Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Aurelitka 12 maja 2015, 20:16
Mili89, wiesz co nawet nie wiem jakie mam, doktor stwierdziła, że moze to byc jakas pomyłka w laboratorium, albo po prostu są takie odchylenia, muszę powtórzyć tsh i f4 , zobaczymy co wyjdzie :), bardzoej martwie się tym pieprzykiem
moze małe dawki nie zaszkodzą, ja naprawdę nie mam wiedzy, także nie chce dawać jakis rad

przez michalb 12 maja 2015, 20:26
Skonsultuj to jeszcze raz ze stomatologiem i ginekologiem. Moja żona w ciąży też leczyła ząb i dostała nawet znieczulenie ale wszystko konsultowaliśmy między stomatologiem a ginekologiem do takiego stopnia, że stomatolog wystawił takie potwierdzenie do podpisu przez ginekologa że wyraża zgodę na znieczulenie i leki.

przez malenstwo31 12 maja 2015, 21:23
witajcie. widze ,że trochę się u Was dzieje, ale widze tez ,że dobrych rzeczy:)
Mnie po ostatnich wydarzeniach dopadł chyba kryzys. Głowa mnie boli ale albo cała albo tylko z tyłu w kierunku ucha, ciśnienie mam 120/75 więc ksiązkowe. TK robiłam w listopadzie, więc już sama nie wiem o co chodzi?? :zonk: :zonk: :cry: :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lonia1989 12 maja 2015, 21:35
Mili tego metronizadolu bym nie brała wciazy w ciazy jest dozwolony duomox, i augumentin te drugi to brałam zaraz po porodzie jeszcze w szpitalu na bakterie bo miałamw ranie po cc, te sa bezpieczne to wiem na pewno, nie masz mozliwosci dostania takich atybiotyków??

przez Lonia1989 12 maja 2015, 21:43
to chyab jest z grupy penicilin a ja doczytałąm ze ty masz uczulenie hmmm.. no to nie wiem moze powinnas wziac, w sumie sta zapalnyw zebie jest tez niebezpieczny wciazy lepiej to rozgonic.

Ja dalej nie moge sie skontaktowac zpsychiatra za tydzie w srode mam wizyte kontrolna,zobaczymy co mi zrobi z tymi dawkami leku....mysle ze setaloft trzeba zwiekszyc. co do potów nocnych dzis spałam u rodziców bo byłam z córcia i nic a nic sie nie spociłam w nocy i rece tez mi nie dretwiały... dziwne swoja drogą....ale wczoraj łyknęłam magnez pierwszy raz spora dawke... moze to brak magnezu... czytałam ze wlasnie w sytuacjach stresowych i erwicy bardzo spada......ile bierzecie dawke dzienna?? bo wiem ze pisąłyscie tu z ebierzecie?

przez nerwa 12 maja 2015, 21:55
malenstwo31, a od kiedy Cie boli ta glowa? teraz znowu, czy juz od tamtego czasu?
Bo mnie wlasnie tez od paru dni boli, ale z tego co dzis wyczytałam wynika, że moze to byc przez zmiany cisneinia atmosferycznego.
Idzie niż, a to moze powodowac bole glowy i zawroty. Moze to od tego?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Mili89 12 maja 2015, 22:05
wlasnie na penicyliny mam uczulenie... czytalam, ze nie mozna brac go w 1 trymestrze, on niby mowil, ze nieraz brala go kobieta w ciazy i sama nie wiem... myslicie, ze plukanie tylko plynem antybakteryjnym pomoze ? nie chce zaszkodzic dziecku... moze jutro pojde do rodzinnego i zapytam...
a tutaj nie chodzi sie do ginekologa przez cala ciaze...
ma sie tylko spotkania z polozna, o ktorych jest sie informowanym listownie- ja mam pierwsze 26 maja... bede miala badania krwi itp a dopiero za miesiac bede miala usg, bo tu robia pierwsze pomiedzy 10-14 tygodniem...

zapytam jutro lekarza, bo z tym uczuleniem na penicyline ja jestem ciezki przypadek...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Mili89 12 maja 2015, 22:08
malenstwo31, to moze byc ze zmiany pogody, z nerwow albo z przewiania czy krzywego spania...
nie martw sie :**

przez Mili89 13 maja 2015, 00:38
kurcze... ja mam caly dzien ochote na sok z aloesem... maz mi kupi... wypilam wlasnie kubek i chcialam poczytac co w nim takiego jest, ze mam taka chetke... no i okazuje sie, ze ma wszystkie prawie witaminy zelazo, potas magnez sod itp ale.... jest przeciwskazany w ciazy :shock: :shock:
powoduje skurcze macicy i moze doprowadzic do poronienia... swietnie... a mam caly zapas tego soku :( nic innego mi tak teraz nie smakuje :(

przez angie1989 13 maja 2015, 08:14
Mili89 skonsultuj się Jeszcze z LLekarzem żebyś miała pewność.
Ja oczywiście jak co rano obmacałam węzły wydaje się być ok.
Boje się ze to Swędzenie to objaw chkoniaka. Nie swędzi mnie cały czas ale się i tak boje

przez zagubiona00 13 maja 2015, 09:17
angie1989, to nie jest to! Wszystko jest w Twojej głowie. Jak sobie będziesz tak dotykać wezly, to one się powieksza, bo to wrażliwy narzad. Staraj się nie sprawdzać ich tak co chwile :). Możesz sobie zrobić zwykła morfe, jeśli Ci to pomoże, ale wydaje mi sie, że to tylko doraźne działanie. Trzeba spróbować walczyć z przyczyną tego. Wyjdz gdzies, zrelaksuj się, spotkaj się z kimś. Zrób coś cos co oderwie Cię od tych myśli :).

Ja obudziłam się z jakimś takim strachem i stresem, masakra. Nawet nie wiem dokładnie, czego się boję. Nie lubię tego stanu, ech..

Miłego dnia Wam życzę ;*

przez angie1989 13 maja 2015, 09:23
Zagubiona00 zrobiłam morfologie z rozmazem i ob wyniki wyszły dobrze a mimo to się boje :( naczytalam się forum i wiesz jak to jest...

Tez czasem czuje taki lek.

przez zagubiona00 13 maja 2015, 09:29
angie1989, wyniki nie kłamią. Gdyby było coś nie tak, to wszystko by tam wyszlo, wiem coś o tym. Krew wszystko Ci powie. Jeśli byłaby jakas infekcja, czyli chloniak, to na pewno by to wyszło w badaniach, nasz organizm nie pozostaje obojętny i wykaże to na długi czas przed pojawieniem się objawów. Skoro wszystko jest w normie, to znaczy, że wszystko jest dobrze. Warto robić sobie morfologie co pół roku, żeby czegos nie przeoczyć, właśnie dlatego, że dużo pokazuje. Jeśli tam jest okej, to musisz uwierzyc, że jesteś zdrowa :)

przez angie1989 13 maja 2015, 09:48
Zagubiona00 dziękuję za pocieszenie mam nadzieje ze masz rację. Tak się boje.

Sortuj wg