Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Lonia1989 26 kwi 2015, 20:23
Ja tez mam setaloft 1/2 tabletki raz dziennie + frisium 1/4 tabletki 2razy dziennie i do tego krople haloperidol najpierw zaczynac od 1 kropelki dziennie pozniej zwiekszac dawke do 2kropel w południe i wieczorem, kontrole mam za 3 tygodnie. Kurde jeszcze nie bralam boje sie uzaleznienia troche, poza tym ja w piatek bylam u tego laryngologa i mam brac tabletki na alergie 2rodzaje a w nich pisze ze nie wolno z zantydepresantami i pscyhotropami... /cenzura/ i nie wiem:( a powiedz mi Mii89?? czy tobie te leki w ogóle pomagaja?? daje to cos, czy dalej sie tez nakrecasz jakimis objawami roznymi?? jak ja bym chciała zeby te leki podziałałky na mnie tak zebym juz wreszcie przestala sie w kólko zamartwiac swoim zdrowiem ciagle sie macac i czytac

przez Mili89 26 kwi 2015, 20:40
Lonia1989, po pierwsze na kazdego leki dzialaja inaczej i to co jest dobre dla jednej osoby, dla drugiej moze okazac sie nieskuteczne- nie wolno wogole sie tym sugerowac!
przez pierwsze dwa tyg mozesz czuc nasilenie objawow, a pozniej beda one coraz lzejsze az poczujesz sie lepiej :) na dzialanie Setaloftu trzeba poczekac 2-3 miesiace zeby czuc ze to trafiony lek.. nie wolno po miesiacu zmieniac lub odstawiac bez konsultacji z lekarzem nigdy tego nie rob.
a jaka masz dawke Setaloftu ? ja bralam 50 mg przez 5 miesiecy... po tylu latach walczenia samej z nerwica doszly do moich objawow ataki paniki i z tego rodzi sie agorafobia... wiec postanowilam, ze sama nie dam rady ... niestety po 5 miesiacach musialam zmienic lek, bo na mnie nie dzialal ... zostal zmieniony na Seroxat- paroksetyne i biore ja 16 dni i czuje sie w miare ok- pomijajac to, ze jestem okrutnie przeziebiona... ale to nie wina leku;)
akurat na ataki lekowe podobno paro dziala mocniej niz sero takze zobaczymy...
czasem niestety trzeba zmienic lek po paru miesiacach, bo nie na kazdego dziala to samo ( mimo, ze schorzenia sa podobne).

https://www.osoz.pl/osoz-www/leki/interakcje- tu mozesz wpisywac dowolne nazwy lekow i sprawdzac ich interakcje miedzy soba, najlepiej zaznaczac kazdemu lekarzowi na wstepie, ze bierze sie to i to...

nie martw sie :* ja tez sie balam... myslalam ja i takie leki? ale jak mialam wizje zycia w tym ciaglym leku i strachu to pomyslalam, ze juz lepiej dla mnie brac te leki, bo to wszystko mnie powoli przerastalo...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez scooby 26 kwi 2015, 21:54
Mili89, mam juz sukienkę, wlasnie rozdajemy zaproszenia, juz zalatwiona sala, zespol, fotograf, kosciol , wybrane obraczki... Wszystko jest :) tylko zdrowia nie ma :/ te moje bole sie pojawily1'-szego dnia pracy. :D ogolnie ciagle sie boje, ze to cos powaznego, lekarz rozklada rece .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 26 kwi 2015, 22:32
scooby, uwierz mi ,ze to nerwy- a dodatkowo bardzo przezywasz ten slub- znam te nerwy, tez ich doswiadczylam... rozluznij sie pomysl jak wielkie szczescie Cie spotkalo, pomysl ile osob naprawde musi walczyc z choroba czesto nie majac nikogo obok a Ty ...jestes szczesciara bo znalazlas milosc :) poza tym masz nas tutaj i tez sluzymy wsparciem ;*
zajmij sie teraz czyms co Cie relaksuje- ja np znalazlam pasje w hodowli kwiatow...tak mnie to pochlonelo, ze hoduje juz rzodkiewke szczypiorek, salate, kwiaty, dwa klony male drzewka, cytryny, palmy...gerbery od nasionek :) rozne roznosci...nigdy sie nie spodziewalam ze cos da mi tyle radosci ... nigdy jakos nie mialam swojego hobby... ;)
i polecam Ci maseczke kakaowa na buzke- obiecuje, ze poczujesz sie cudownie :))
sama widzisz, ze nerwy poteguja objawy ;) glowka do gory:*

przez Aurelitka 26 kwi 2015, 22:42
a u mnie na tapecie uwaga dzisiaj, dołącza do chłoniaków i czerniaków , rak tarczycy, oglądałąm prawo agaty i tam było odcinek o jakimś facecie który w pracy narażony był na promieniowanie i cos mówili o objawach i oczywiście wszystkie mi pasują !, już nie wiem na co się mam zdecydować, mam ochotę rzzucic to w cholerę, i co ma być to będzie :why:

