Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez angie1989 07 maja 2015, 20:02
Hej dziewczyny jak u was? Mnie znów na tego chłonnia wzięło. Juz mnie skóra nie swędziala, ale przypomniałam sobie o tym I znów trochę swędz. Pocieszam się ze morfologie i ob miałam w porządku. Węzły chyba tez są ok.
Boje się...

przez Aurelitka 07 maja 2015, 20:37
angie1989, jeśli nie myślałaś i nie swędziało a jak pomyślałaś swędzi tzn że to jest na tle nerwowym, widzisz ja teraz przeczytałam i momentalnie mnie swędzi, a nie swędziało, ale ja miałam krew i tych węzłów i są odczynowe, uwierz, nic się nie dzieje, za bardzo się nakręciłas, pan od usg to w ogóle się zdziwił jak miałam zrobic usg węzłów na szyi bo powiedział, że każdy ma tam jakies po zapaleniu, także już nie myśl o tym i nie martw się :*

przez Mili89 07 maja 2015, 20:42
rozmawialam z mezem, teraz to on mnie nie rozumial ...pocieszyl, ze wszystko bedzie dobrze i ze sobie poradzimy..
nie potrafilabym chyba zdecydowac sie na aborcje ,nawet farmakologiczna... to 5 tydzien ciazy.. jakos dam rade..
poki co strasznie chce mi sie spac... i ciagnie mnie do kwasnego ...a tak lubie slodkie :(
wlasnie wyslalam meza po sliwki i bedzie nam piekl ciasto drozdzowe ze sliwkami :)
poza tym mam ogromna ochote na kwasne napoje, przestalam pic cole, a mam ochote na sok z aloesem ... :shock: szybko te zachcianki przyszly...
w pierwszej ciazy pilam tylko sok kokosowy tymbarku ...codziennie litrami :D
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nefretis 07 maja 2015, 20:50
Mili nie mysl o aborcji, plis
dacie rade, musicie sie oswoic z nowym
niektóre kobiety po abrocji maja zjechana psychę, chyba nie jest Ci to potrzebne jako dodatek do Twojej nerwicy.

Dzis byłam na terapii, wzięłam kolejne 10 spotkań. To kosztuje ale mam poczucie bezpieczenstwa gdy tam chodzę

mam nowy dziwny objaw, bardzo się go boję, jakby rażenia prądem, bezbolesne sekundowe "coś" takie sekundowe zapadniecie się, zdrętwienie psychiczno fizyczne. Boże co to...:(( Czytałam o SM.
Kiedyś już SM przerabiałam, myslałam że już nigdy nie wróce do tych lęków. A tu od nowa. jestem przerażona, wyobrażam sobie siebie na wózku i w szpitalu. boję się tego odczucia, w momencie trwania tego jestem w panice. To uczucie ciężko opisać słowami.
Kojarzy mi się z porażeniem prądem albo derealizacją. Jakies odrętwienie umysłowe, takie uderzenia, jakby zapieranie tchu. To trwa ułamek sekundy. potem znów i znów, potem cisza
co to :(
miał ktoś moze cos podobnego? I uczucie zapadania, otępienia, okrutny lęk...

przez Aurelitka 07 maja 2015, 21:02
nefretis, to na pewno dlatego, że się na tym skupiasz, i błagam nie czytaj w necie nic, ja dzisiaj ledwo chodzę tak mnie bolą łydki i stopy, ostatnio też miałam drżenia mięśni, ale się tym nie przejmuje, nie możesz tak robić, uwierz mi, że nie masz żadnego SM, wtedy są naprawde poważne objawy, i rzuty, wiem bo mojej koleżanki młodziutka siostra 15 lat zachorowała, ale cieszy się życiem i jakoś sobie radzą, także nie możesz tak myśleć, jesteś zdrowa i ciesz się życiem :*

przez nefretis 07 maja 2015, 21:09
Aurelitka dziekuję, wiem to czytanie to przekleństwo. Czyli mówisz, że przy SM miałabym inne objawy
jak Ty sie czujesz, mam nadzieje, ze przestałaś macać węzły.
Kurde wzięłam Pramolana, jutro idę do lab robić TSh strasznie się boję.

przez angie1989 07 maja 2015, 21:19
Aurelitka dziękuję za pocieszenie no przestało swedziec siedzę sobie na majówce i myślę o nie swędzi juz kilka dni jak mogło tak swedziec i znów od wczoraj zaczęło i znowu myśli o ziarnicy wróciły..Tzn w sumie nie znikły bo dziennie choć przez chwilę o tym mmyślę...sprawdzam węzły. A alkoholu boje się napić.

