Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Prakseda 31 mar 2015, 23:08
księżniczka, a skąd wiadomo, że masz jakąś kolagenozę? Jakie badanie wyszło Ci dodatnie? ANA czy coś innego?

przez księżniczka 31 mar 2015, 23:10
ANA1 i ANA 2
Ana 1 Stężenie 1;320 typ świecenia homogenny
ANA2 dodatnie w Histonach i w czymś jeszcze :D
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez Prakseda 31 mar 2015, 23:21
To ja miałam tylko ANA1 dodatnie, typ świecenia jąderkowy, ale ANA2 wyszło mi już ujemne. Kurczę, a co na to Twój reumatolog? Może być tak, że dodatnie przeciwciała w ANA2 <tak jak w ANA1> do pewnego poziomu nie oznaczają choroby? Czy jak ANA2 wychodzi dodatnie, to już bankowo kolagenoza? :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez księżniczka 31 mar 2015, 23:24
Juz mi to powiedziała, i obserwacja co 2 miechy , tylko idziesz do rejestracji a w kalendarzu na ścianie styczen a w notesie kwiecien :D
Obrazek

przez Prakseda 31 mar 2015, 23:28
Ale co Ci powiedziała? Że na bank kolagenoza jak ANA2 też dodatnie? Obserwacja co dwa mięchy? A co z leczeniem? Na razie bez?

przez księżniczka 31 mar 2015, 23:29
Ja nie przyjmę sterydów, wole zdechnać :D. Nic mnie nie boli to na co mi leki? bym nie zrobiła badania bym zyła nieświadomie. Tak, ale nie ma objawów, więc "czekamy" xD. Poźniej sekcja zwłok wykaże :D
Obrazek

przez Prakseda 31 mar 2015, 23:38
Co do sterydów to mam podobne zdanie. Jak już będziesz wiedziała konkretnie, które to choróbsko, to daj znać.
A ANA1 jak jest dodatnie to też trzeba kontrolować czy można olać sprawę? Bo mnie ta moja reumato jakieś dziwa zleca typu ANCA, CANCA, APA, a tego ANA nie robiła mi powtórnie, dopiero hematolog mi to ponownie zlecił <no i w szpitalu też, ale finalnie i tak im się zapomniało :D >. Chciałabym mieć choć część Twojego nastawienia, ale z drugiej strony ja mam full zestaw objawów :?

przez księżniczka 31 mar 2015, 23:47
Prakseda napisał(a):Co do sterydów to mam podobne zdanie. Jak już będziesz wiedziała konkretnie, które to choróbsko, to daj znać.
A ANA1 jak jest dodatnie to też trzeba kontrolować czy można olać sprawę? Bo mnie ta moja reumato jakieś dziwa zleca typu ANCA, CANCA, APA, a tego ANA nie robiła mi powtórnie, dopiero hematolog mi to ponownie zlecił <no i w szpitalu też, ale finalnie i tak im się zapomniało :D >. Chciałabym mieć choć część Twojego nastawienia, ale z drugiej strony ja mam full zestaw objawów :?

Wiem, że u 5% populacji, właśnie kobiet może to mieć i może to o niczym nie świadczyć, ale podawali, że wtedy typ świecenia jest homogenny jak u mnie.... ;/
Te inne co podałaś, są mi obce, może teraz zbada czy coś, ale rejestrowałam się przez tel i babka nawet nie zapytała o naziwkso, także może za rok pojde hahaha xD. W dupie to mam, mam teraz przeprowadzkę, musze poznajdować sobie nowych lekarzy i znależć robotę po obronie. 6 lat na studiach to jedyne co mi zniszczylo to wątrobę :D haha może mam AZW xD

-- 31 mar 2015, 22:47 --

Prakseda napisał(a):Co do sterydów to mam podobne zdanie. Jak już będziesz wiedziała konkretnie, które to choróbsko, to daj znać.

Wiem, że u 5% populacji, właśnie kobiet może to mieć i może to o niczym nie świadczyć, ale podawali, że wtedy typ świecenia jest homogenny jak u mnie.... ;/
Te inne co podałaś, są mi obce, może teraz zbada czy coś, ale rejestrowałam się przez tel i babka nawet nie zapytała o naziwkso, także może za rok pojde hahaha xD. W dupie to mam, mam teraz przeprowadzkę, musze poznajdować sobie nowych lekarzy i znależć robotę po obronie. 6 lat na studiach to jedyne co mi zniszczylo to wątrobę :D haha może mam AZW xD
Obrazek

przez Prakseda 31 mar 2015, 23:56
Kurde, to ja mam jąderkowe świecenie, nie homogenne;(

