Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Aurelitka 04 maja 2015, 08:35
ja własnie też nie mogę za często tu zaglądać, bo własnie jak pisałyscie o tym swędzeniu to i mnie zaczęło swędzieć,
a słuchajcie jesli ja już tyle lat z tym pieprzykiem chodziłam, i dopiero przez przypadek lekarka go zauważyła, to myślicie że tam się dzieje coś złego?

przez marta80 04 maja 2015, 09:08
nefretis....od stresu tez te kropeczki oo tego nie wyczytalam...oby.....nie spalam dzis pol nocy a nad ranem kibel...i sr....((:wykoncze sie...praktycznie od 2lat mam rowalnienia((:
pobolewa mnie pod tym zebrem...z praw....a tam gdzie wyrostek bolalo x lat temu i to bardzo dlugo pisalam ci kiedys.....

Mili89 oby bylo tak jak mowis brak wiesci jest....dobra wiescia;))choc dzis tu bank holiday...wiec moga dzw jutro((:

przez hania33 04 maja 2015, 09:27
Mili89 dopiero dzis zajrzalam na forum , nie moge wyslac wiadomosci...buziaki
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bmm 04 maja 2015, 09:47
Cześć. Ja dzisiaj zaczęłam normalny dzień pracy wiec trochę moje lęki odeszły . Najgorsze jak jest tak dużo wolnego to wtedy się te myśli skupiają na jednym. Fascykulacji ciąg dalszy. Ja chyba zwariuje..... Ciekawa jestem kiedy ten pramolan zacznie działać. Oby zadziałał.
bmm

przez nefretis 04 maja 2015, 10:56
witaj martini:) jesli niezaglądanie tu dobrze Ci robi to musisz się dopasować.
Mi to chyba bez znaczenia.
Na mnie okropnie działają fora tematyczne o chorobach (np. kiedys weszłam na spiro-spero czy cos takiego. po prostu horror:( albo zwykłe strony medyczne o objawach, nasze forum jakoś nie dręczy mojej podświadomosci bo chyba wiem, że tu wszyscy zdrowi :P

jeśli unikałam tego forum to tylko dlatego, ze chciałam byc z dala od tej tematyki (taka ucieczka), ale raczej nie ze strachu, ze przeczytam co ma ktos tu i potem bede to mieć.
Kurczę sama juz nie wiem, może takie niewinne czytanie nawet TU tez jakoś działa na podświadomość i ma się potem rózne schizy...

bmm brałam pramolan niegdyś i pomagał mi w taki sposób, ze spałam na stojąco:) Wyciszał, trochę rozluźniał, dobry na sen. Objawy niestety nie ustapiły, musiałam brać antyderpresant. jednak są ludzie na których pramolan działa pięknie.
tak sobie o Tobie myslę, ciekawe jak u Ciebie z magnezem, potasem i czy nie brakuje Ci witamin z grupy B...poczytaj troche o tym, niedobory powodują objawy neurologiczne i mięsniowe przypominajace najgorsze choroby.

przez Pawelt 04 maja 2015, 11:02
A ja mam zapalenie spojówek i mnie zaraz jakaś ku....ca strzeli :/
X_x

przez marta80 04 maja 2015, 18:54
hej co tu dzis taka cisza???
a powiedzcie te tak macie ze najlepiej czujecie sie wieczorem???a najgorzej rano??((:

przez Aurelitka 04 maja 2015, 19:01
marta80, tak rano zawsze okropnie, potem w dzień coś robię to jest lepiej, ale wieczorami często jakos na płacz mnie zbiera, ja myślę, że jak już przebrnę te wszystkie badania to sie to u mnie skończy

przez Aurelitka 04 maja 2015, 19:02
rano też mam okropne ilości flegmy więc mnie to super denerwuje

przez bmm 04 maja 2015, 19:39
Matra ja najlepiej się czuję rano zawsze tak było a najgorzej zawsze czułam się wieczorem i właśnie wieczorem miałam i mam najgorsze leki.
Nawet teraz po tym pramolanie jak w dzień mi się trochę przyśnie to czuję jak te wszystkie drgania we mnie ustają i jest tylko sen.
bmm

przez Mili89 04 maja 2015, 20:34
Pawelt, wspolczuje- mam nadzieje, ze byles juz u lekarza i masz sie czym kurowac...

Marta- ja gorzej czuje sie zdecydowanie wraz z biegiem dnia... rano budze sie w normie i co chwile to sie nakreca... a juz wieczorem jak siedze, odpoczywam, posprzatam, pozmywam to czesto czuje niepokoj...

dzisiaj mnie boli glowa tzn jakby w jednym oku- i juz wymyslilam, ze to jakis tetniak :why: :why: bo tylko w jednym oku mnie boli tak w glebi :((
a moze to od zeba madrosci ? bo boli mnie i mam do usuniecia prawa gorna osemke wlasnie pod tym okiem :( sama nie wiem

cisnienie mam 114/65 puls 76... to zle ?;/
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Pawelt 04 maja 2015, 20:47
Mili89 jeszcze nie byłem ale kuruję się lekiem DICORTINEFF bo młody miał zapalenie spojówek tydzień temu i mu pediatra to przepisał :)
Ale i tak pójdę do lekarza niech obluka sprawę po swojemu
X_x

przez nerwa 04 maja 2015, 20:51
Ja najgorzej cuzje się rano, a wieczorem jest zazwyczaj super :)
Co wiecej, po nieprzespanej noc jest tak samo. Od rana stan tragiczny, a wieczorem jest juz na tyle dobrze, ze nawet mi sie spac odechciewa :)

Ostatnio była mowa o pulsie. Sluchajcie, ja mam teraz dziwnie niski. Zmierzylam i 62 tylko :( Niby jeszcze w normie, ale nie jestem przyzwyczajona do takeigo niskiego. Najlepiej czuje się chyba jak mam 70-80 :) to taka najbezpieczniejsza liczba.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez nerwa 04 maja 2015, 20:52
Mili89 napisał(a):cisnienie mam 114/65 puls 76... to zle ?;/

masz wrecz idealne i cisnienie i puls :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Sortuj wg