Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 26 kwi 2015, 08:27
bmm, no wlasnie to mnie pociesza tez - ze juz nie raz mialam takie oslabienie, i ciagnelo sie a potem przechodzilo i bylo juz super. I kiedys bylo znacznie czesciej niz teraz. Ale i tak, nienawidze tego stanu :-/

Co do magnezu - ja zazwyczaj biore tez aspargin (bo tam dodatkowo jest troche potasu). Wlasnie moze zaczne brac, bo juz dawno tez nie bralam.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez bmm 26 kwi 2015, 08:58
Ja też właśnie kiedyś parę lat temu miałam takie drgania mięśni może krócej trwały jeżeli chodzi o czas ale miałam i przeszły. Więc może to naprawdę nerwica.
bmm

przez Krwiozercza_Mysz 26 kwi 2015, 09:56
Bmm ja mam te drgania nieraz 5 razy dziennie to zalezy od dnia . W sumie to juz 3 lata sie ciągnie ale jakos nie zwracalam na to uwagi i nie zamierzam sobie wkrecic ze to te boczne czy coś.. ja nadal czekam na wyniki his pieprza derenwuje sie ze to trwa az tak długo....
Krwiozercza_Mysz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bmm 26 kwi 2015, 10:18
No to ja ich mam duuuuzo więcej w ciągu dnia. Ale po tym cloranksenie są słabsze. I to mnie pociesza. Postanowiłam umówić się do psychologa on przyjmuje razem z psychiatrą więc może mi pomogą. A jak nie to pójdę z tym do neurologa.
bmm

przez blah! 26 kwi 2015, 11:56
bmm napisał(a):Ale wracając co magnezu to jaki polecacie? Bo jest ich bardzo dużo na rynku i który wybrać. Kiedyś brałam taki MBE i dobrze mi po nim było. A teraz biorę aspargin i chela mag b6 pije.

Najlepiej rano wypić szklankę ciepłego mleka (30-40*) z kilkoma łyżkami czystego kakako (najlepszy na świecie dostarczacz największej ilości magnezu), do smaku polecam dodać miód (najlepiej ze spadzi iglastej bo działa też pozytywnie na drogi oddechowe przy okazji). Te wszystkie tabletki to lipa jest, serio. Przyswajalność tego magnezu, to takie minimum, że praktycznie nie zrobi różnicy czy się te suplementy bierze, czy nie.

Co do takich drgań, to też je mam ale praktycznie 24h/7. Mam wrażenie, że dosłownie całe ciało mi lekko drga wewnątrz i co raz częściej mam uczucie całkowitego odrealnienia i bezwładu ciała :/. Niby kardiolog doszukał się tachykardii ale co raz bardziej mam wrażenie, że jest ona wynikiem nerwicy a nie skutkiem moich objawów. Chyba jednak wychodzi na to, że trzeba będzie udać się do psychiatry :/.
blah!

przez bmm 26 kwi 2015, 12:34
Blah nie cierpię mleka . A co do magnezu to mam chyba takie samo wrażenie jak ty. No zauważyłam też ze po nim nam więcej tych fascykulacji. Chyba przestanę brać i zobaczę co będzie.
bmm

przez blah! 26 kwi 2015, 12:41
bmm, to jedz normalną czekoladę ale gożką (nie musi być ta 90% bo dla mnie aż tak gożka jest nie do przełknięcia) ale jakaś "lżejsza", taka czekolada da Ci więcej magnezu niż te lipne dropsy ;).
blah!

przez nerwa 26 kwi 2015, 12:50
jest tez cos takiego jak chlorek magnezu - podobno dobrze sie wchlania, ale niedobry jak cholera :P
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Mili89 26 kwi 2015, 13:39
blah!, to dlatego mialam ostatnio taka nieodparta ochote na kakao!! a nie lubie pic mleka :D

takie drgania mam wlasnie czesto jak brakuje mi magnezu lub potasu- nam szybciutko wyplukuje sie magnez, a jak jeszcze pije sie cole i kawe... :roll: :roll:

ja mam dzis okropny katar, gardlo drapie- to takie irytujace :(
znacie jakies domowe sposoby oprocz mleka z czosnkiem i miodem ? bo przez paroksetyne nie moge wziac fervexu itp
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Lonia1989 26 kwi 2015, 13:43
byłam wczoraj u psychiatry stwierdizł erwice , dał mi leki jakie wy bierzecie???

przez Mili89 26 kwi 2015, 14:52
Lonia1989, ja najpierw bralam setaloft sertraline - 5 miesiecy i do tego doraznie cloranxen i hydro a teraz biore seroxat - paroksetyne i cloranxen doraznie

przez Mili89 26 kwi 2015, 15:59
a Tobie co zapisal?

przez scooby 26 kwi 2015, 18:41
Zauwazylam, ze jak mniej mysle o tym swoim bolu, to go nie odczuwam, np jak sie zajme praca. A potem jak np. Tylko o nim pomysle, to sie pojawia. Bol krzyza, biodra, bolesne miejsce w okolicach zoladka no i to podbrzusze :( jestem zalamana, w swojej glowie widze juz miesaka z przerzutem do kosci :( we wrzesniu mam wziac slub i sie zastanaqiam, czy w ogole dozyje :/

przez Mili89 26 kwi 2015, 18:54
scooby, dozyjesz! to sa nerwy, to jest strees! dobrym dowodem na to jest to, ze gdy o tym nie myslisz bolu nie ma... bo nie skupiasz sie wtedy tak intensywnie na wyszukiwaniu czy znow boli a co to a gdzie itp... uwierz mi i patrz optymistycznie na wszystko :** a sukienke juz masz ?;))

Sortuj wg