Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Lonia1989 23 kwi 2015, 19:18
Ja juz nie wiem czy one sa powiekszone ale wyczuwalne, nie wiem czy takie miałam zawsze czy nie, tzn na pewno u mnie wezły były wyczuwalne ale sie nigdy ie macłama wnikliwie na necie pisze wszedzie z ewelzy zdrowe nie sa wyczuwalne jak ja zawsze od małego czułam swoje wezly a juz na pewno 2 takie po obustronach szyi ;/ Badało je 2lekarzy 2 tygodnie temu tzn internista i larygolog pierwszy stwierdził ze wezly sa lekko powiekszone ale pozapalne a nie jakies podejrzane, nie sa zbite wpakiety i na pewno nie sa to jakies chłoniaki ani białaczki , potem u laryngologa były badane i stwierdził tylko ze wezły są macalne ale pewnie by nic na temat ich nie wspomiał gdybym sie nie zapytała i tyle ale co znaczy macalne to nie wiem, macąłam sioistry weżły i brata i tak smao je czuc u brata nawet duuuzo bardziej.

Dziewczyny jakie leki beirzecie?? moze ja na uspiokojenie bym zaczeł brac takie zwykłe z apteki jakie s anajlepsze? zobaczymy czy mnie wycisza?? nie chce byc otepiała bo ja mam małe dziecko z którym jestem cały czas 24/24 i oa wstaje wczesnie, jak moja sis brała leki od psychiatry to bolały ja wzytskiemiesnie i wstawąła o12 w południe bo nie dawała rady wczesniej

przez angie1989 23 kwi 2015, 19:24
Lonia ja też mam wyczuwalne węzły od małego.
Musiała mieć źle dobrane leki
Przecież nikt nie da ci przy małym dziecku takich mocnych leków ja dostałam bardzo słabe i nic mi po nich nir było!
Wątpię żeby przy takich lękach pomogły ci tabletki z apteki. Lepiej wybierz się do psychiatry a zobaczysz że Ci ulzy
Ja tez znów się wybiorę jeśli mi moje lęki nie przejdą

przez angie1989 23 kwi 2015, 19:31
Lonia ja po porodzie brałam elicee i super działała na mnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 23 kwi 2015, 19:46
Lonia1989, jesli nie karmisz piersia to polecam naprawde wizyte u psychiatry i dobranie lekow... ja mam Corke, ktora w maju skonczy 4 latka a od grudnia biore leki- teraz mam przepisane nowe, na mnie nic z apteki nie dzialalo... a z tym trzeba walczyc tym bardziej, ze ma sie dziecko...
nie sugeruj sie wrazeniami innych po lekach, czasem przez pierwsze 2 tyg objawy sie nasilaja ale pozniej jest juz lepiej! i do tego wazna rownolegle psychoterapia...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez angie1989 23 kwi 2015, 20:01
Dokładnie tak jak mówi Mili89.

Myślicie że ten mój świąd serio jest psychogenny?

przez Mili89 23 kwi 2015, 20:30
angie1989, tak slyszalam to wielokrotnie od paru osob, ze skarzyly sie na swedzenie skory... a moj kolega mial alergie na jakis zel pod prysznic, ktorego ciagle uzywal ... :roll: i tez go wszystko swedzialo...
mnie swedzi skora po kazdej kapieli, bo mam tu w domu w Anglii twarda wode, w Polsce gdy sie kapie tym samym zelem nic mi nie jest :lol:

moze jesli to by bylo alergiczne to sprobuj pic pare dni wapno takie do rozpuszczenia ?
i nie martw sie- to napewno nie zadna choroba...!!

