Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Ardash 07 maja 2015, 13:20
Witam :)
Mili Gratulacje!!!Cudowna wiadomosc :brawo: :brawo:
Kochana nie martw sie o zdrowie maluszka, lekarz wie, co robi i co mowi. Sa kobiety, ktore bedac w ciazy przyjmuja silen leki a nawet przechodza chemioterapie i rodza zdrowe, silne dzieciaczki! Wiec glowa do gory.
Rozumiem , ze teraz Cie to wszystko przeraza, bo nie tak to planowalas, ale spokojnie.Daj sobie czas na oswojenie sie z ta cala sytuacja. Bedzie dobrze, zobaczysz :D

Aurelitka no i widzisz...wezly w porzadku :) Nie macaj juz nic kochana, ani na szyi, ani pod pacha. Teraz tylko ten pieprzyk usun i gotowe :)

marta ja czekajac na wyniki zyje jak w letargu :( okropne to jest...

U mnie dzis do d*** :( Rano zauwazylam, ze przy pieprzyku, ktory mam od zawsze na twarzy zrobolo mi sie cos czerwonego.Z jednej strony wyglada to na podskorna czerwona krostke, ale sama nie wiem....Im dluzej na to patrze tym wiecej podejrzanych rzeczy widze...Ja juz nie mam sily
:why: Od razu atak paniki: walace serce, poty, trzesawka i uczucie, ze zaraz zemdleje :( A jak na zlosc musialam wyjsc z domu bo mialam wazne spotkanie...Lyknelam oxazepam i poszlam, ale trzeslam sie jak galareta....Boze, kiedy to sie skonczy :why: :why: Teraz siedzie w pociagu i chce jak najszybciej znalezc sie w domu, zeby sprawdzic to znamie.

Spokojnego dnia Wam zycze moi drodzy :)

przez Ardash 07 maja 2015, 13:40
scooby a te bole po lewej to nie jelita? Mnie tak bolalo. Raz to bylo podbrzusze z lewej strony (myslalam, ze to jajnik), innym razem troche wyzej na wysokosci pepka. Lekarz mnie wymacal i powiedzial ze to moje jelito grube, w ktorym mialam tyle gazow, ze glowa mala. To powodowowalo, ze jelito rozpieralo sie i naciskalo na inne narzady.To samo moze byc jesli w jelicie zalega kal. U mnie lekarz powiedzial, ze doslownie czuje jak te gazy przesuwaja sie pod jego palcami.

przez Mili89 07 maja 2015, 13:56
Ardash, tez tak miałam ostatnio przy pieprzyku a raczej na... I tez na twarzy... Pieprzyk aż zrobił się wypukły i okazało się ze to była krostka wiec w Twoim przypadku tez tak pewnie jest :):*
Ja walcze z nałogiem papierosowym... Dziś zamiast kawy wypilam kakao ale spalilam pol papierosa... Jak to ciężko rzucić... Będę powoli ograniczać mam nadzieje ze mi się uda...
Poza tym jestem przeziebiona córka tez ehh wszystko mnie przytlacza dalej nie potrafię się cieszyc
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scooby 07 maja 2015, 14:08
Ardash, a bolalo Cie tak w okolicach kosci lonowej? U mnie lekaz nie wie co to. :/ Jak to Ci sie udalo pokonac? :) Boli mnie podbrzusze i czasem promieniuje do krzyza rownolegle

przez scooby 07 maja 2015, 14:22
I np. Jak pre to mnie boli ;/ tak jakby cos w srodku ;/

przez Mili89 07 maja 2015, 15:09
nefretis, dopiero przeczytalam Twoj post... miedzy mna a moim Bratem jest 8 lat roznicy i roznie miedzy nami bylo- calkiem rozne swiaty ale brat zawsze jak cos sie dzialo to pierwszy w obronie... oczywiscie pamietam jak cwiczyl na mnie karate ;)
mam nadzieje, ze jakos wyjde z tego szoku, bo poki co przyznam bez bicia wogole sie nie ciesze... jestem przerazona... dopiero co zaczelam odpoczywac od wstawania w nocy co godzine, pampersow, kaszek, podgrzewaczy itp a tu od nowa :shock: :shock: :shock: przeraza mnie to okropnie ...
poza tym mam takie uczucie, ze nie potrafie pokochac drugiego dziecka tak jak pierwsze...
moja Corcia to moj Skarbek najdrozszy a teraz pojawi sie drugie dziecko...ciezko mi to wszystko uporzadkowac w glowie...
ale moze masz racje, ze ciezej byloby mi pozniej...
teraz mam 26 lat, Corcia za pare dni skonczy 4 latka ... wiec jak drugie dziecko bedzie mialo 5 lat to jeszcze nie bede taka stara...ehh trzeba sie jakos pocieszac...

przez Pawelt 07 maja 2015, 15:39
Mili89, rzuć te papierochy!
X_x

przez Ardash 07 maja 2015, 15:41
Scooby ja raczej odczuwalam bardziej parcie na odbyt. Ale wiesz, u kazdego moze byc inaczej... Mnie przeszlo samo po wizycie u lekarza, ktory powiedzal, ze to te gazy. A ja wkrecalam sobje jajnik i rozne okropne zarazy.
A boli cie caly czas? Bo takie bole brzucha promieniujace do krzyza moga miec zwiazek z owulacja.

Milioswojenie sie z sytuacja wymaga czasu...a wiec spokojnie nie wymagaj od siebie za duzo. Zobaczysz, ze pozniej nie bedziesz mogla doczekac sie malenstwa :)
Co do pieprzyka to oby tak bylo jak piszesz. Teraz wydaje mi sie, ze to cos czerwone zbladlo...ech..wiecznie cos...

przez scooby 07 maja 2015, 15:46
Ardash, nie boli caly czas, raz boli, raz nie, ale boli codziennie :/
Ja tez juz mqm wizje raka i innych paskudztw :/

Mili89, dziecko to wielki skarb. Ja sie zawsze balam, ze nie bede mogla miec wlasnych dzieci.

przez Ardash 07 maja 2015, 15:56
Mili kiedy zaszlam w druga ciaze (zaplanowana i chciana) to tez miewalam takie mysli, ze nie bede w stanie pokochac drugiego dziecka tak, jak pierwszego.
Teraz juz wiem, ze te obawy sa bezpodstawne, bo i synka i corcie kocham tak samo mocno. Za rok czy dwa chcialabym jeszcze trzeciego malucha, choc mam juz 36 lat.

[bScooby][/b] ja bym tu stawiala na jelito drazliwe, ono daje takie objawy.

przez scooby 07 maja 2015, 16:00
Ardash, a czy przy tym by brzuch pobolewal przt dotyku?

przez Mili89 07 maja 2015, 16:30
a ja coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze nie jestem gotowa na drugie dziecko...czytam ciagle o aborcji farmakologicznej ktora jest tu legalna...oszaleje...najgorsze jest to, ze maz wogole nie zauwaza tego co sie ze mna dzieje...ciagle gada tylko, ze bedzie dobrze, nie panikuj... no super...

przez Ardash 07 maja 2015, 17:16
Scooby przy lekkim nacisku czulam pobolewanie, a jak mnie lekarz badal i nacisnal mi na jelito na wysokosci pepka to myslalam ze mi oczy wyjda z orbit.

Mili koniecznie porozmawiaj z mezem o tym, co czujesz. Nie mozesz sama sie z tym zmagac. Powiedz mu, co Cie trapi.

przez Pawelt 07 maja 2015, 17:51
Mili to już lepiej zostaw w szpitalu po porodzie a nie zabijaj....
X_x

Sortuj wg