Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez zagubiona00 27 kwi 2015, 18:50
Według mnie posmak flegmy nie jest niczym patologicznym. Często się to czuje. Nic się nie martw :)

przez scooby 27 kwi 2015, 20:13
Ja tez mam czasem posmak flegmy :) do tego czasem jaj smarkam, to mam krew. ;)

przez zagubiona00 27 kwi 2015, 20:33
To musisz mieć ciut osłabiony organizm, skoro krew leci. Chyba, że to przy jakimś przeziębieniu tak, to okej :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scooby 27 kwi 2015, 21:07
Dzisiaj w ogole mam jakies takie dusznosci jakby zaciskanie w gardle i uczucie, jakbym momentami miala problemy z przelykaniem. Przypomina mi to globus xd ale oczywiscie juz skojarzlam to tez z rakim tarczycy. Ostatnio testh wyszlo 3.4, a ale przeciwciala tarczycowe sa ok.

przez scooby 27 kwi 2015, 21:08
zagubiona00, mam trochę katar, moze to od tego ;)

przez zagubiona00 27 kwi 2015, 21:34
scooby, bardzo możliwe :).

Powiedzcie m taka rzecz, jaka jest szansa zarażenia się HIV w tramwaju, pociagu, autobusie, dotykając różnych przedmiotów. Jaka jest szansa, że w którymś z tych miejsc trafimy na igłę z krwią i się nią zaklujemy. Czy podczas normalnego życia, da się zarazić? Zawsze zastanawiają mnie dzieci, które mają mnie dotykania wszystkiego, a później brana do buzi, mają pełno ran na rękach i jakoś nigdy nikt się nie zaraził. Wiec jak to jest, co myślicie?

przez blah! 27 kwi 2015, 21:46
A u mnie tym razem problemy z błednikiem - wszystkie moje objawy pasują i dziwię się, że żaden lekarz mi tego wcześniej nie zasugerował :/.
blah!

przez Mili89 27 kwi 2015, 21:57
zagubiona00, nie da sie tak zarazic! po pierwsze bardzo ciezko o taki zbieg okolicznosci :D to troche jak fantasy... krew szybko zasycha a nawet jesli na niej bylby wirus to juz by obumarl... calujac sie, pijac z trej samej szklanki z osoba z Hiv nie zarazisz sie bo slina nie jest nosnikiem wirusa...
jedyna droga zarazenia jest albo uzywanie tych samych igiel do wprowadzania narkotykow z osoba chora badz kontakty plciowe- czesciej analne- bo latwiej jest o otarcia i rany przy tym rodzaju seksu dlatego czesciej hiv lapia osoby homoseksualne... ale wcale taki kontakt nie musi konczyc sie zakazeniem... zalezy to od wiremii itp ...
nie da sie zarazic w opisany przez Ciebie sposob.. no nie da sie :D
poza tym zeby wqirus przedostal sie do Twojego krwioobiegu potrzebuje duzych wrot tzn otwartej krwawiacej rany i swiezej krwi lub nasienia osoby chorej... male zadrapanie to nie sa wrota dla wirusa... :D
zajmij sie czyms przyjemniejszym bo to poprostu czysta abstrakcja :D
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez zagubiona00 27 kwi 2015, 22:03
Mili89, potrafisz to tak dosadnie przekazać, że to od razu do mnie trafia. Przepraszam, że ja w kolko o tym samym, ale mam teraz straszna fazę na to. Gdy idę ulica patrze pod nogi żeby przypadkiem w coś nie wdepnac, zanim usiadie w tramwaju lub chwyce za rurę musze sprawdzić czy nie ma tam krwi albo igły. No masakra, mam dość tego. Jak się tego wyzbyć..

przez Mili89 28 kwi 2015, 00:43
zagubiona00, poprostu ciagle sobie powtarzaj to co napisalam- a z czasem przestaniesz zwracac na to uwage... przeciez nie dotykasz krwawiaca reka ociekajacej swieza krwia rury ;) poza tym byloby jeszcze pytanie czy ta krew ma w sobie wirusa ;) wiec sama wiesz, ze to jest nierealna sytuacja... :)
nie przepraszaj- kazdy z nas ma tu bzika na jakims punkcie... to nie nasza wina ... tylko trzeba z tym walczyc :*
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez nerwa 28 kwi 2015, 08:45
Ja to nie wiem czy nie zlapalam jakiejs infekcji. Bo tak czuje dziwnie i w zatokach, i w gardle, i ta flegma.
Niby nic takiego oczywistego bo nie mam normanego kataru, drapania w gardle czy goraczki.
Ale tak czuje jakbym byla chora :-/ I takie ogolne rozbicie i oslabienie.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez malenstwo31 28 kwi 2015, 08:57
nerwa napisał(a):Ja to nie wiem czy nie zlapalam jakiejs infekcji. Bo tak czuje dziwnie i w zatokach, i w gardle, i ta flegma.
Niby nic takiego oczywistego bo nie mam normanego kataru, drapania w gardle czy goraczki.
Ale tak czuje jakbym byla chora :-/ I takie ogolne rozbicie i oslabienie.

pogoda robi swoje a zatoki zapchane na wiosne to norma. Ja tez przez to przechodzę. :D

przez nerwa 28 kwi 2015, 09:01
ehh no pogoda teraz chyba najgorsza! Raz upal, potem znow ochlodzenie.
Ale dobija mnie to oslabienie najbardziej :-/ Bo nie wiem czy od np. infekcji, czy od nerwicy :)
Najgorsze, ze niestety musze sie ogarniac i do roboty jechac.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez nerwa 28 kwi 2015, 09:04
A dzisiaj to jeszcze mi sie rzucilo tak na glowe :) w sensie - ze takie zawroty jakies, kołowanie itp.
A to mi sie kojarzy z derealką, która czasem miewałam kiedys :-/

Sortuj wg