Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Aurelitka 20 kwi 2015, 08:44
angie1989, czyli moje są mniejsze, mi się wydaje że mi zostały po tym gardle, ale też mam problem z zatokami i tą wydzieliną w gardle i katarem co rano ;/
więc mówię Ci nie możesz już tego czytać, zobaczysz, że nic Ci nie jest, takie choroby od razu widać, Twój węzeł już by urósł, to nie mogło być tak, że nagle sobie tak mówisz i tak jest uwierz mi :)

przez Krwiozercza_Mysz 20 kwi 2015, 09:00
Witam was dziewczyny !

Aurelitka ja też mam problem z zatokami , juz 2 raz jestem chora na zatoki, ale z tym nie bedę panikować, ponieważ bardzo dużo ludzi ma z tym problemy .. Jeśli chodzi o węzły to wydaje mi się że każdy na środku szyji ma taką grubą kuleczkę , nie wiem czy to chrzęść czy co .

Angie1989 Ty już znasz moje zdanie :)
Krwiozercza_Mysz

przez Krwiozercza_Mysz 20 kwi 2015, 09:03
Pod pachami każdy ma węzły i jeśli naprawdę mocno zaczniemy macać to je wyczujemy, wydaje mi się że powiększone węzły to takie grube kulki.. Natomiast nie wiem jak wyglądają powiększone węzły w pachwinach na dole , miał ktoś?
Krwiozercza_Mysz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aurelitka 20 kwi 2015, 09:15
Krwiozercza_Mysz, hej :), mi się własnie też tak wydaje, że powiększone pod pachami to takie które byśmy zauwazyły, a nie ja szukam szukam i moze coś wyczuje,a może nie , w pachwinach w ogóle się nie macałam i nie zamierzam nawet nie wiem gdzie szukać :P
te zatoki już mnie wkurzają, ciągle ta wydzielina, zobaczymy co wyjdzie z usg :), póki co czekam na dermatologa, ale jakos mniej się nim przejmuje bo wiem, że tyle lat zyłam z moimi pieprzykami i nic :)
a Ty jak tam samopoczucie?

przez martini123 20 kwi 2015, 09:23
krwiozercza mysz ja mam cały czas powiekszone wezły pachwinowe. sa jak takie male kulki. hematolog powiedziala mi, ze u kobiet bardzo czesto sie powiekszaja i mam sie nie martwic.

przez Krwiozercza_Mysz 20 kwi 2015, 09:25
Aurelitka u mnie samopoczucie tak sobie ponieważ w czwartek mam zdjęcie szwów i może już wyniki tego pieprzyka z którym też żyłam 8 lat. Jednak jak od października dostałam nawrotu nerwicy nagle wydał mi się on przerażający a jak już chirurg onkolog powiedział że trzeba go usunąć to jestem w panice, w nocy mam koszmary , bardzo się boje... Myślę że jakbym nie miałam nawrotu dalej bym sobie z nim żyła. Niestety naczytałam się róźnych historii i dlatego jestem załamana.

Aurelitka ja mam powiększone małżowiny nosowe i krzywą przegrodę więć wydzieline mam właściwie cały czas , natomiast kiedy złapię wirusa zaostrza mi się to i wtedy zatoki zawalone a jedynym dla mnie ratunkiem jest zabieg skrócenia tych małżowin, ale te 1800 zł masakra. Póki co ratuje się sinupretem i sterydami i liczę że znowu się uciszy to wszystko.. Z tego co wiem dużo ósób ma problemy z zatokami, ale nic z tym nie robią bo boją się zabiegów ..
Krwiozercza_Mysz

przez Krwiozercza_Mysz 20 kwi 2015, 09:28
martini123 przepraszam za pytanie ale możesz mi opisać mniej więcej gdzie są te węzły?
Krwiozercza_Mysz

przez martini123 20 kwi 2015, 09:36
żeby je wyczuć najlepiej położyć się na czymś płaskim. najlepiej to tak wytłumaczyć- jak mamy majtki to są trzy linie, górna i dwie od strony nóg, to właśnie w tych miejscach od strony nóg powinny być, nie wiem czy rozumiesz ale nie wiem jak inaczej to wytlumaczyć.

co do wezlow pod pachami. dziewczyny podluzne i zgrubiałe pod pachami są sciegna nie wezly. wezly sa bardzo gleboko. wiem bo tez pokazywalam hematolog moje wyimaginowane wezle pod pachami i mnie wysmiala, ze to nie wezly tylko sciegan, a cialo nie jest symetrzyczne wiec po lewej moze byc wieksze niz po prawej

a co do wydzieliny w gardle, tez to mam, bylam u laryngologa i dal mi skierowanie na testy alergologiczne, skora tez mnie mega swedzi, czasami drapie sie do krwi

przez nerwa 20 kwi 2015, 09:44
A mi teraz dokuczają wszechobecne męty w oczach :( Mam je od dawna, ale okulistka nic nie stwierdzila :-/
Rok temu pamietam, ze strasznie mi dokuczaly, ledwo patrzylam. Potem jakos tez byly, ale nie wiem... albo nie zwracalam uwagi, ale mniej bylo?
A teraz znowu jakos bardziej je 'widze' i strasznie mi przeszkadzaja :-/ I caly czas latają przed oczami! wrrrrrrrrrrrrrr

Boje się troche, ze mam zaćme jakąs. Albo ze bedzie coraz gorzej i gorzej. A podobno leczenie jest takie, ze wysysaja caly plyn z oka i wpuszczaja nowy.
Ale to dosc inwazyjne, i mozna przy okazji uszkodzic sobie oczy - wiec nei chce takiego czegos :(
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Krwiozercza_Mysz 20 kwi 2015, 09:49
Te męty ma też mój narzeczony, także to na pewno nie zaćma.. Musisz się do tego przyzwyczaić po prostu...
Krwiozercza_Mysz

przez martini123 20 kwi 2015, 09:50
ja tez mam te męty. i gwiazdki czasami. a teraz właśnie lata mi lewe oko razem z powieką :P krwiozercza mysz, znalazlas te wezly? :P

przez Krwiozercza_Mysz 20 kwi 2015, 10:00
Jak wróce do domu to poloże się i bedę macać bo teraz jestem w pracy i nie będę odstawiać takich cyrków:P
Krwiozercza_Mysz

przez martini123 20 kwi 2015, 10:15
hehehe, no lepiej nie :P

przez nerwa 20 kwi 2015, 10:34
No własnie wiem, ze kazdy ma. Ale ja mam wrazenie, ze mam duzo wiecej niz inni :P heh
No ciagle cos. Teraz tez zaczely mi sie takie akcje nadwrazliwosci na swiatlo czasem. Takie troche jak przy migrenie.
Z tego co pamietam, zazwyczaj dokucza mi to na wiosne - moze ma to zwiazek z cisneiniem, ostrzejszym sloncem, zmiana pogody. Nie wiem.. przesilenie! :D

Kurde, dobrze, ze chociaz nie wiem jak te węzły wszystkie sprawdzac :P
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Sortuj wg