Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 07 maja 2015, 22:50
nefretis, mialam takie razenia pradem i dziwne mrowienia w nodze i rece po jednej stronie wlasnie kiedy mialam najwieksze jazdy z chorobami... bylam okropnie zestresowana i wtedy to sie pojawilo..mysle ze to nerwica, a klucia w brzuchu u wielu osob to napewno jelita- sama to przerabialam... :( my nerwicowcy dodatkowo jeszcze polykamy powietrze i wtedy pojawiaja sie i gazy i wzdecia :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez angie1989 08 maja 2015, 07:05
Aurelitka właśnie najgorzej jak człowiek się naczyta to potem wszystko się zgadza... Miałam już tak wiele razy... Z wieloma chorobami. Ale ten chkonniak mnie męczy i nie chce odpuścić....

Nefretis ja też tak miałam kiedy wmawialam sobie sm i guza mózgu wtedy miałam różne dziwne objawy byłam wrakiem człowieka

przez Ardash 08 maja 2015, 08:49
Scooby IBS daje przerozne paskudne objawy. Ja wiem po sobie, bo przy pierwszym rzucie nerwicy 4 lata temu mialam takie jazdy zoladkowo-jelitowe, ze glowa mala :hide:
Ktos tu kiedys polecal jakis dobry lek bez recepty... Debutrin chyba. Moze sprobuj tego.
I nie zamarwiaj sie i bron Boze nic nie czytaj na temat zadnych chorob. Skup sie na slubie i przygotowaniach :D.

Mili daj opasc emocjom, Powoli...

No wlasnie moi drodzy, im mniej czlowiek wie, tym szczesliwszy. My naczytamy sie cudow w necie i potem mamy coraz to nowe objawy i schizy :(
Pisalam juz tutaj, ze mojemu tacie przez jakis czas dokuczalo okropne swedzenie, takie, ze nie sypial po nocach.I powiem wam, ze wtedy nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze to jakis chloniak moze byc. Teraz pewnie panikowalabym.

Angie mnie od dluzszego czasu mecza znamiona :( Co troche znajduje nowe, podejrzane :why: Ale nie czytam nic w necie, bo wiem, ze wtedy to bylaby masakra :( Choc kusi mnie, przyznaje.Ale walcze ze soba...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez angie1989 08 maja 2015, 09:42
Ardash ja też Walczę ze sobą żeby nir czytać...bo jak poczytam to wtedy dopiero zaczyna się istna masakra.

przez scooby 08 maja 2015, 12:07
Ardash, chcialabym , zeby to byl IBS ;)

przez scooby 08 maja 2015, 12:08
Angie1989, mam to samo, jak juz zaczne czytac, to wpadam w jakis wir, czytam i czytam , wyszukuje info o najgorszych nowotworach, juz wiem, ze bede miala nędzne rokowanie itp

przez Aurelitka 08 maja 2015, 14:08
ja znowu z tym pieprzykiem , przecież normalne, że jak z tarczycą i węzłami na szyi ok to się teraz tego uczepiłam, to możliwe żeby z tym pieprzykiem coś było jak żyje sobie z nim tyle lat i nic?
chodzi o to że jest przy staniku? i jest troche drażniony ?

przez scooby 08 maja 2015, 14:10
Aurelitka, mialam takiego duzego pieprzyka pod biustem, drazniony byl, oczywiscie zylam z nim 10 lat, ale dostalam faze i poszlam go wyciac. Wszystko bylo ok ;)

przez Aurelitka 08 maja 2015, 14:15
scooby, ja jak byłam u internisty to ona przypadkowo mi o nim powiedziała i kazała do dermatologa, i bylam niby pytałam dermatolog czy mam się martwić, ona że nie, ale wiesz jak to u nas jest, nagle w przeciagu kilku dni ubzdurałam sobie czerniaka, chociaż chwile temu go nie miałam, ja mam bardzo dużo znamion, to rodzinne
to normanle że ide go usuwać u chirurga onkologa?
miałas badny ten pieprzyk?

przez Aurelitka 08 maja 2015, 14:17
mój jest na plecach przy zapięciu stanika, nigdy go nie oglądałam bo wiesz na plecach cięzko go nawet zobaczyć, wystarczyło ze mi powiedzieli ja już mam wizję czerniaka, chociaż dobrze wiem, że po takim czasie coś by mi się działo

przez zagubiona00 08 maja 2015, 14:29
nefretis, SM jest chorobą bardzo szybka postępująca i przede wszystkim rozpoczyna się wielkim bum. Gdyby to było to, to zaatakowały na tyle silnie, że nic byś nie widziala, albo nie mogła chodzić z powodu niedowladu, albo jeszcze miałabyś tak silne zawroty głowy, że o własne nogi bys się potykala. Mogę Ci na własnym przykładzie powiedzieć, że mrowienia, jakieś prądy są oznaką nerwicy. Miałam mrowienia, co ja mówię mam dalej jakieś dziwne odczucie w prawej stopie, ale zrobiłam MRI i jestem spokojna. Myślenie o tym nakręca objawy, wiem z autopsji.

przez Pawelt 08 maja 2015, 15:17
A ja z okazji jutrzejszych urodzin dostałem antybiotyk. Ropne zapalenie migdałka :/
X_x

przez Mili89 08 maja 2015, 15:32
Pawelt, ojj wspolczuje, ale po antybiotyku powinno szybko minac...

mi dzis od rana jest niedobrze, jeszcze za pare godzin czeka mnie wizyta u weterynarza, a nie moge nawet benzo wziasc... trzese sie na sama mysl o tym :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez scooby 08 maja 2015, 15:46
Aurelitka, mialam badanie dermatoskopem, lekarz powiedzial, ze znamie niegrzne, ale mozna je wyciac. Zbadalam i bylo niezlosliwe ;)

Sortuj wg