Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Aurelitka 17 kwi 2015, 22:14
Mili89, pewnie tak, ja ciągle wstaje z katarem i kicham, nie wiem czy to nie alergia bo łzawią mi też często oczy i pewnie to od tego :), oby jeszcze jakos przeżyć dermatologa

przez Aurelitka 17 kwi 2015, 22:18
a pytanie z innej beczki? zakupiłam sobie mgiełkę samoopalającą, powiedzcie mi proszę jak mam to nałożyć, ale co wczesniej zastosować, jakich trikó użyć, żeby nie było smug itp ? :D

przez marta80 18 kwi 2015, 00:23
iles witaj:))wszystko co opisalas jakbym o sobie czytala....zaburzenia jelitow-zoladkowe to moja zmora...od jakiegos czasu....i tez zmagadam sie z bolem po lewej stronie..wedruje do pepeka....itd....i oczywiscie na tapecie trzustka byla i powraca....tysiace badan,,,az wstyd wymieniac....usg juz nie zlicze......a bole sa...jak nie z prawej to z lewej(((:i co trza z tym zyc.....nie jestes sama.....:)))to jedyne co moge ci napisac prawda nefratis;)))))

mi od 2dni powrocily bole glowy....(:i mrowienia policzka.....i wargi...i lek...mysl o najgorszym..juz kiedys to przerabialam(((:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 18 kwi 2015, 00:34
marta80, a nie masz czasem migren np od stresu zmiany pogody ?
ja mam takie bole migrenowe glowy z mrowieniami jak malo jem a duzo robie np duzo sprzatam bez jedzenia...

Aurelitko- co do tych mgielek to ja sie kompletnie nie znam wiec nie poradze- uzywam zawsze rajstop w sprayu - bardzo polecam nie zostawiaja smug a pieknie zakrywaja naczynka na moich nogach...
co do samoopalaczy to trzeba uwazac i najlepiej najpierw wyprobowac na mniejszym obszarze skory zeby w razie co zakryc ;)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez nerwa 18 kwi 2015, 08:28
Mnie tez od kilku dni glowa pobolewa.
A najbardziej to szyja :( jak skrecam w lewo albo w prawo, boli caly ten miesien, az do glowy :(
Nie wiem czy to od przewiania jakiegos moze byc czy od czego? :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Aurelitka 18 kwi 2015, 09:38
ja dzisiaj wstałąm i te węzły jakby wieksze troszkę, albo to już moje przewrażliwienie, niech szybko zleci ten czas i niech będzie już po tych wizytach

przez olga_xxx 18 kwi 2015, 09:48
Mnie wczoraj cały dzień bolała głowa i to w jednym miejscu.... Cały dzień spędziłam w szpitalu jak wróciłam to myślałam że umre, taka byłam padnieta i fizycznie i psychicznie. Spałam 8-9 h i obudziłam się dalej zmęczona, nie wiem..wszyscy dookoła narzekają na zmęczenie, przesilenie może i u mnie tak jest :( W dodatku pojawiły mi się jakieś dziwne plamienia śródcykliczne, pierwszy raz się z czyms takim spotykam a ostatnio miałam wahania nastrojów i już sobie wkręciłam raka jajnika :( Boje się bardzo... po niedzieli idę do lekarza żeby to sprawdzic :(

przez Pawelt 18 kwi 2015, 11:12
Na wirtualnej Polsce piszą o księdzu, który ma glejaka i co????? No oczywiście, że mam wszystkie objawy oprócz padaczki :D
X_x

przez Pawelt 18 kwi 2015, 11:14
Olga trzymam kciuki, wszystko będzie ok ;)
X_x

przez Aurelitka 18 kwi 2015, 11:48
Pawelt, słyszałam o tym księdzu, ale mimo to cieszy się życiem i je w pełni wykorzystuje, a my się użalamy :P

przez malenstwo31 18 kwi 2015, 12:57
Pawelt napisał(a):Na wirtualnej Polsce piszą o księdzu, który ma glejaka i co????? No oczywiście, że mam wszystkie objawy oprócz padaczki :D

Oczywiście juz kiedyś o nim czytałam i skończyło się Tk głowy. Jakoś w listopadzie o nim czytałam i bolała mnie głowa.
Powiedzcie mi czy też macie uczucie jakbyście nie stabilnie chodzili? Tak jakby były sztywne mięśnie nóg i dziwne uczucie w głowie? Oczywiście pasuje do sm ale miałam badania DNA oka i wszystko idealnie.
juz nie wiem czy tylko ja mam takie odpaly?
juz mniej się bałam moich boli jelitowych. Jeśli chodzi o głowę i Sm to się bardzo boje. Tłumacze sobie ze sm ma jedna osoba ma tysiąc. W mojej wsi jest 1600 osób i 2 maja Sm. Chodzą normalnie i żyją. Chyba bardziej cieszą się życiem niż ja

przez Pawelt 18 kwi 2015, 13:18
malenstwo31, ja też tak mam jak Ty. Raz nogi i ręce jak z waty drugim razem znowu napięte mięśnie. Czasami mam wrażenie że mnie ściąga w lewą stronę jak chodzę. Najgorzej jak po całym dniu napięcia mięśni odpuszcza wszystko. Boli mnie wtedy dosłownie wszystko :/
X_x

przez nerwa 18 kwi 2015, 13:20
Ja mialam kiedys dosc dlugo takie dziwne zawirowania, taką niestabilnośc jak chodzilam. Tak jakby krecilo mi sie w glowie, ale to nie byly zawroty typowe. Tak jakby po pijaku troche stan :P
Trwalo to i trwalo, caly czas o tym myslalam. Az w koncu juz bylam tak zmeczona, i pomyslalam "pierd....le, trzeba zyc dalej, nawet w takim stanie". I wiecie co, nagle zaczelo wtedy przechodzic ;)
I juz z 1,5 roku nic takiego nie mialam.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez malenstwo31 18 kwi 2015, 13:51
Nerwa właśnie coś takiego mam jak piszesz. Taki jakby coś w głowie ale nie zawroty tylko to coś ;) do tego dochodzi mi jakby sztywność mięśni i lęk gotowy. Tak jak piszesz mnie to trzyma juz chyba z tydzień. Mam nadzieje ze to minie i to nie sm.
czasami mam tak jakby siły z rąk i nóg mi dochodziły wtedy boje się ze rano juz będę leżeć w łóżku jak roślina.

Sortuj wg