Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 23 kwi 2015, 13:01
nefretis, ja tez miewam takie bole w okolicach wyrostka. Juz od kilku lat :)
Zauwazylam, ze czasem jest gorzej, i np. kilka tygodni boli czesciej (tak kłuje nagle, i trwa to np. sekunde czy dwie), a czasami jest spokojnie. Teraz akurat już nie pamietam kiedy mnie zabolalo. Juz chyba z tydzien nic :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Lonia1989 23 kwi 2015, 13:17
Mama mnie zapisąła do psychiatry na sobote :( nie wiem czy tam pojsc czy nie i co ja mu powiem?? ze martwie sie ze jestem chora ale chyba naprawde cos mi jest bo z badan krwi wyszeł stan zapalny?? ic mi ie da a uspokojenie tylko kaze mi sie przebadac dokładnie:(( poza tym mysle ze chyba ie jestem chora psychicznie zeby pojsc do psychiatry Boze zaraz sie wykoncze:(( poza tym odebrłąma wczoraj osobiscie sobie moje wyniki i zaraz wam przeczytam co mam nie w normie. Leukocyty - 11,6 (3,5-10), limfocyty 19,7 (25-40) inne(eo,bazo,mono)- 2,3(3-13) neutrofile 78 (50-70) neutrofile 9,0 (2-7) Boze czy to sa duz eodchylenia??? Niby pielegniarka mówiął ze siwadcza na lekki stan zapalny, ale niewielki, ale skoro tak jest to jakis musi byc:( tylko jaki??? wiecie co własnie porównałam sobie moje wyniki z ciazy bo takowe mam w dnomu i miałam identyczne wartosci podwyzszone jak byłam wciązy i to nawet bardzo podobnie tez leukocyty w granicac 11-12 i w ogóle wszystkie te same wartosci, moze ja powinnam sobie zrobic bete?? poza tym TSH mam 0,8 norma 04-4 myslicie ze to juz jest ajkis alarm??? blisko dolej granicy

przez marta80 23 kwi 2015, 13:25
nefretis...a u mnie roznie bywa...od 2tyg biore tabletki ziolowe na moja watrobe...maja mi ja mocno oczyscic...wywala mi pelno syfow na twarzy wiec chyba dzialaja....mialam okropne bole glowy przez pare dni..sadze ze od tych tabletek.....no i znow byla akcja sraczka:)))i najgorsze mysli...tak naprawde juz 1.5roku na zmiane walcze z tym wszytskim...((:mam dietetke...ale jak se pozwole na cos wiecej to odrazu akcja kibel((:niby mysl ze to ibs...a z drugiej strony boje sie ze cos powaznego...nosz tyle czasu..biegunki((:???zaczelam tez chodzic na silke i nie poddaje sie..never give up;))))))a ty na codzien jakie masz bole??

nerw;)))czesc kochana ma;)))))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marta80 23 kwi 2015, 13:26
kochane nie martwcie sie tymi bolami..kolo wyrostka tak jak wam pisalam klulo mnie bardzooooo dlugo.....i to dzien w dzien....:)))

przez nefretis 23 kwi 2015, 13:35
nerwa napisał(a):nefretis, ja tez miewam takie bole w okolicach wyrostka. Juz od kilku lat :)
Zauwazylam, ze czasem jest gorzej, i np. kilka tygodni boli czesciej (tak kłuje nagle, i trwa to np. sekunde czy dwie), a czasami jest spokojnie. Teraz akurat już nie pamietam kiedy mnie zabolalo. Juz chyba z tydzien nic :)

ano u mnie sprawa ma się podobnie, są dni, ze nic a są okresy, że pobolewa. Ostatnia akcja, ze dość często i mocno była kilkanaście tyg temu (wtedy cztałam duzo o Crohnie, ze może niewinnie tam pobolewać), potem czasem lekkie ćmienie i teraz znów (z tym, że teraz wkręt na jajnik). Ciekawe co tam jest, aż cięzko wierzyć w nerwobóle. Tydzień nic to dużo:)

marta! co bierzesz na wątrobę, napisz skład, bo pewnie u nas tego leku nie będzie. Fajnie, ze cwiczysz, tak trzymaj
tez mam diete, chciałabym wprowadzić nabiał kozi ale sie boję. I tez musze uważać bo po byle czym mam wzdęcia, czasem nawet po zwykłym śniadaniu. a czy chudniesz przy tych biegunkach? Mysle, że u Ciebie to na bank IBS.

