Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez fobia 29 sty 2010, 01:29
kitty341, jaką mam satysfakcje mówiąc : a nie mówiłam ;)

super! Oby jak najdłuzej utzrymał Ci sie stan bez wkrecania sobie nowych chorobsk!

przez wouldntitbegood 29 sty 2010, 05:58
sok z buraków i dużo zieleniny, może zajebiscie podbić wyniki z tego co pamietam, plus oczywiscie zelazo i kwas foliowy. ja nie mam glowy do pilnowania diety, ale jak zaczynają się u mnie zawroty glowy, zaczynam mądrzej jeść puszczam sobie http://www.youtube.com/watch?v=cEJ_TiuJF-o :)), i tyle. sportowcem nigdy nie będę, już się z tym pogodzilam ;)
and now i don't know why, but i still try to smile when they talk at me like i'm just a child
well, i'm not a child, i am much younger than that.

przez grala 29 sty 2010, 11:43
tez jadlam falvit - od razu lepiej sie czulam, a co do soku z burakow nie moge sie przemóc, za to zielona pietruszke potrafie zjesc caly peczek zjadam bez zajakniecia - mniam mniam :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Walczący 29 sty 2010, 17:34
Hej! Doeszedłem do 60 strony tego tematu i usmiałem się po pachy :) Sam lecze się obecnie na nerwicę w szpitalu. Nadal jednak nie mogę uwierzyć że to nerwica :( Te nerwobóle, ból gdzies w pachwinach, pod pachami, ból jakby kości masakra...w dodatki miałem dziś rozwolnienei i przekonany jestem że to jednak nie nerwica a układ pokarmowy...masakra jakaś co nie?

przez grala 29 sty 2010, 19:31
walczacy ja tez dzis doszlam do 60 strony, ale jaja :) zbieg oklicznosci :)
mam pytanie do neurotykow: czy ktos moze mial objawy takie jak bole glowy budzace w nocy? w dzien mnie glowa rzadko boli, za to w nocy budzi bol, taki klujacy w jednej czesci glowy. oczywiscie wkrecam sobie cos groznego, ale typowego tutaj: tetniak i guz ...mial tak ktos?

przez kitty341 29 sty 2010, 21:57
ja akurat tego nie miałam, ale ostatnio (przed badaniami) strasznie wkręcałam sobie raka płuc, i raz mnie obudził w nocy taki ból w klatce ze myslalam ze oszaleję ze strachu!!
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez grala 29 sty 2010, 22:19
dzieki kitty :) moze mam to samo, bo ciagle mysle o rezonansie glowy :)

przez monika03 29 sty 2010, 22:21
a jak ciagle mysli sie o schizooooooooo:(((((((((
monika03

przez Kn24 29 sty 2010, 22:32
a ja mam teraz bole z lewej strony brzucha promieniujace az do plecow i nie wiem co to moze byc i juz mi sie nie chce wierzyc ze to nerwica bo codziennie zle bym sie czula? az tak to moze dawac w kosc? szczerze to mi zaczyna juz brakowac sil to jest totalnie takie bledne kolo nie wiem czy sie to kiedys skonczy :( przez to wszystko nie ciesze sie zyciem tak jak kiedys ale czuje ze wegetuje :(
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez grala 30 sty 2010, 13:52
Ja mysle ze jak cos boli w dzien to moze byc wmowione, ale jak cos boli w nocy i wybudza ze snu to czy to tez moze byc od nerwicy?

przez Kn24 30 sty 2010, 16:22
tymbardziej to nerwica jak wybudza w nocy i daje objawy bo ja sama tak mam bardzo czesto i za kazdym razem mam juz tego dosyc :(

przez grala 30 sty 2010, 17:50
no wiem :( tez mam dosc:( w sumie boli i w dzien i w nocy :( najgorsze jest to, ze jak zrobie rezonans glowy to zaczna pewnie bolec nerki...i tak w kolko :(

[Dodane po edycji:]

a wiez co kn24? ja tak mysle, ze osoby z nerwica to maja naparwde przerabane, bo przeciez nigdy nie waidomo czy boli bo nerwicowe, czy boli bo naparwde chore....i my sobie tak piszemy ze pewnie nerwicowe, bo wszytko na to wskazuje, ale rownie dobrze moze przeciez tak nie byc....

przez Kn24 30 sty 2010, 20:45
wiem i tez sie kiedys boje ze przez to przegapie powazna chorobe:( a na dzien dzisiejszy mam niezle oslabienie bole miesni i stawow ale mialam tak nieraz i mialam rozne badania i nic mi nie jest chociaz kiedy to wystepuje to faktycznie jestem oslabiona totalnie ale jakos dycham eh ciezkie to zycie:) miejmy nadzieje ze kiedys bedzie dobrze:) dla mnie najgorsze sa noce bo nie wysypiam sie i to takie bledne kolo powstaje.

przez isabella_28 31 sty 2010, 21:22
kiedys na poczatku nerwicy mialam bole w klatce piersiowej.Lekarz nic nie wykrylk podczas kilkukrotnych EKG.Pozniej juz zaczelo sie wkrecanie nowotworow i tak 11 lat.Jakos zyje do tej pory:)
Ja mam paniczny strach przez ziarnica.Ciagle badam wezly chlonne.I wykrywam sobie cuda nie widy.Kiedys poszlam z wezelm nad obojczykiem do lekarza bo wyczulam sobie.Ten mnie badal i stwierdzil,ze nic nie czuje a ja go pouczalam jak ma mnie badac,aby go wyczul.Po jego minie stwierdzilam,ze musze sobie jednak odpuscic.Ciagle sie nimi martwie,ale kontroluje i na szczescie od lat nie ulegaja powiekszeniu.Oczywiscie boje sie isc do lekarza.Kiedys lazilam non stop.Teraz od 3 lat jestem zagranica i nie ufam tutajszym lekarzom za bardzo.
Stwierdzilam,ze najlepiej bedzie jak nie bede sie macac i wyszukiwac.Bedzie co musi byc.Moj chlopak sie ze mnie smieje.On nawet nigdy na pomysl nie wpadl by tak sie badac:)
isabella_28

Sortuj wg