Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Pawelt 05 kwi 2015, 09:08
olga_xxx, chciałbym tak :] Po 5 minutach w kimkę.... Zdrowia Wam życzę.
X_x

przez D@ri@nk@ 05 kwi 2015, 10:52
Wesołych Świąt kochani :D :D :D

nefretis napisał(a):Życzę wszystkim spokojnych i zdrowych Świąt

ps. D@ri@nka, malenstwo, martini, marta80, bmm, sinister, Krwiożercza Mysz jak tam Kochani??? przesyłam Wam pozytywne fluidy:*

U mnie wciąż super :mrgreen:

Pawelt napisał(a):Również przyłączam się do życzeń.

-- 04 kwi 2015, 16:23 --

D@ri@nk@, dzięki za namiar na ten specyfik... Ukojenie dla moich flaczków :] :*

Nie ma za co, fajnie że pomaga, tylko bierz nieprzerwanie, no i nie przejmuj się jak od czasu do czasu flaczki dadzą o sobie znać, bo to normalne zanim lek pomoże na dobre
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez michalb 05 kwi 2015, 16:11
Co za cudowny lek bierzecie i na co? Może na problemy żołądkowe?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawelt 05 kwi 2015, 16:26
michalb, na bolące jelita. Debutir się nazywa. Na mnie działa rewelacyjnie :)
X_x

przez Mili89 05 kwi 2015, 22:06
hej Kochani jak swieta ?
Ardash jak sie czuje Coreczka ? moze faktycznie to grypa- wtedy bola miesnie :(
moim zdaniem to normalne, ze my jako Mamy przejmujemy sie kazdym objawem u dziecka- moim zdaniem to nie jest hipochondria tylko troska... przeciez nie biegamy po szpitalach gdy dziecko dostanie kataru... poprostu wolimy byc pewne, ze nie dzieje sie nic zlego.
zobaczysz, ze razem z przeziebieniem przejdzie i ten bol :*

a mnie juz drugi dzien boli glowa tak dziwnie :( gardlo dalej drapie... zaczynam sobie wkrecac zapalenia mozgu... podobno najpierw boli wlasnie gardlo, a pozniej glowa...
a moze to poprostu przez cisnienie... jest 1030 hPa, wczoraj 1025... czy to moze zle wplywac na samopoczucie ?
mieszkajac w Polsce zawsze bylam w stanie przewidziec burze- bylo mi slabo i bolala glowa dopoki nie zaczynaly walic pioruny... tutaj w uk w ciagu 5 lat byla tylko 1 burza... i zastanawiam sie czy na to cisnienie tez moge tak reagowac... ono jest wysokie ? czy normalne ? :zonk:
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez olga_xxx 05 kwi 2015, 23:04
Mili Kochana ciśnienie jak.nabardziej moze miec wplyw na nasze samopoczucie w tym.bol glowy, nic sie nie boj nie masz infekcji mozgu ! Zrob sobie drina i sie.zrelaksuj!:*
Ja tak zrobilam :D

przez Mili89 05 kwi 2015, 23:14
olga_xxx, dziekuje ;) z tym drinem nie moge, bo biore sertraline... ale serio te 1030 hpa jest niekorzystne/ wyoskie ? nie znam sie na tym kompletnie...

ajj ta moja wyobraznia....

a jak zab ?:*

przez olga_xxx 05 kwi 2015, 23:22
Ja też sie na tym nie znam ale wiem że nie tyle samo cisnienie co zmiany/ wahania z wyzu na niz etc wplywa niekorzystnie i niektorzy moga to odczuwac. Ja np dzisiaj odczuwalam zmiane cisnienia krecilo mi sie w glowie, mama podobnie, mojego chlopala bolala glowa wiec cos wisialo w powietrzu:)
O zebie dzisiaj nie myslalam, mam dzien wolny od chorob ;p

-- 05 kwi 2015, 22:24 --

Ja też sie na tym nie znam ale wiem że nie tyle sako cisnienie co zmiany/ wahania z wyzu na niz etc wplywa niekorzystnie i niektorzy moha to odczuwac. Ja np dzisiaj odczuwalam zmiane cisnienia krecilo mi sie w glowie, mama podobnie, mojego chlopala bolala glowa wiec cos wisialo w powietrzu:)
O zebie dzisiaj nie myslalam, mam dzien wolny od chorob ;p

przez Mili89 05 kwi 2015, 23:34
ja nigdy nie sledze pogody itp...wiem, ze wczoraj bylo 1025 wiec rosnie cisnienie, jutro ma byc znow o pare wiecej wiec to moze dlatego chociaz ja sobie juz rozne wersje dorabiam... zwariowac mozna...
super, ze sie dzisiaj nie zadreczasz;* oby tak dalej :*:))

przez Krwiozercza_Mysz 06 kwi 2015, 09:04
nefretis ja w czwartek mam usunięcie znamienia na stopie.. Święta mam całe popsute.. Ciągle biję się z myślami. Jak nie byłam chora miałam w dupie wszystkie pieprzyki a teraz porażka.. Pocieszam się że miałam 8 lat to i przeszłam od pażdziernika wszystkie badania , ale co z tego..

