Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bmm 21 kwi 2015, 21:18
Już to pisałam ale powtórzę NIE CZYTAJCIE FORUM O POSZCZEGÓLNYCH NOWOTWORACH to naprawdę pomaga. Uwierzcie.
bmm

przez Aurelitka 21 kwi 2015, 21:25
Mili89, własnie wiem, i już sobie obiecałam, ze zacznę nowy rozdział zycia, jak te wizyty się skończą :)
z tarczycą da się żyć pobiorę leki i będzie ok :)
byłam u psychologa ostatnio, ale mi nie pomógł tylko pogorszył, po wizycie już miałam napad lęku, zaczał mnie wysyłac do lekarzy !, myślałam, że da jakies rady jak sobie radzić w takich sytuacjach, ale nic tylko pierdzielił o tym lęku i kazał iść do hematologa, a ja mam się uwolnić od wizyt od lekarzy
oby te usg, i dermatolog i koniec już tego :)

przez Aurelitka 21 kwi 2015, 21:26
ważne że krew i inne oprócz tarczycy wyniki są ok, :) więc mam podstawy do tego, że jednak jestem zdrowa :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 21 kwi 2015, 21:32
Aurelitka, jestes zdrowa kochana ale proponowalabym innego psychologa... bo po tym za jakis czas znow sobie cos wkrecisz- niestety mamy to do siebie... ze chwila po badaniach spokoj i nagle cos nowego i tak w kolko... dlatego trzeba nad soba pracowac zeby opanowac ten krag strachu ktory nam ciagle towarzyszy.
sciskam Was mocno :* milego wieczorku
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez angie1989 21 kwi 2015, 21:47
Forów lepiej faktycznie nie czytać bo to tylko pogarsza sprawę ale czasem to jakoś silniejsze ode mnie, ale wolałabym nie wiedzieć tego wszystkiego czego się dowiedziałam czytając tę fora...
Ta hipochondria to coś okropnego a jak kiedyś na serio coś nam będzie?

przez Mili89 21 kwi 2015, 21:54
dlatego trzeba nad soba pracowac- pojsc do psychologa, zeby nauczyc sie normalnie zyc i nie wsluchiwac tak intenstywnie wsiebie... zeby moc racjonalnie oceniac swoj stan zdrowia- ja uwazam, ze nalezy robic badania kontrolne typu morfologia mocz raz na pol roku- to bardzo wazne, ale nie mozna wpadac w paranoje przy kazdym bolu ukluciu itp ... wiem ze to bardzo trudne bo sama to przechodze ale musimy walczyc, jesli nie umiemysami musimy zasiegnac porady specjalistow...
bo zawsze tlumaczymy sobie, ze to tylko nerwica, ze nic nie mam z glowa, ze to moze choroba an ikt nie umie jej znalezc- ale tym mysleniem tylko sie pograzamy i nakrecamy... jakby wizyta u psychologa/ psychiatry byla czyms ponizajacym... a pomyslmy tak calkiem patrzac z boku na to jak zachowujemy sie na codzien ... czy to jest normalne ? dla mnie teraz moje zachowanie w pewnych sytuacjach jest bardziej krepujace niz wizyta u specjalisty... walczmy o siebie i swoje szczescie!

przez angie1989 22 kwi 2015, 07:39
Mili89 Masz rację. Dobrze mówisz ale to wszystko nie jest takie łatwe ;(
Trzeba w każdym razie ppróbować.
Wczoraj np byłam cały dzień zajęta to aż tak nie myslalam o tym wszystkim. Mam nadzieje ze ten świąd tak jak piszecie dlatego ze się naczytalam...

przez angie1989 22 kwi 2015, 10:05
Dziewczyny boje się ze to jednak chloniak

przez marta80 22 kwi 2015, 13:00
angie jakie masz objawy ze boisz sie chlonniaka????wezly powiekoszone tak??a ja mialam jeszcze poty nocne...i swedzenie..i co..minelo 1.5roku od tych akcji chlonniaka nie ma Dzieki Bogu...wiec i ty nie masz!!!!!!
ja znow mam rozwolnienia..juz nie daje rady...1.5roku ten temat sie ciagnie....juz nie mam sil chodzic do lekarza....moj gastroolog twierdzi ze jesli dzieje sie cos powazneg z jelitami to spada hemoglobina...a jesli jes wysoka nie ma sie co martwic,,,,
czy ktos z was miewa problemy gastryczne???

przez Lonia1989 22 kwi 2015, 13:25
A masz zaczerwieone to gardlo?? wiesz ile mnie boli??:( nie codziennie ale bardzo czesto:( pierwsze bóle gardła zauwazyłam jakos w styczniu chyba z rana mie ciagle bolało potem było ok i od tamtej pory jest czerwone, raz z jedej strony raz z drugiej. Teraz mam dziwe uczucie z emi cos z uszu cieknie;/ ciagle tam grzebie w tych uszach:(( Boze ja sie zaraz wykoncze. Mam jutro rtg zatok i chyba pojde a usg szyi... ale nie wiem tak sie boje strasznie. Che sie napic piwa albo wódki a tak sie boje:(((

przez angie1989 22 kwi 2015, 14:45
Nie mam powiekszonych węzłów chłonnych. Tylko od stycznia z przerwami boli mnie gardło. A od dwóch dni swędzi mnie skóra i nie wiem czy z tego ze się naczytalam czy na prawdę..

przez angie1989 22 kwi 2015, 14:47
Marta80 ja miewam zespół jelita drażliwego i Twoje objawy tez mi na to wskazują

przez scooby 22 kwi 2015, 14:50
Hej, co u Was? U mnie ciezko. Podbrzusze nadal boli po lewej stronie przy dotyku, nam tam zgrubienia, niektore male, inne duze, ktore jak naciskam to wlasnie bola, ten bol nawet bez dotykania wystepuje, promieniuje do pachwiny, plecow w dolnej czesci. Dodatkowo mam bol z tylu biodra, na jego samym szczycie przy dotyku, a takze jakby w nadbrzuszu po lewej stronie w okolicy zebra, boli jakby zaraz pod skora, jakbym miala siniaka. Do tego wyniki ok! Ob, crp, mocz... usg jamy brzusznej... szukam pomocy, ale lekarka rodzinna mowi, ze ona nie wie skad te moje bole, ze nie moze mi pomoc. ;( moze Wy macie jakies pomysly?

przez Mili89 22 kwi 2015, 17:08
scooby, a te zgrubienia usg co pokazalo ? bo chyba skoro masz jakies zgrubienia to musi byc cos widac na usg...
a u ginekologa bylas?

Sortuj wg