Nefretis kochana miałam tak samo. Tak jak opisujesz.

przez Aurelitka 07 maja 2015, 21:49
nefretis, ja teraz czuje się fajnie, z tarczycą okazało się wszystko ok, z węzłami na szyi także bo są odczynowe, przeciwciała wyszło super, jeszcze tylko pieprzyk, czasem mnie nachodzą straszne myśli, ale zaraz się uspokajam i twierdzę, że tyle lat z nim chodziłam i nic mi nie było więc nie ma czym się martwić, mam nadziję, że jak go usunę koniec mojej choroby :)
tak u niej to był normalnie rzut jak ma się przy SM ni z tego ni z owego, ja nie mam pojecia jak to wygląda, bo nie interesowałam się tym, ale jeśli przez tyle czasu nic poważnego się nie działo, bo miałaś już taki okres kiedy sobie to wmawiałas to zwyczajnie nie myśl i broń boże nie czytaj, objawy zawsze się będą zgadzały, popatrz ja w lipcu " miałam" raka języka, i co wszytskie, ale to wszytskie objawy mi się zgadzały, jak przeczytałam, że ma się metaliczny posmak w buzi to już go miałam, ze boli ucho za chwile bolało ucho, a jak widzisz jest już maj a ja dalej żyje :)

przez Aurelitka 07 maja 2015, 21:51
angie1989, ja własnie też się boję napić alkoholu, to jest jest u mnie zbyt świeże przejmowanie się tym, musi minac trochę czasu, muszę usuną pieprzyk i wtedy poczuje się w pełni zdrowa, choć nie ukrywam, że po usg węzłów i tarczycy ulżyło mi bardzo, te sprawdzanie węzłów to nerwica natręctw, ja mimo iż wiem że te na szyi są ok to i tak czasem je pomacam , ale mam na kartce czarno na białym, że odczynowe więc nie mogę dyskutować :D

przez Aurelitka 07 maja 2015, 21:52
poza tym wydaje mi się że węzły, podejrzane to naprawde są duże i rosną, wiec nie myśl już o swędzeniu, bo wydaje mi się że ziarnica objawiła by się powiększonymi węzłami, a nie swędzeniem

przez scooby 07 maja 2015, 21:56
Ardash moze to rzeczywiscie ten IBS... sama jux nie wiem co ;( boje sie najgorszego. We wrzesniu wychodze za maz, a calyczas mysle, ze po co to wszystko organizowac skoro nie dozyje wlasnego slubu. Narzeczony mnie stawia do pionu, ale czasem nu nie wychodzi xd

przez scooby 07 maja 2015, 21:58
Aurelitka, ja mam tak, ze jak tylko pomysle o bolu to boli, a o tym, ze chce mi sie siku, to odrazu mi sie zachciewa, mimo, ze np 5 nin temu bylam xd jakas dziwna ta nasza psychika ;D

przez marta80 07 maja 2015, 22:42
wiatajcie;))zauwazcie ze my wszyscy tu przerabiamy te same choroby......chlonniak i ziarnica kroluje..:)SM...chyba tez kazdy przerabia...dla nas kazde swedzenie i wezel to odrazu ziarnica chlonniak..gdzie normalnie czlowiek...nawet tego nie skojarzy...banie ryje nam czytanie i czytanie....szok((:

przez marta80 07 maja 2015, 22:44
scooby to jelitko drazliwe mowie..ci ciagle mam akcje jelitowo-watrobowo-trzustkowe....jak ja to mowie;)jakies uklucia gniecenia....

Sortuj wg