Czy ktoś miał jeszcze usuwane znamie oprocz maleństwa?

-- 06 kwi 2015, 09:06 --

D@ri@nka nie pochwaliłaś się żadnym ciastem:P
Krwiozercza_Mysz

przez Lukasz5676754 06 kwi 2015, 11:06
hej witam was serdecznie to znowu ja Łukasz kożystając z okazji życze wam spokojnych i radosnych świat. Moje ostatnie objawy ustąpiły samoistnie tzn dostałem od neurologa jakieś tabletki ale słabe ziołowe i wszystkie objawy mi przeszły więc nie udałem się do psychiatry, w ostatnim czasie przeżywałem duży stres i nerwy co u mnie nie jest żadną nowością bo ja bardzo czesto sie stresuje przejmuję martwie wmawiam sobie cos od jakiegoś czasu zaczełem się potykać nie zwracałem na to uwagi bo np w pracy w mieście mi się to nie zdarzało zaczeły mnie boleć nogii jak wczesniej tylko nie tak bardzo mm wrażenie zdrętwiałego jezyka podniebienia i od paru dni zaczełem sobie wmawiać że mam sla tzn zaczełem o tym myśleć a że kiedys o tym dużo czytałem to mi sie zaczeło przypominać wszystko mam takie niezgrabne ręce potykam się objam o wszystko mam słabe dlonie zapominam się nie potrafie sie skupić wszystko mi ucieka ide po coś i nie wiem po co przyszedłem ,mam wrażenie że prawa powieka mi opada jak sięgam po cos ręką to nie raz jest tak że nie trafiam po tą rzecz mam mrowienie palców wszystko jak w sla bardzo się tego boje że coś mi jest że umrę że mam tą chorobę a na to nie ma ratunku myślę sobie ze jak sie okaze ze mam sla to sie zabije i bardzo sie martwie bo mam babcie po udarze i trzeba się nią opiekować znowu to do mnie wróciło już nie wiem co robić robiłem sobie badaniai wyszly ok ale żadnych neurologicznych
tylko jak byłem na wizycie u neurologa to mnie przebadał i ja teraz sobie sam nawet zaczełem robić takie badania jak mi cos nie wychodzi to sie zaraz martwię jak pisze na klawiaturze to nieraz naciskam dwa guziki masakra jakaś doradzcie cos dziękje czy to może być wszystko od psychiki ????????? nerwów stresu

-- 06 kwi 2015, 14:07 --

i mam jeszcze problemy z mówieniem :(

przez Ardash 06 kwi 2015, 11:56
Witam w swiateczny poniedzialek :D

Mam nadzieje, ze Swieta mijaja Wam lepiej niz mnie :smile:

Mili ciesze sie ze Twoja corcia juz normalnie je!!
Moja mala nadal chora. Wczoraj po poludniu miala temp. 40,2. Z nosa jej leci jak z kranu i pokasluje. Dalam jej wczoraj po poludniu paracetamol (czopek 500 mg, normalnie daje 240 mg) i poszla spac. Obudzila sie mokrusienka od potu ale temperatura spadla i nawet zjadla ladnie kolacje. Poza tym jak goraczka spada to bawi sie normalnie. Nozka juz nie boli (przynajmniej tak mowi). Smarowalam jej przez dwa dni lydki mascia rozgrzewajaca dla dzieci.
Wydaje mi sie, ze chyba rzeczywiscie zlapala grype i stad ta wysoka goraczka i bole miesni.
Bolami glowy sie nie martw, to pewnie jest zwiazne ze zmiana pogody lub stresem. Martwilas sie ostatnio, ze corcia boi sie polykac i je tylko papki. Teraz problem sie skonczyl, ten stres opadl z Ciebie i pewnie stad bol glowy.
Ja np. mam niskie cisnienie i czesto mam bole i zawroty glowy jak zmienia sie pogoda.

