Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 01 maja 2015, 02:59
ejj... dzisiaj rekord- puls - 67 :shock: :shock: :shock: :shock: nawet na holterze podczas snu przed braniem lekow najmniejszy moj puls to byl 68 ....
mierzylam drugi raz i 73.... czy to ta paro tak wplywa na ten puls i czy to dobrze?
wczesniej w spoczynku mialam ok 85-95 ...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez michalb 01 maja 2015, 08:02
Mili89, To bardzo dobry puls nie jeden ćwiczący by taki chciał. Ja biegając po jakimś czasie osiągnąłem spoczynkowy 60 czy 65 jak mam 70 to też się cieszę. Masz swój holter?

przez nerwa 01 maja 2015, 08:52
Ja tez wczoraj mierzylam, i mialam 65 nawet! :) A kiedys, to bylo nie do pomyslenia! (wiecznie mialam podwyzszony).
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 01 maja 2015, 12:41
michalb, Holger miałam robiony w grudniu w Polsce bo wtedy zaczęły się zawroty głowy wiec myslalam ze to cos z sercem i wtedy najniższy puls był podczas snu a w dzień to i 160... Teraz jestem w szoku to chyba seroxat tak zadziałał...
Przez 5 miesięcy nie miałam w dzień takiego pulsu:)
Nerwa, a u Ciebie co wpłynęło na zmniejszenie pulsu?
Ja dziś mam wizytę z psem u weta mam nadzieje ze stamtąd nie uciekne. Trzymajcie kciuki miłego dnia:*

przez Aurelitka 01 maja 2015, 12:43
Ja po wizycie u dermatologa i mam ten jeden pod stanikiem do usuniecia, ale juz mam wizje czerniaka chociaz lekarka mnie usookojala, ale pewnie to cos co czuje pod pacha to wezel i pieprzyk tez mam po prawej wiec juz czarna rozpacz chociaz wczoraj bylam sookojna, ale jak to u nas bywa nie na dlugo :(

przez Aurelitka 01 maja 2015, 12:46
A ten wezel pod zuchwa jakis dziwny jest i chyba duzy, jux mam dosc takiego zycia

przez nerwa 01 maja 2015, 15:35
Mili89 napisał(a):Nerwa, a u Ciebie co wpłynęło na zmniejszenie pulsu?

Ja wiele lat temu bylam na maksa 'wkrecona' w serce. Non stop mierzylam puls, jak mi choc troche skakal, to juz czulam sie beznadziejnie. W pewnym momencie wyladowalam na OIOMie, przebadali mnie od stup do glow, i nic... :)
Dostalam taki lek bisocard - on niby jest na obnizenie (ale mialam go brac tylko doraznie).
Potem poszlam na terapie, i po jakims czasie w ogole przestalam sie przejmowac sercem, nie stresowalam sie pulsem, i automatycznie zaczal byc niski. I w sumie juz od wielu lat nie mam z tym problemu.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Mili89 01 maja 2015, 17:36
zaraz mam wychodzic do tego weterynarza a tu puls 92-95 ...aaa tak sie stresuje wlasnie przed wyjsciem :(

przez nerwa 01 maja 2015, 18:44
Mili89, ale Ty masz agoarafobie?

przez nefretis 01 maja 2015, 18:47
witajcie
ostatnio dokucza mi swędzenie skóry na nogach, szczegolnie łydki czasem uda, w dzień nie. Tylko wieczorem. Często już w łóżku.
W dzień to tylko wtedy, gdy mocno o tym myslę. Choć mam tak wrażliwą skórę , ze gdybym zaczęła sie drapać np. teraz to mogłabym się rozkręcić i drapać cała, przez godzinę.
jestem przerażona po tym co przeczytałam :( chłoniak i inne nowotwory dają objawy swędzenia nawet na kilka lat przed wystąpieniem choroby. Oczywiscie choroby wątroby, nerek i już trwający proces nowotworowy
Dziś w nocy pierwszy raz w zyciu obudziły mnie swędzące łydki (pod kolanami).
Boże kochani, powiedzcie coś, bo chyba zwariuję.
:( :(

przez Mili89 01 maja 2015, 18:57
nerwa, tak przez te napady leku rozwinęła sie u mnie agorafobia no bo jak inaczej wytłumaczyć paniczny lek przed wejściem do sklepu? Do marketu nie wejde bo odrazu atak paniki ajj juz wrocilam i po benzo było ok... Nie ucieklam i nie było ataku uff

przez nerwa 01 maja 2015, 19:32
Mili89, no tak, rozumiem jak to jest :-/ Dla mnie swego czasu wyjscie do malego sklepu to byla mega wyprawa, wracalam totalnie wykonczona... :) Teraz jest juz ok, chociaz czasem zdarzy sie gorszy dzien - ale wiadomo, zawsze najgorzej jest tuz przed wyjsciem, bo czesto jak sie juz pojdzie, to okazuje sie, ze nie jest tak zle.

nefretis, kurde :-/ ja tez mam takie swedzenia, i tak samo - glownie wieczorem i w nocy.

przez nefretis 01 maja 2015, 20:40
nerwa napisz cos wiecej
Boze co to jest??? Znowu coś :(

przez malenstwo31 01 maja 2015, 21:44
nefretis napisał(a):witajcie
ostatnio dokucza mi swędzenie skóry na nogach, szczegolnie łydki czasem uda, w dzień nie. Tylko wieczorem. Często już w łóżku.
W dzień to tylko wtedy, gdy mocno o tym myslę. Choć mam tak wrażliwą skórę , ze gdybym zaczęła sie drapać np. teraz to mogłabym się rozkręcić i drapać cała, przez godzinę.
jestem przerażona po tym co przeczytałam :( chłoniak i inne nowotwory dają objawy swędzenia nawet na kilka lat przed wystąpieniem choroby. Oczywiscie choroby wątroby, nerek i już trwający proces nowotworow
Dziś w nocy pierwszy raz w zyciu obudziły mnie swędzące łydki (pod kolanami).
Boże kochani, powiedzcie coś, bo chyba zwariuję.
:( :(

kochana nie myśl o najgorszym tylko pomyśl o tym ze skoro swędzi Cię wieczorem i w nocy to nie coś groźnego. Powodów może być wiele. Masz zwierzaka w domu? Zmieniłaś proszek do prania? Płyn? Może dodali coś do wody, przecież w kranie nie masz wody ze źródła a miejska więc tak naprawdę nie wiemy jakie są dodatki. Poza tym wszystko teraz kwitnie może miałaś pościel na balkonie i coś siadlm na niej. Co do proszku do prania to pudełko pudelku nie jest równe. Nie wiesz co tam wrzucają. Jesz nowalijki? Przecież teraz w tym najwięcej chemii jest. Nawozy i inny rzeczy byle smakowało.
widzisz powodów jest wiele. Ja miałam swędzenia skóry jak czytałam o chłoniaku i wiem ze czytanie o tym tylko powiększa objawy.

Sortuj wg