Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Krwiozercza_Mysz 09 kwi 2015, 09:44
Nie, Celon tylko prywatnie i kosztuje 1800 zł. Nie zrobiłam sobie jeszcze tego bo nie mam pieniędzy, ale wole zdecydowanie CELON niż mają mnie usypiać i ciąć mi te małżowiny bo nie wiadomo co będzie potem.. A jak za dużo zetną? Zwykła operacja jest na NFZ.. ale ja NFZ nie ufam.. Tak wiem gdzie można to zrobić ale to na priv podam dane lekarza jakby coś.. Jeśli chodzi o objawy to spływa mnie non stop wydzielina i mam lekki katarek..
Krwiozercza_Mysz

przez Aurelitka 09 kwi 2015, 09:47
Krwiozercza_Mysz, co Ty u mnie nawet nie wiem czy jest ładny czy nieładny, powiedziała tylko że raczej do usunięcia bo ocieram go stanikiem,

-- 09 kwi 2015, 08:50 --

mi też własnie spływa wydzielina i mam przytkany nos, ale póki się tym nie interesowałam nie zwracałam na to uwagi, dopiero od mojej hipochondrii te objawy się zaczęły

przez michalb 09 kwi 2015, 10:26
Krwiozercza_Mysz, 1800 trochę dużo :/ wysłałem pw.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bezsilna_22 09 kwi 2015, 12:46
hej kochani...
mam nadzieję, że radzicie sobie.
u mnie jest tak źle, że podjęłam wstępną decyzję nieciekawą. myślę na poważnie o śmierci. z dnia na dzień umieram, nie mogę już normalnie jeść, wymiotuję, mam bóle, chudnę, nie mam siły nawet na spacer.
w czerwcu, zrobię to. czuję strach i ulgę, że wreszcie skończy się ten koszmar.

przez Krwiozercza_Mysz 09 kwi 2015, 13:00
Bezsilna22 widać po tym wpisie jak bardzo jesteś niedojrzała i chcesz zwrócić na siebie uwagę
Krwiozercza_Mysz

przez Aurelitka 09 kwi 2015, 13:02
Krwiozercza_Mysz, nie obraźcie się, ale też tak uważam jak Ty
jesli naprawdę bys chciała umrzec to dawno bys o zrobiła, co mają powiedzieć Ci którzy naprawdę są chorzy i umierają, dziewczyno ciesz się zyciem, staraj się chociaż !!!!!

-- 09 kwi 2015, 12:04 --

bezsilna_22, miałas badania, nikt nie powiedział Ci ,że umierasz, myśle, że jakbys inaczej na to spojrzała połowa dolegliwości poszłaby w niepamięć

przez Krwiozercza_Mysz 09 kwi 2015, 13:04
Nie.. Niech bezsilna 22 nie czeka do czerwca niech palnie sobie w łeb tu i teraz.. Takie wpisy są żałosne !
Krwiozercza_Mysz

przez Aurelitka 09 kwi 2015, 13:08
Krwiozercza_Mysz, myślę, że bezsilna_22, chce zwrócić na siebie uwagę, my tu też umieramy ze strachu, ale nikt się nie chce zabić, bo zycie jest piękne i trzeba się z niego cieszyć :)

przez Mili89 09 kwi 2015, 13:46
michalb, a zagladal Ci lekarz do nosa? Najlepiej jakby zlecił Ci tomografię zatok bez tego to sobie może badać... Przyrośnięte małżowiny mogą być od częstych przeziebien alergii albo używania kropli...
Niektórzy tez maja concha bullosa jak ja to juz jest od urodzenia ale bez tomografii nikt tego nie zobaczy! Dlatego postaraj się wymusić skierowanie.
Bezsilna- wiesz ludzie naprawdę codziennie walczą o życie... I modlą się by przeżyć kolejny dzień chociaż cierpią okropnie po operacjach chemioterapiach itp... Dlatego dla mnie to jest nie do pomyślenia ze ktoś może nie szanować daru którym jest życie i sam je sobie odbiera... Zbyt wielu moich znajomych jest na cmentarzu bo tak wybrali... A Ci którzy chcieli tak bardzo żyć przegrywaja z chorobami:( szanuj życie zapisz się na psychoterapię... Nie kombinuj z tysiącem lekarzy poradz się ogólnego nie rob diet daj organizmowi odpocząć. Poza tym pomysł nad wizyta u psychiatry i brakiem leków bo nie radzisz sobie z tym
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Aurelitka 09 kwi 2015, 13:57
Mili89, masz zupełną rację, czasami sobie myślę, że jestem okropna z tymi chorobami podczas gdy są ludzie naprawde chorzy, cieszący się zyciem, dlatego dziś mam nadzieję ostatnia wizyta u lekarki, potem jeszcze ten pieprzyk i koniec :)

przez Krwiozercza_Mysz 09 kwi 2015, 14:12
Aurelitka to napisz co i jak..
Krwiozercza_Mysz

przez michalb 09 kwi 2015, 14:12
Mili89, dzięki postaram się dziś coś ustalić na wizycie bo z czegoś ten problem występuje...

przez Aurelitka 09 kwi 2015, 14:18
Krwiozercza_Mysz, dziś idę zobaczyć jak krew, a z pieprzykiem dopiero 30 kwietnia, niestety takie terminy....

przez olga_xxx 09 kwi 2015, 14:19
Hej Hej :)

Ja od świąt nadal bez chorób i lęków, aż mi dziwnie :D
Aurelitka, dokladnie tak ! Ja już sie dosc napatrzyłam na ludzi chorych na raka, którzy tak bardzo pragną życ i mają tyle nadziei w sobie i optymizmu...

Sortuj wg