przez nefretis 23 kwi 2015, 13:40
lonia TSh u młodej kobiety powinno oscylować ok. 1.
My tez tu wszyscy jestesmy normalni a chodzimy do psychiatry 8)
może ty w ciąży? :lol:

przez marta80 23 kwi 2015, 14:46
nefretis to dla ciebie;)http://www.amazon.co.uk/mn/search/?_encoding=UTF8&camp=1634&creative=19450&field-keywords=livercare+tablets&linkCode=ur2&sprefix=livercare%2Caps%2C1074&tag=bartosz-21&url=search-alias%3Daps

http://www.amazon.co.uk/mn/search/?_enc ... lias%3Daps

przez marta80 23 kwi 2015, 14:49
nefretis:)) liv 52 i livercare,,,,te dwa rodzaje tabletek...jedne na amazonie kupilam a drugie ebay.....

przez scooby 23 kwi 2015, 14:50
Mam ten sam bol! boli mnie przy dotyku biodro jakby u gory, boli mnie podbrzusze , rownniez jakby przy dotyku, czyli wnioskuje, ze tkanka podskorna. Bol promieniuje do tylu do plecow jakby rownolegle, tak tez jest bolesna skora, dodatkowo promieniuje so kosci lonowej z lewej strony, nie boli tam zawsze, ale czesto. bol zaczal sie 2 miesiace temu , dokladnie w dzien, kiedy zaczelam nowa prace. bolalo 2 tyg, bralam antybiotyk niby na zapalenie, minelo, a twraz 2 tyg temu znow wrocilo. Mam wrazenie, ze im bardziej uciskam brzuch i sobie macam tym mocnij boli.

przez marta80 23 kwi 2015, 14:51
nefretis nie chudne Dzieki Bogu bo bym szalu juz wogole dostala...((:[b][/b]

przez marta80 23 kwi 2015, 14:52
tylko widzisz kochana mialam juz akcje z ibs...a nie mialam takich biegunek w zyciu((:

przez Aurelitka 23 kwi 2015, 17:07
nefretis, a jak tam Twoje pachy? w mojej nadal to coś niby podłużne jest, na pewno nie okrągłe, i takie spręzyste, ale nie ciagnie się przez całą pachę

przez Ardash 23 kwi 2015, 18:09
nefretis zagladam tutaj codziennie i czytam co tam naskrobaliscie :D Pisalam pare razy ale nie wiem dlaczego jak pisze z telefonu to moje posty nie dodaja sie :? :? Ktos wie dlaczego tak sie dzieje??
U mnie po staremu...leki, schizy itd. Oczywiscie mam lepsze dni, ale ten cholerny lek jest zawsze obecny. Tez tak mam, ze z rana budze sie bardzo wczesnie (wlasnie 4-6) i od razu scisk w zoladku, strach i natychmiast bliskie spotkanie z kibelkiem.
Dzis rano zaczelam dzien od herbaty z rumianku i Oxazepamu :?
Stresuje sie, bo musze do konca miesiaca oddac kolejny rozdzial pracy, a pisanie jakos mi nie idzie. Do tego ciagly strach o zdrowie swoje, dzieci, meza, mamy :cry: I tak w kolo Macieju.
A moze z tym kregoslupem i spojeniem warto na jakas fizjoterapie sie wybrac?

Lonia ja ekspertem nie jestem , ale masz naprawde minimalne odchylenia od normy w tych badaniach. Poza tym wez pod uwage jakis margines bledu.
Co do bolacego gradla to mialam tak 2 lata temu. Gardlo bolalo mnie pare miesiecy z malymi przerwami (pare dni bez bolu), do tego chrypa (wkrecalam sobie oczywiscie raka krtani), klucie w uchu i bolace wezly chlonne. Przeszlo samo, ale powiem Ci, ze schizowalam.

Aurelicia nadal maltertujesz te wezelki???

Ciekawa jestem co u bezsilnej, bardzo dawno tu nie pisala. Mam nadzieje, ze u niej choc troche lepiej.

przez angie1989 23 kwi 2015, 18:37
Hej kochane mnie nadal skóra swędzi...trochę schizuje się tym chłoniakiem. Może sobie to wmowilam, może jakaś alergia a może chloniak ;(

Lonia może powtórz te badania dla spokoju. Może teraz wyjdą juz dobrze, a masz powiększone węzły?

Nefretis nie martw się tym bólem to może być psychogenne pamiętasz jak ja sobie raka jajnika wmawialam tez miałam bóle w pachwinie w podbrzuszu.

Sortuj wg