przez scooby 26 kwi 2015, 22:49
Mili89 dziękuję za wsparcie :) masz rację, że chyba nerwy i myslenie o tym poteguje bol :) ooo z tymi kwiatami to moze jakis byc pomysl, ja zasadzilam pomidory koktailowe, ciekawe co z nich wyrosnie :D poza tym polecam zasadzic pestke od awokado ;) najpoerw przez miesiac ja trzymac zamoczona do polowy w wodzie, a po miesoacu zasadzic, wtedy peknie i z niej wyrasta bardzo ladne drzewko ;)

przez Mili89 26 kwi 2015, 23:02
scooby, ooo widzisz :)) ciesze sie, ze mamy podobne zainteresowania- niby to tylko roslinki, a ja nawet do nich mowie :D gerberki zasialam od nasionek- narazie maja 5 listkow i sa malutkie, ale jestem z nich taka dumna :D

koniecznie musze sprobowac z tym awokado - a dlugo rosnie ??
slyszalam, ze te male pomidorki mozna z powodzeniem hodowac w domu :)

trzeba znalezc cos co daje troche radosci wtedy te mysli chociaz na troche sie gdzies chowaja ;)

przez nerwa 27 kwi 2015, 08:29
Aurelitka, hehe tez ogladalam Prawo Agaty i od razu na tą tarczyce zwrocilam uwage ;)

A ja sluchajcie znowu obudzialam sie - i jedna wielka niemoc, i oslabienie w calym ciele. Szczegolnie w rekach.
Kurde, juz naprawde wku....ia mnie to!!! :-/
Niby nie raz czulam takie oslabienie, i zawsze przechodzilo. I wlasciwie z tego co widze, czuje sie bardzo slaba, ale jak cos trzeba zrobic to niby mam sile, wiec to jest jakby takie subiektywne tylko. I wszystko pasuje, ze to od nerwicy. Ale jak mnie to dopada, to znow wpadam w jakis stres, ze to nie wiadomo co...

Ehh.. no nicm postaram sie chyba nie zwracac na to uwagi i zobacze czy przeminie.

Milego tygodnia wszystkim zycze! :papa:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez bmm 27 kwi 2015, 08:36
Z roślinami macie rację ją też posadzilam już wiele z nich i wciąż mam pomysły na nowe. Rzeczywiście odpedzaja źle i natrętne myśli. Mnie po tym cloranxenie jakby trochę lepiej chociaż fascykulacje wciaz mam i takie ogólne roztrzesienie. Boję się jak nie wiem co . Wyobrażam sobie że już nam tę chorobę i w ogóle to nie wiem do kogo mam iść do neurologa czy do psychiatry. I jeszcze mam coś takiego że wyparuje kolejnych objawów tej choroby. Okropnosc .
bmm

przez malenstwo31 27 kwi 2015, 09:30
Lonia89 ja tez brałam kiedyś setaloft i miałam dostac leki od laryngologa ale jak powiedziałam ,co biorę to mi powiedział,że nie i przepisał mi coś innego. W razie czego podejdz do lekarza i zapytaj, bo chodzi o to ,że możesz miec mocniejsze skutki uboczne

przez malenstwo31 27 kwi 2015, 09:32
nerwa, ja tez mam osłabienie w rękach zwłasza w lewej. od tygodnia jem magnez ( ale wiadomo,że z 3 tabletki bo nam się szybciej wypłukuje, poza tym te tabletki to wiadomo ,że sa przereklamowane:) ) poza tym jem falvit i chlorelle, jest lepiej ale nie tak jakbym sobie zyczyła :/

przez nerwa 27 kwi 2015, 11:04
Ja ostatnio skończylam butelke Floradixu (zelazo + witaminy). Teraz biore żeń-szenia z dodatkami (tam tez sporo witamin).

A co do leków, to kiedys dawno bralam fluoksetyne, ze 2 lata temu wenlafaksyne (niezbyt dlugo), ostatnio Spamilan dostalam, jak nie moglam spac. Ale juz zaczelam dobrze spac, wiec po miesiacu dalam sobie spokoj i poki co nie biore nic (ewentualnie doraźnie benzo).
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Krwiozercza_Mysz 27 kwi 2015, 11:18
Dziewczyny błagam was pocieszcie mnie jakoś! Nadal nie ma mojego wyniku his. pieprzyka czy to normalne? Mi sie wydaję że im dłużej to wynik będzie zły. Jestem cała w nerwach. Rejestratorki mnie uspokajają że to nie da się tak szybko, ale ja im nie wierze.. Wyszłam tam na histeryczkę.. Proszę pocieszcie mnie jakoś :(
Krwiozercza_Mysz

przez Krwiozercza_Mysz 27 kwi 2015, 11:20
Wstyd mi dzwonić już tam naprawde:/ ubłagałabym je do jakiego zakładu to wysyłają i tam bym uderzyła z telefonami ale wstyd mi naprawdę. Widzę ich spojrzenia :/
Krwiozercza_Mysz

Sortuj wg