Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Aurelitka 19 kwi 2015, 20:21
angie1989, ale czemu bo Cię swędzi? jakie masz objawy? to naprawdę nie to, ja się mogę zadręczać bo mam nagle jakies węzły na szyi i pod pachą?

przez nefretis 19 kwi 2015, 20:22
Aurelitka, nie niestety nie dałam rady, pod prawą pachą mam coś długiego i twardego, wyczuwam to tylko gdy podnoszę ramię do góry tak do połowy. Gdy podniosę całkiem rękę do góry to nie czuję tego. Nie mogę/ na tym koniec, pokazałam męzowi on się nie zna. Jeszcze pachwiny ale sama się nie znam, narazie zostawiam:(
Co za cholerne natręctwo, człowiek musi się non stop kontrolować. Nie da się wtedy normalnie żyć, nawet zrobienie kolacji przychodzi z trudem, nie słyszę co mówią do mnie dzieci. jestem w swoim świecie, eh

Angie..noo jest najgorsze jest ale gdyby nie ten durny net to musiałabym byc non stop u lekarzy:(
Angie, jest to samo co kiedyś, ostatnie tygodnie było lepiej ale ostatnie kilka dni jest tragedia. Diagnozuje coraz to nowe dolegliwosci.

Teraz na tapecie sprawy kobiece. jeszcze nigdy nie świrowałam na tym punkcie
Gdy miałam sprawy jelitowe czy neurologiczne to mówiłam "jak można bać się o jajniki czy macicę"??
Gdy jestem skupiona na jednym układzie czy organie to inne mnie nie interesują.
Wy tu mówicie o pieprzykach - nic a nic mnie to nie rusza. Zero lęku. A mogłabym się bać...bo mam ich trochę wszakże:)
Teraz wałkuję r... szyjki macicy albo jajnika. I tak czytam mało. Kiedyś czytałam cały dzień, serio.
Kurde od porodu miewam bóle miednicy, spojenia, bioder, byłąm badana pod tym kątem i nic. Niewiem sama moze to na zmianę pogody coś tam rwie.

Sory za wywód ale jak zwykle nie mam nikogo do wyżalenia. Mąz olewa to totalnie.

Angie, nie rób morfologii. Po co??? Nie daj się jesli masz siłę. Zrobisz, wyjdzie dobra, potem bedzie coś nowego.

przez Aurelitka 19 kwi 2015, 20:28
nefretis, pocieszyłas mnie bo ja mam dokładnie to samo, długie pod prawą pachą i też jak zegnę do połowy to czuję bardziej :) nie martw się może to normalne, widocznie jak każdy się zacznie macać to sobie coś wynajdzie :P byłam u lekarza nic nie wyczuł, morfologia u mnie ok więc nie masz co się martwić, naparawdę ja też to mam !!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nefretis 19 kwi 2015, 20:41
Aurelitka tez mnie pocieszyłaś:) A wiesz że pod lewą tak nie mam?

przez Aurelitka 19 kwi 2015, 20:45
nefretis, ja też nie mam :P

przez alu 19 kwi 2015, 20:46
Do moich ciągłych mdłości dołączyło pieczenie i ból za mostkiem i coś jakby zgaga... tak, to pewnie rak żołądka :blabla:
Musze umówić się na gastroskopię.
alu

przez angie1989 19 kwi 2015, 20:52
Aurelitka z przerwami tez od dłuższego czasu boli mnie gardło jakby przewlekłe zapalenie... Raz boli raz nie, albo osłabiony organizm po leczeniu boleriozy kkońskimi dawkami.antybiotyków...i teraz od tyg czytam o ziarnicy i zaczęła mnie siedzieć skóra nie wiem juz sama czy to psychogenne czy na serio...

Nefretis ja mam tak jak ty nic mi się nie chce robić mam swój świat. Strasznie to egoistyczne. Każdy objaw przypisuje najgorszemu. I tak jak ty czytam o pieprzykach i myślę jak można sobie to wkręcac
Kiedyś jak byłam na etapie spraw kobiecych to myślałam tak o czym innym.

Teraz dodatkowo kręci mi się w głowie czy to nerwica wróciła aż tak? Czy to jakaś choroba...
Zawroty głowy juz kiedyś przerabialam

przez angie1989 19 kwi 2015, 20:55
A najgorsze ze ziarnica i chloniaki występują najczęściej w moim przedziale wiekowym

przez nefretis 19 kwi 2015, 20:59
Aurelitka to dajemy spokoj z węzłami OK?;)

Angie też mam zawroty, boje sie tego:(

przez Aurelitka 19 kwi 2015, 21:07
nefretis, mam nadzieję, ale ze mną nic nie wiadomo, bardzo mnie pocieszyłaś tym, że też masz takie, widocznie takie jest ludzkie ciało, ja mam jeszcze te na szyi :( i ten pieprzyk przeklęty, ale z pachą daje sobie spokój, serio masz tylko po prawej a po lewej nie, ja własnie mam tak samo :D

przez angie1989 19 kwi 2015, 21:14
Węzły to przez tego wkreta badam co pół godziny.
Masakra

Nefretis ja juz się ich nie boje .
Zawroty mogą sobie być jak je olejesz znikną

przez nefretis 19 kwi 2015, 21:14
Aure tak, mam tylko pod prawą. Jestem szczupła i czuję to doskonale. Po lewej gładko a po prawej taka struna, podłuzna, kojarzy mi się z węzłem, podnosze łokieć na wysokość barku i jest, podnoszę wyżej i się wygładza jakoś. Jednak jak grzebię tam to czuję rózne rzeczy.
Daj spokój z pieprzykami. Mój mąz ma ich mnóstwo, przeróznych, w miejscach dzie drażni gumką od gaci itp i nic z tym nie robi.
Ja też mam dokłądnie w miejscu paska od spodni, odzież ciągle go dotyka i ociera, raz go zdrapałam i nic. Jest OK

przez Aurelitka 19 kwi 2015, 21:19
nefretis, u mnie identycznie ! :D mi też z węzłem się kojarzy ale jest podłużne, nie takie jak kulka, po lewej gładko :) ale musisz troche sobie pomacać żeby wyczuć nie tak od razu co? i to jest tam w samym zagłębieniu pachy? ja mam wizytę u dermatologa więc trochę się boję, ale mam mnóstwo pieprzyków, więc usunę i koniec tego rozdziału
a nie wiesz czy na szyi te węzły mogą być np od zapalenia tarczycy? ta choroba Hashimoto? co to w ogóle? a to pod pachą trochę Ci się rusza?

przez Aurelitka 19 kwi 2015, 21:21
ja też jak grzebię to czuję różne rzeczy :)

Sortuj wg