a ja dzisiaj bylam z mezem w Lidlu i musialam z niego wyjsc po jakichs 5 minutach :( tak mi sie slabo zaczelo robic- ale weszlam tam pierwszy raz bez benzo... mialam do siebie takie pretensje, ze az sie poplakalam :(
oby paroksetyna zadzialala... narazie biore ja za krotko zeby miec jakies efekty, ale bardzo tego pragne ,,,ehh

przez angie1989 23 kwi 2015, 20:39
Bo czytalam tydzień o tych chłoniakiem a potem ten świąd takie laskotanie się pojawiło :cry:

przez Mili89 23 kwi 2015, 21:18
a nie zmienialas ostatnio zelu/ mydla/ proszku/ plynu do plukania ? jakies nowe produkty spozywcze? jesli nie to napewno nerwy :) smaruj sie jakims balsamem dla dzieci nawilzajacym :)

przez angie1989 24 kwi 2015, 08:09
Mili89 jedynie to kapsułek pioracych teraz używam, ale wątpię bo juz całe opakowanie zuzylam a swędzi od poniedziałku...
Pocieszam się ze ob 7 morfologia z rozmazem cała dobra.
Alergikiem nie byłam nigdy może kupie sobie zyrtec albo claritine...
Może serio to psychogenne bo w nocy nie swędzi.

przez nerwa 24 kwi 2015, 10:38
Mili89, tez nie lubie marketow :-/ zawsze wchodze po doslownie dwie rzeczy, bez koszyka. A jak sa kolejki to w ogole nie zostaje, bo nie daje rady :)

A z tym swedzeniem, to powiem wam, ze tak samo, mam co jakis czas takie fazy, ze sie musze drapac non stop (przewaznie na nogach) - czasem to az rany mam :). Ale z tego co zauwazylam, sporo osob tutaj tak ma.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Aurelitka 24 kwi 2015, 10:44
Dziewczyny, same sobie zaprzeczacie ponieważ piszecie najpierw że w necie piszą, że zdrowy człowiek ma niewyczuwalne węzły, potem piszecie, że wy macie już od dziecka, i przecież żyjecie, od dziecka to już dawno jakby cos było 8 razy byście w grobie leżały !!1 ja też mam wyczuwalne i ide na usg, ale staram się tak nie przeżywać, moja siostra i brat też mają wyczuwalne na szyi, a siostra nawet pod pachą

przez michalb 24 kwi 2015, 10:48
Ja znów qurw... od kilku dni bujam się z problemami żołądkowymi :/ a już dwa tygodnie miałem spokoju.
- mdli mnie
- nie mam ochoty na jedzenie
- czuje się pełny
- piecze mnie jak zgaga ale nie w przełyku tylko czuję jakby w podbrzuszu
- gorzki posmak w buzi
Fakt w piątek tydzień temu synek przyniósł ze żłobka grypę żołądkową (żona cierpiała konkret) ale u mnie nie wystąpiły biegunka i wymioty co najwyżej przez dwa dni czułem się jak bym miał mieć grypę.
Nie wiem już sam czy to ciągle nerwica / grypa żołądkowa / czy może coś mi jest...

Mili89 na rtg nic konkretnego nie wyszło z tymi zatokami, dostałem krople do nosa, tabletki na gardło i jeszcze jakieś, za miesiąc wizyta kontrolna. Napiszę później co mi przepisał laryngolog.
Ostatnio edytowano 24 kwi 2015, 10:51 przez michalb, łącznie edytowano 1 raz

przez nerwa 24 kwi 2015, 10:49
a ja w ogole nawet nie spradzam jakie mam - nigdy nie sprawdzalam, i mam spokoj :D
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez nerwa 24 kwi 2015, 10:50
michalb, a moze tak masz, ze lekko byles chory (to gorsze samopoczucie jak przed grypa) i teraz sie tak ciagnie bo juz sobie wkreciles?
Ja zauwazylam u siebie taka prawidlowosc - że jak jestem z jakeigos powodu oslabiona czy chora, to potem jeszcze z tydzien "ogarniam" sie z tego. Bo jakos tak popadam w taki stan dziwny i sie gorzej czuje.

Sortuj wg