Pawelt czytam, ze znalazles specyfik na sensacje jelitowe :D :great: Super! Jak bede w PL to tez sie w to zaopatrze.

D@riank@ fajnie czytac, ze u Ciebie nadal wszystko OK :great: :great:

Krwiozercza_Mysz ja mialam usuwane dwa znamiona. Jedno na plecach. Duze bylo cholerstwo, jakis 1cm srednicy, albo nawet i wiecej i wielokolorowe (jasnorude, ciemniejsze i czarne). Usuwanie trwalo moze 15 min i zrobil mi to lekarz rodzinny. Oczywiscie wyslane do lab. Wynik ok. Drugie znamie to byla taka brodawka, ktora mialam od urodzenia na brodzie. Lekarz rodzinny "wydlubal" mi to taka lyzeczka z ostrymi krawedziami a ranke zamiast szyc przypalil. Teraz praktycznie nie mam po tym sladu. Tej brodawki nie wysylal do lab. bo powiedzial, ze takie rzeczy nigdy nie sa zlosliwe ani nie zlosliwieja.
Ale o ile wiem to w PL wszystko wysylaja do lab. na his-pat (ja mieszkam za granica). Mojej babci raz chirurg usuwal na dloni paskudna kurzajke, ktorej nie mogla sie pozbyc i ktora czesto podrazniala i tez to poszlo do badania.
Wiec nie martw sie na zapas. Niestety niektorzy lekarze nie potrafia udzielic pacjentowi normalnie i spokojnie rzeczowych info, ale od razu sieja panike.

pralinka mam nadzieje, ze mimo wszystko spedzasz milo swieta z mezem i dziecmi.
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez Lukasz5676754 06 kwi 2015, 13:16
hej witam was serdecznie to znowu ja Łukasz kożystając z okazji życze wam spokojnych i radosnych świat. Moje ostatnie objawy ustąpiły samoistnie tzn dostałem od neurologa jakieś tabletki ale słabe ziołowe i wszystkie objawy mi przeszły więc nie udałem się do psychiatry, w ostatnim czasie przeżywałem duży stres i nerwy co u mnie nie jest żadną nowością bo ja bardzo czesto sie stresuje przejmuję martwie wmawiam sobie cos od jakiegoś czasu zaczełem się potykać nie zwracałem na to uwagi bo np w pracy w mieście mi się to nie zdarzało zaczeły mnie boleć nogii jak wczesniej tylko nie tak bardzo mm wrażenie zdrętwiałego jezyka podniebienia i od paru dni zaczełem sobie wmawiać że mam sla tzn zaczełem o tym myśleć a że kiedys o tym dużo czytałem to mi sie zaczeło przypominać wszystko mam takie niezgrabne ręce potykam się objam o wszystko mam słabe dlonie zapominam się nie potrafie sie skupić wszystko mi ucieka ide po coś i nie wiem po co przyszedłem ,mam wrażenie że prawa powieka mi opada jak sięgam po cos ręką to nie raz jest tak że nie trafiam po tą rzecz mam mrowienie palców wszystko jak w sla bardzo się tego boje że coś mi jest że umrę że mam tą chorobę a na to nie ma ratunku myślę sobie ze jak sie okaze ze mam sla to sie zabije i bardzo sie martwie bo mam babcie po udarze i trzeba się nią opiekować znowu to do mnie wróciło już nie wiem co robić robiłem sobie badaniai wyszly ok ale żadnych neurologicznych
tylko jak byłem na wizycie u neurologa to mnie przebadał i ja teraz sobie sam nawet zaczełem robić takie badania jak mi cos nie wychodzi to sie zaraz martwię jak pisze na klawiaturze to nieraz naciskam dwa guziki masakra jakaś doradzcie cos dziękje czy to może być wszystko od psychiki ????????? nerwów stresu ?????????? boje się jeszcze że strace przytomność, że strace władze w nogach, równowage że nie będe mógł sam koło siebie zrobić :( załamka problemy z mówieniem koncentracją :(

przez malenstwo31 06 kwi 2015, 13:39
Krwiozercza_Mysz, znam Twój strach ale zobaczysz bedzie ok.
nefretis u mnie raz lepiej raz gorzej ale nie biorę żadnyc leków chodze na terapię behawioralno-pozawczą.
nastawaim się pozytywnie , dużo czytam o medytacji i innych formach wyciszenia. Staram się zająć czyms głowę. Objawów dużo nie mam. a to w głowie się kręci, a to mięsnie bolą, a to jakby grypa zbierała, ale walczę i nie poddam się łatwo:)

Sortuj wg