Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez michalb 03 kwi 2015, 14:02
Możecie polecić coś na uspokojenie/wyciszenie/rozluźnienie ziołowego nie na receptę?
Brałem kiedyś Kalms w ilości z ulotki i po jakimś faktycznie coś tam wyciszały, w czasie ataków duszności/kaszlu biorę Validol który też mi pomaga/rozluźnia.

przez blah! 03 kwi 2015, 14:07
Dziś jeszcze przyszła mi do głowy cukrzyca...ehh...
blah!

przez RunForrest 03 kwi 2015, 14:13
Ja ostatnio przerabiam tętniaka :mrgreen:
RunForrest

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez blah! 03 kwi 2015, 14:17
RunForrest napisał(a):Ja ostatnio przerabiam tętniaka :mrgreen:

To już przerabiałam :D.

Ale cały czas powraca do mnie temat boreliozy bo się naczytałam, że badania wcale nie koniecznie mogą od razu wykryć ta chorobę i teraz nie wiem, czy wierzyć w wyniki czy nie.
blah!

przez RunForrest 03 kwi 2015, 14:27
a to po kleszczach ta borelioza tak :?:
RunForrest

przez Aranjani 03 kwi 2015, 14:33
blah! napisał(a):
RunForrest napisał(a):Ja ostatnio przerabiam tętniaka :mrgreen:

To już przerabiałam :D.

Ale cały czas powraca do mnie temat boreliozy bo się naczytałam, że badania wcale nie koniecznie mogą od razu wykryć ta chorobę i teraz nie wiem, czy wierzyć w wyniki czy nie.

Niestety to prawda. Badania rzeczywiscie nie od razu moga wykryc borelioze. Moze powtórz badania wlasnie w tym kierunku.
Aranjani

przez blah! 03 kwi 2015, 14:45
RunForrest, tak - borelioza od kleszcza.
Aranjani, ja robiłam te podstawowe badania Ig(coś tam). Miałam klesza kilka lat temu i babka z laboratorium powiedziała, że po tak długim czasie, jeśli mam boreliozę to te badanie wykaże. Ale generalnie mam już mętlik w głowie związany z tymi róznymi badaniami i chorobami więc nie wiem...
blah!

przez RunForrest 03 kwi 2015, 14:53
U mnie morfologia ok rtg płuc ok usg jamy brzusznej ok rtg czaszki ok a mimo wszystko potrafię sobie wkręcić ,że jednak może coś przeoczyli :mrgreen:
RunForrest

przez blah! 03 kwi 2015, 14:59
RunForrest, u mnie morfologia ok, rtg płuc też, usg jamy brzucnej i holter też, resonans głowy też ok pff...zostaje mi pulmonolog i kardiolog. Ewentualnie cukrzyca jeszcze...bo jak zjem słodkie do odrobinę mi lepiej hmm...:/. Taka to lipa z tym, z jedne jstrony może to faktycznie tylko nerwica ale z drugiej jak sobie pomyslę, że mogę skupić się tylko na tym to może się okazać, że przeoczę jakąś poważną chorobę i co wtedy...
blah!

przez RunForrest 03 kwi 2015, 15:02
a zapomniałem o EKG u mnie było trochę wolne tętno ale to pewnie od tego że sporo biegam ,bo babka pytała czy coś trenuję.No właśnie mam tak samo jak Ty ,że obawiam się że ja tu na nerwicę będę się leczyć ,a to może cholera wie co mnie dopadło :mrgreen:
RunForrest

przez olga_xxx 03 kwi 2015, 15:02
Ardash cały czas się zastanawiam co wybrać antybiotyk czy jagermeister w święta :D zobaczymy ile wytrzymam i czy się nie uspokoję, teraz zauważyłam że mam jakieś mikro kropeczki czerwone na dziąśle, od razu lekarz google i co wyszło ? stany przedrakowe, przerzuty i inne takie. Już mnie męczą te moje zęby, nawet czerniak mnie tak nie męczył. 8)
michalb nervosol 8)

-- 03 kwi 2015, 14:05 --

blah a jakie masz objawy cukrzycowe ? to, że jest ci lepiej jak zjesz coś słodkiego nie wskazuje na cukrzyce, to naturalne :)

Moja mama choruje na cukrzyce ponad 20lat, także troche o niej wiem :)

przez blah! 03 kwi 2015, 15:19
olga_xxx, generalnie jakie ja mam objawy to huh.....elaborat napisać można. Cukrzycę wkręcam bo powoli już mi pomysłu brakuje a czasu coraz mniej bo kondycja fizyczna z dnia na dzień jest co raz to gorsza...
Ja to generalnie fizycznie to już prawie "zwłokami" jestem ;).
blah!

przez olga_xxx 03 kwi 2015, 15:46
Blah Z cukrzycą to jest tak, że jeśli faktycznie czujesz się lepiej po zjedzeniu czegoś słodkiego to znaczy że poziom cukru we krwi masz niski - dla świętego spokoju zrób badanie, bo niski cukier to też nic dobrego i oznacza, że coś zaczyna szwankować pomału.
Przy cukrzycy cukry są wysokie (dlatego chce się pic), a całe leczenie polega na obniżaniu glukozy przez wstrzykiwanie insuliny.

przez blah! 03 kwi 2015, 15:57
olga_xxx, glukozę mam w normie...ale wiesz - taka faza ;).
Bardziej obstaję przy niewydolności oddechowej...
blah!

Sortuj wg