Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez xindii 20 kwi 2015, 20:30
odczynowy to wlasnie pozapalny pod pacha to mam jakby jajko ..

przez Mili89 20 kwi 2015, 20:34
kurde dziewczyny przestancie sie nakrecac- jak lekarz jeden drugi trzeci mowi ze jest ok zrobcie usg i tyle!!! nie nakrecajcie sie bo nerwica to tu az kwitnie!!! :evil: :evil: :evil:
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez xindii 20 kwi 2015, 20:38
mezczyzna z tej strony :P usg mialem robione ale wtedy jeszcze nie bylo tego pod pacha

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aurelitka 20 kwi 2015, 20:50
kurde u mnie pod pachą to jest jakby podłużne, na pewno nie okrągłe, więc już sama nie wiem :(
Mili89, idę na usg dopiero 6 maja ;/

przez olga_xxx 20 kwi 2015, 20:55
Siema :))

Pawelt dziękuje :)
Ardash mama dzisiaj wyszła ze szpitala, kolejna chemia za nami, jeszcze dwie i będą badania kontrolne czy leczenie w ogóle coś pomogło....
Z tymi plamieniami to już sama nie wiem bo niby ustało po 3 dniach, faktycznie można by to podciągnąc pod owu, ale wcześniej nie miałam i w sumie za wcześnie te plamienia wypadły, czy przez silny stres można sobie coś rozregulowac albo przyspieszyc owu ? Bo przyznaje, że miałam stres jak nigdy....;/ Nie wiem czy się nie przeziębiłam bo troche czułam też jajniki, w tym tyg pójdę do lekarza to sprawdzic. Mama twierdzi że mam za swoje " moda na odkryte kostki" :P

Poza tym nawet nie myślę o chorobach, olałam czerniaka, sepsę...dobrze że mam racjonalnego chłopaka to mnie szybko przywraca do pionu :D

Ps. Jakie to szczęście że nie wiem gdzie są węzły i nie chce wiedziec :D

przez Aurelitka 20 kwi 2015, 20:57
olga_xxx, naprawdę masz szczęście, ja dopóki nie macałam też nie wiedziałam :P, ja już tak bardzo chciałabym być po tych wszystkich wizytach

przez olga_xxx 20 kwi 2015, 21:03
Aurelitko jesteś zdrowa, to tylko Twój wymysł :) Gdyby tak nie było, wierz mi miałabyś INNE objawy, nie musiałabyś macac i szukac węzłów - bo zazwczaj węzły wychodzą PRZY OKAZJI :*

przez Aurelitka 20 kwi 2015, 21:14
olga_xxx, naprawdę tak myślisz? że od razu bym je zauważyła, a nie tylko i wyłacznie przez moją hipochondrię? na pewno gdyby nie a nerwica to bym nie wiedziała , że tam są, ale siedzę teraz i płaczę już sama nie wiem od czego :cry:

przez olga_xxx 20 kwi 2015, 21:21
Jestem pewna :) Wiem, łatwo się mówi - ale powiedzmy że dzisiaj mam lepszy dzień i myślę trzeźwo :D
Zrób sobie ciepłe kakao, włącz fajny film i zrelaksuj ! I nie becz ! <głaszcze> :*

przez Aurelitka 20 kwi 2015, 21:41
a czy one już tam mogły być od dawna tylko ja nie wiedziałam o ich istnieniu? zawsze sporo chorowałam w dzieciństwie, miałam i ospę i świnkę, teraz te zatoki, wtedy zapalenie gardła, kiedyś miałam jeszcze leczone dwa zęby kanałowo, w jednym nawet była gangrena a ja wtedy się nie przejmowałam, nie macałam wtedy tych węzłów, to samo z pieprzykami, zawsze tyle miałam, opalałam się bardzo, solarium itp i nic i nagle teraz wszystko się skumulowało :why:

