13 maja 2015, 11:39
angie1989, ja jak się tym swedzeniem 'interesowalam' to bylo glownie o watrobie, i ze w ciazy kobiety tak mają zazwyczaj bo to jest zwiazane z jakims hormonem chyba.

Kurde ja to sie boje, bo mam takie otumanienie w glowie, ze ciezko mi sie skupic i myslec o czymkolowiek.
A niestety mam dzis w robocie prezentacje, omowienie tam paru tematow, i jeszcze spotkania z ludzmi :silence:

przez zagubiona00 13 maja 2015, 12:42
Ja mam dzisiaj beznadziejny dzień jednak, ciagle rycze. Nawet sama nie wiem czemu. Ech..

przez nerwa 13 maja 2015, 12:57
A mi sie dodatkowo zbliza okres (znowu... dopiero co byl, a tu juz zlecial miesiac).
I tez mysle, ze przez to troche gorszy stan :-/

przez Lonia1989 13 maja 2015, 18:56
Angie1989 ty masz tylko swedzenie to nie zade chłoniak u ciebie na 110% to nie jest głowy objaw jak ci pisąłam zreszta awet na stronie zarica.pl tak jest napisane, za to ja mam gorzej bo miałam nieiwlekie zmiany w morfologii:(( coprawda takie odchylenia to nie odchylenia jak to stwierdziły pielegiarki i lekarki ale ciagle tylko gapie sie w te badania w sumie ob miałam w normie tez, a przy nowotworach jest wysokie ale ajgorsze jest to ze sie czlowiek oczytał ze tez pisza ze mieli dobre badaia krwi a tu bach chłoniak ziarnica, nowotwó:(( jeszcze mnie sie wydaje ze mam wezły wyczuwalne, chociaz lekarze twierdza ze nie. a jednego tak macałam za uchem ze a zmi na drugi dzien urósł;/ na szczescie juz dawno zniknął.Ja to sie najgorzej tych potów nocnych boje im bardzije o nich mysle tym bardziej sie poce w nocy chociaz wczoraj i dzis sie nie spociłam juz,no niby nie poce sie tak zeby zmieniac pizame , tylko raz mi sie tak zdarzyło ze musiałam sie przebrac a tak to sie niby tak tylko poce wmiejscahc niektórych i juz sama nie wiem myslicie ze to moze bcy tez a tle nerwowym?? pisała tu któras ze tewz tak miała w nocy serio??

przez zagubiona00 13 maja 2015, 19:10
Lonia1989, jeśli osoby kompetentne - lekarze i pielęgniarki powiedzieli Ci, że wszystko jest w porządku, to znaczy ze tak jest. Nikt Cie celowo nie oszuka, a uwierz mi, że na istotne zmiany w morfologii lekarz zareaguje bardzo szybko. Te małe odchylenia nie są niczym niepokojącym, może organizm przechodzil jakas mała infekcje, bo przecież praktycznie on cały czas z czymś walczy, a my nawet o tym nie wiemy. Gdyby było to coś bardzo powaznego, to OB bardzo by spadło. Jest to główny wyznacznik zapalenia w organizmie. Masz w normie, wiec nie zadręczaj się :). Pocenie w nocy jest jak najbardziej nerwowe, a u kobiet zależy też od hormonów, wiec nie panikuj. A węzłów juz tak nie macaj, daj im odpocząć ;)

przez nerwa 13 maja 2015, 19:11
Lonia1989, ja tez swego czasu pocilam sie w nocy. Nawet zdarzalo mi sie przebierac w srodku nocy :) Tez nie wiedzialam co jest grane i nie wiem od czego tak mialam, ale potem minelo i juz jest ok. Wiec mi sie wydaje, ze moze to byc jak najbardziej na tle nerwowym.

Sortuj wg