To co to u Was za zwyczaje w Poradni? U nas to zapisujo na termin jak dochtor przykazał. Czasem z małym poślizgiem, ale zauważyłam, że to zależy, która Pani z rejestracji akurat pełni wartę :D Taka jedna nigdy nie zgłasza sprzeciwu, dzięki czemu często miałam tak, że wizyta odbywała się zara po tym, jak tylko wyniki przychodziły. Weź tam wstrząśnij nimi, jeno przecię księżniczka jesteś - Twa korona i berło to wystarczające atrybuty, co by z należnym szacunkiem Waszą Wysokość traktować :D

przez księżniczka 01 kwi 2015, 00:10
Haha, jak Księżniczka Mizantrop, jak zaczynam dyskutować to do rękoczynów często dochodzi xD. Mnie sie już nie śpieszy jakos :D...... Tylko zęby mi się sypią, chlip. Są białe jak na ksiezniczke przystało ale próchno pożera je w takim tempie, całe życie szczotka, nitka, plyny chujozy irygatory a gowno i tak co drugi ząb umartiowny ;( <puace> a syf w gebie jakbym z batonami spać łaziła.
Obrazek

przez Prakseda 01 kwi 2015, 00:27
księżniczka, to Ty taka waleczna jesteś, strach się bać ;)

A co do zębów, to ostatnio miałam taką sytuację, że poszołam do zębologa i gość stwierdził, że niby mam jeszcze dwa zęby do naprawy, że w jednym fest ogromna dziura <jak lej pobombowy!> ;słuchaj dalej, wybrałam się potem na wizytę do innego stomatologa, to ten mi pado, że faktycznie jeden przedtrzonowiec jest do leczenia, ale w tym, co to niby księżycowy krater miałam, to on nawet małej dziury nie widzi, a co dopiero dużą! No i co tera? :bezradny: Cudowne uzdrowienie? :D <mnie tam pasi>. Nie pozostaje mi chyba nic innego, jak pójść do trzeciego - niechaj rozsądzi!

przez nerwa 01 kwi 2015, 09:03
ooo księżniczka, wielki come back po latach! :P

A sluchajcie, mial ktos takie dziwne bole palcow u nog? I nie wiem z czym to wiazac. Czasem zdarza mi sie, ze nagle jakis palec zaczyna mnie MEGA bolec, trwa to jakies 3 sekundy i przechodzi. Oprocz tego nic mnie nie boli (przy ruszaniu itp.) I dzisiaj w nocy zaczał mnie tak boleć ten najwiekszy palec - i łapał mnie ten ból dosłownie co chwile. A potem przeszlo. To jakby tak w kosci coś albo jakis skurcz. Nie wiem co to moze byc? Mial ktos?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez michalb 01 kwi 2015, 09:09
nerwa, dzień dobry Pani :)
Może to nerwobóle co? Ja od rana nie najgorzej ale od jakiś 10min zimno mi uczucie mdlenia / kręcenia się w głowie / jakieś oszołomienie / trochę się trzęsę. Od miesiąca nie mam spokoju łapało mnie co drugi lub trzeci dzień a teraz już praktycznie codziennie...

przez Ardash 01 kwi 2015, 09:58
nerwa ja pare dni mialam cos podobnego tylko, ze ze wskazujacym palcem u lewej reki. Nie mam pojecia co to moze byc...nerwobol, moze cos reumatycznego, cholera wie. Nie chce sie w to wglebiac, bo znowu sobie jakiegos schiza wkrece.

ksiezniczkaa sprobuj zucia oleju kokosowego. Poczytaj w necie na ten temat.Na pewno nie zaszkodzi, a moze pomoc. Ten olej to na zeby oczywiscie, bo na ewentualna kolagenoze to raczej nie pomoze.
Z zeborami tak to niestety jest, ze jedni maja mocne a innym leca jeden za drugim. Moj malz w wieku 46 lat nie ma ani jednej plomby w paszczy. Na kontrole chodzi co pol roku. Dentysta co jakis czas robi fotke zebow i nigdy nawet malenkiej dziurki nie wypatrzyl.

olga trzymam kciuki za dzisiejsza onkologie &&&

mili ja bym sie tym niejedzeniem corci nie przejmowala. tak moze byc po chorobie i antybiotyku. Wroci jej apetyt to nadrobi raz dwa :)
Moze rosolku jej ugotuj.
Moja corcia dzis rano obudzila sie z goraczka :( Narzeka, ze boli ja ucho...ech...

pawelt jak tam bebeszysko??

aurelitkaTy chyba dzis na kontrole idziesz?? Pamietaj: NIE MACAMY SIE!
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

Sortuj wg