przez Lonia1989 20 kwi 2015, 22:02
Tak tak wymaz zrobie na pewno z gardła i znosa.Co do wezłow to ja wczesniej wiedziałąm z egdzies tam s aal enie macąłam i miałąm spokój ateraz macam wszystkie az mnie kluja od tego macania gniote toto, miałam manie gniecenia tez jak wkrecłąam sobie guza piersi juz wtedy tez oczywiscie raka miałam w oczach, wtedy znowu cały czas czytałam to forum amazonki i gniotłam weżły pod pacha tylko ale na usg wyszło ze nie s apowiekszone chociaz ja je niby czułam a były normalne, jak ja bym chciała o nich zapomniec i juz ich nie macac o jejku

przez Aurelitka 20 kwi 2015, 22:06
Lonia1989, czułąs węzły pod pachą? dla mnie jest to cały czas abstrakcyjne zeby czuć węzły :(
ja już tak nie czytałam tyle i oczywiście wpisałam tylko hashimoto i węzły i wyskoczył mi chłoniak tarczycy , matko a już dziś było tak dobrze :why: :why: :why: ,

przez Mili89 21 kwi 2015, 02:27
olga_xxx, mam nadzieje, ze leczenie u Mamy przyniesie pozytywne skutki :) to bardzo madra kobieta- ja kiedys tez lazilam np bez podkoszulki, kurtka rozpieta, brzuch widac- ale trafilam na 10 dni do szpitala- zapalenie jajnikow i teraz (a minelo juz 8 lat od tamtej pory zawsze mam podkoszulke) :D
owulacja moze sie zdazyc wczesniej lub pozniej, moze nawet przytrafic sie dwa razy w miesiacu... ja czasem podczas owulacji mam lekkie plamienia i co dziwne- owulacja boli mnie bardziej niz okres! poprostu moment owulacji boli mnie tak, ze wgniata mnie w siedzenie ... ale trwa naszczescie to dosc krotko... przywyklam- mialam badania w tym tomografie brzucha i wszystko jest wporzadku wiec taka moja uroda :( od kiedy urodzilam Coreczke to okresy ktore byly moja zmora przestaly prawie bolec za to owu daje do wiwatu ...

jak boli Was okolica jajnikow/. nerek to warto zawsze napic sie zurawiny- czasem jak nas przewieje mozemy sobie tam przeziebic, a zurawina bezinwazyjnie dba o drogi moczowe :)

Aurelitka, nie czytaj juz tak tego Kochana- zobacz ile czasu i energi tracisz na te rzeczy.... to tylko Twoja wyobraznia, a do 6 maja nie jest tak dlugo- zobaczysz, ze wyjdzie na to, ze mamy racje ;)
ja mialam usg tarczycy ostatnio i tez naczytalam sie i niewiadomo co juz wymyslilam a wszystko okazalo sie ok :)
Lonia1989, zrob te wymazy i warto cytologie z nosa zrobic ona pokazuje jakie typy komorek sa w nosie- czy te zapalne czy alergiczne- bardzo przydatna rzecz :)

xindii, mysle, ze niepotrzebnie sie nakrecasz... odprez sie troche i nie mecz tego tematu np przez tydzien- rob to co sprawia Ci przyjemnosc a po tygodniu zauwaz, ze juz ich nie czujesz:D

ps : Kochani - kazdy ma wezly chlonne, powiekszaja sie nawet przy prochnicy (wezly szyjne) one sa po to by walczyc z infekcjami ... wiadomo, ze po anginie i innych chorobach wezly beda jeszcze jakis czas wieksze, bo musi minac czas zeby ta limfa sie rozplynela...
pod pachami czesto dochodzi do zatkania gruczolow potowych, zapalenia mieszkow wlosowych- wtedy wystepuja takie guzki ktore czesto sa mylone z powiekszonymi wezlami...
przy nowotworach sa jeszcze inne objawy- goraczka, utrata masy ciala, nocne poty... i masa innych dolegliwosci...
prosze nie nakrecajcie sie :*
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Prakseda 21 kwi 2015, 03:06
Mili89 napisał(a):przy nowotworach sa jeszcze inne objawy- goraczka, utrata masy ciala, nocne poty... i masa innych dolegliwosci...

Mam gorączkę od 7 lat :roll: Cóż za miły akcent na dobranoc :mrgreen:

Sortuj wg