Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 10 maja 2015, 19:28
Lonia1989, tydzien to bardzo krotko- setaloft dopiero sie zacznie rozkrecac- narazie pierwsze 2-3 tygodnie moze byc nawet pogorszenie- stad te poty w nocy i stres... zobaczysz, ze za tydzien, gora dwa wszystko sie unormuje...
i nie jest tak, ze lek przestaje dzialac, bierzesz go co 24 godziny i jego stezenie w organizmie jest ciagle takie samo, stale... on ciagle dziala... tylko musisz mu dac czas zeby zobaczyc efekty :)

polecalabym brac lek rano po sniadaniu, bo biorac wieczorem mozesz miec problemy z zasnieciem... narazie nie zwiekszaj dawki ... poczekaj spokojnie... wiecej nie oznacza, ze zacznie szybciej dzialac, a Ty bedziesz znow miala uboczne skutki...wiec spokojnie poczekaj jeszcze z tydzien... a jaka dawke bierzesz, bo zapomnialam ?
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Lonia1989 10 maja 2015, 20:07
1/2 tabletki 50 mg czyli wsumie 25mg a dobe tylko ze + frisium jeszcze 10 po 1/4 tabletki rano i w południe

przez Mili89 10 maja 2015, 22:04
Lonia1989, mozesz spokojnie wziac 50 mg cale- ten frisium to benzo - zeby uniknac efektow ubocznych, ale 1/4 tabletki to nie wiem nawet czy to odczuwasz i czy jest sens w takiej dawce lykac... i uwazaj zeby Cie nie uzaleznilo. przeczytaj na ulotce ile sie dawkuje w przypadku leku i ja bym go tylko doraznie brala jak sie zle czuje... a setaloft mozesz spokojnie 50mg zaczac brac, ja zaczynalam od 50 mg ..nie martw sie :*

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 11 maja 2015, 10:48
Na forum cisza.... chyba to dobry znak? :)))

Mnie cos dzis glowa boli :-/ Wczoraj wieczorem zaczal mi sie taki ucisk, i dzisiaj dalej mam (w okolicach czolowych i tak w srodku glowy). I tak dziwnie jakos, zaden tam wielki bol ale taki nieprzyjemny scisk.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez marta80 11 maja 2015, 11:08
hej:)nerw:))wiataj:))
u mnie dalej akcje jelitowe...masakara...znow poranek na kiblu...i a wcz ucisk pod lewym zebrem..wykoncze sie jak nie prawe to lewe..i tak wkolko...
wyniku usg dalej nie ma...a to juz ponad tydz..w czw lekarz....i stres....((:

przez nerwa 11 maja 2015, 11:16
marta80, hej hej :)
Ale zobacz, jak masz te uciski takie 'wedrujace' to chyba dobrze? bo to potwieerdza, ze to nie sa jakies miejscowe zmiany.
Ja za to w sobote, musialam caly dzien byc na nogach (doslownie nawet na chwile nie mialam kiedy usiasc), i wieczorme bolalo mnie wszystko - nogi, plecy itd. I oczywscie zaczal sie stres. Normalny czlowiek, jak ma takie bole po wysilku, to mysli - ok, trzeba odpoczac i tyle. A ja od razu, ze dlaczego mnei tak boli, co mi sie dzieje? itd. heh :P
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Mili89 11 maja 2015, 13:19
ratunku!! nie spalam dzis prawie wogole, plakalam z bolu... z tego zeba madrosci wychodzi ropa :(((
boli tak, ze w zyciu tak nie bolalo.... i na szyji po tej stronie wezel chlonny mnie boli i urosl taka gulka jest :(( jestem przerazona... ide dzis do dentysty chyba bedzie konieczny antybiotyk... boje sie, bo jestem w ciazy,.. ale chyba ten stan zapalny jest grozniejszy niz ewentualny lek...
masakra... naczytalam sie juz tyle, ze ledwo kontaktuje :(( a boli potwornie...jeszcze w sklepie nie mieli dentoseptu ;(

przez michalb 11 maja 2015, 14:44
Mam do Was pytanie jak tolerujecie kawę?
http://www.nerwica.com/kawa-a-stres-t42784-42.html pisałem tu ale cisza.

przez nerwa 11 maja 2015, 15:43
michalb, ja niestety kiepsko :( Chociaz lubie.
Chyba mam troche podobnie jak Ty. Po kawie czuje czesto takie pobudzenie, i ogolnie zle sie czuje jakos... a dodatkowo - czasem mi po prostu tez niedobrze (tak w zoladku).
Ale nieraz nie ma tragedii. Dzisiaj np. wypilam taka dosc slabą, i w miare ok.
Ale zawsze boje sie pic, bo nei wiem jak bedzie tym razem :-/

przez nerwa 11 maja 2015, 15:45
A jescze dodam, ze np. jak chce mi sie spac - to srednio mi ona pomaga. Tzn. czuje takie pobudzenie ogolne, ale bardziej w ciele (takie wrecz roztrzesienie) niz 'ogarniecie' w glowie.

przez Mili89 11 maja 2015, 16:35
ja dzis ide wieczorem do dentysty:( i tak mi nie wyrwa tego zeba, a bol jest taki, ze oszaleje... jestem w ciazy... z glodu mi burczy w brzuchu a nie moge jesc bo pol twarzy mi pulsuje ;((

przez bmm 11 maja 2015, 20:45
Współczuję ci Mili . Miałam taki stan kiedyś w ciąży . Ból jak nie wiem co. Ale są się przeżyć.
Ja dziś fatalny dzień jakiś stresowy i lęki jakby wróciły. Oczywiście cały czas mam te fascynacje. Myślałam że ten lek jakoś zadziałała tu wciąż lęki. I objawy wciąż są. A U was co słychać?? Co taka cisza ?
bmm

przez Mili89 11 maja 2015, 20:53
bmm, i co poradzil Ci dentysta? dal antybiotyk? ja mam o tyle problem, ze na penicyliny, ktore sa bezpieczne w ciazy mam uczulenie.. zobacze co dzis powie ...
a ile czasu bierzesz leki ? na dzialanie trzeba niestety troche zaczekac, ja biore miesiac paroksetyne i tez do konca leki nie przeszly...

przez michalb 11 maja 2015, 20:55
nerwa, i skąd nagle taka nietolerancja na kawę ale nie zawsze są dni kiedy wypiję i nic...
bmm, ładna pogoda może lęki mniejsze :)

Sortuj wg