Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Aurelitka 31 mar 2015, 20:56
u mnie była najpierw umieranie na raka języka, już byłam pewna, obecnie język w ogóle mnie nie interesuje, tylko węzły i pieprzyk

przez bojacadusza 31 mar 2015, 21:04
Cztery miesiace temu byłam pewna ze mam cos z sercem. No i oczywiscie, ze bede miala straszne wyniki krwi - jak je odbieralam myslalam ze serce wyskoczy mi z piersi. Jak zwykle wszystko było okej, jednak za kazdym razem kiedy robię morfologię jestem pewna, że coś wyjdzie. Zapomniałam o problemach krążenia, pojawiły sie wezły.. Ciezko zyc z czyms takim.

przez Pawelt 31 mar 2015, 21:09
Aurelitka, ja umierałem już na przynajmniej 6-7 różnych chorób :} A jeszcze żyję. Ty też żyjesz. Pomyśl ile to już chorób przeżyłaś. Ja naprawdę wiem co przeżywacie tu dziewczyny ( głupio mi bo ja tu sam niby chłop z jajami ale jednak mameja) i jedno co mi przychodzi na myśl to to żebyście się nie poddawały. Ja umierałem w niedzielę na raka jelit(?)... Teraz jest lepiej choć nie idealnie. Powiedziałaś jedno ważne zdanie i jego się trzymaj. Że jesteś młoda i powinnaś cieszyć się życiem. Zacznij to robić chociaż miałoby trwać pól roku. Niestety nie wiemy kiedy wykitujemy i powinniśmy walczyć o każdy jeden normalny, szczęśliwy dzień. Wiem, trudno czasami... Bardzo trudno. Ale j walczę i mimo, że miewam podobne myśli co Bezsilna to wiem, że będę walczył. Będę walczył o normalność=szczęście...
X_x

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aurelitka 31 mar 2015, 21:17
bojacadusza, ja jak robiłąm krew i żelazo we wrześniu to słuchajcie byłam przekonana, że mam białaczkę bo kazała mi zrobić krew z rozmazem więc byłam święcie przekonana, że ją podejrzewa, oczywiście krew wyszła wszystko ok i na jakies 3 dni spadł kamień z serca, ostatnio byłam u internisty radość trwała może 2 dni i potem umieranie, że na pewno coś przeoczyła;/ jutro kontrola i zobaczymy, ale zobacz jedną zależność jakbysmy tak nie analizowały to normalnie macałabyś się po szyi , karku, ciele, pachach itp? myślę ,że nie, u mnie skierowała mnie do dermatologa i co ja od razu? czerniak, choć nigdy w zyciu pieprzyków nie oglądałam
Pawelt, Ty to jesteś zdrowy jak koń :P, możesz już nie przejmować się zdrowiem i żyć pełnią zycia, mówię Ci :D

przez Pawelt 31 mar 2015, 21:22
Aurelitka, i Ty też :] Ja przez 34 lata swojego życia przez 18 lat nie dbałem o siebie... Może alkoholu wypiłem, pole tytoniu wypaliłem a i narkotyki też nie były mi obce ( na szczęście miękkie głównie marycha). Także mogę mieć pewne obawy co do swojego zdrowia :P
Trzymajcie się i walczcie !!!!
Ostatnio edytowano 31 mar 2015, 21:23 przez Pawelt, łącznie edytowano 1 raz
X_x

przez D@ri@nk@ 31 mar 2015, 21:23
Agusiab1 napisał(a):"D@ri@nk@" można priv :)

Tak tak jasne, opisałam ci na tamtego starego, zapomniałam że pisałaś :oops:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez księżniczka 31 mar 2015, 22:03
Ostatnio rzygałam na czarno i miałam gorączkę. Jeszcze żyje.
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez Mili89 31 mar 2015, 22:08
olga_xxx, bylam u lekarza wlasnie z Mala - co za idioci za przeproszeniem tu sa!!!
mowi, ze gardlo ok, brzuch tez, temp nie ma ... mowie mu ze moze to od tego ze nie miala probiotyku do antybiotyku a on w smiech ze tu sie takich rzeczy nie uzywa przy antybiotyku !!! i nic nie zapisal kazal dawac paracetamol i picie... banda debili...
w dodatku w poczekalni tak mnie telepalo 20 razy myslalam, ze upadne zaslabne itp... ledwo tam wytrzymalam... tylko zimny napoj pity malymi lyczkami mi pomagal...co sie ze mna dzieje ;(((
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Aurelitka 31 mar 2015, 22:13
Mili89, to przez silny stres, musisz się uspokoić Kochana, nic się nie dzieje, musisz spokojnie poczekać aż córcia zechce zjeść, wszystko będzie dobrze :*

przez księżniczka 31 mar 2015, 22:22
Mili89 napisał(a):olga_xxx, bylam u lekarza wlasnie z Mala - co za idioci za przeproszeniem tu sa!!!
mowi, ze gardlo ok, brzuch tez, temp nie ma ... mowie mu ze moze to od tego ze nie miala probiotyku do antybiotyku a on w smiech ze tu sie takich rzeczy nie uzywa przy antybiotyku !!! i nic nie zapisal kazal dawac paracetamol i picie... banda debili...
w dodatku w poczekalni tak mnie telepalo 20 razy myslalam, ze upadne zaslabne itp... ledwo tam wytrzymalam... tylko zimny napoj pity malymi lyczkami mi pomagal...co sie ze mna dzieje ;(((

Mam znajomą , która robiła dla koncernów farmaceutycznych. Probiotyki to podobno jedno z gorszych świnstw ;).
Obrazek

przez Prakseda 31 mar 2015, 22:42
księżniczka! :D O rany, tyle Cię nie było, co u Ciebie słychać? :P
A propos probiotyków - dlaczego to jedno z większych świństw? Swego czasu pochłaniałam to na kilogramy <przy antybiotykach>.

przez olga_xxx 31 mar 2015, 22:44
Ale Wy młodzi tutaj jesteście ! 20 lat fajny wiek, czas studiów ahhh rozmarzyłam się :oops:

Ja od 3 lat wymyślam sobie różne choroby, ale w sumie i tak nie mogę powiedzieć że marnuje życie, nie izoluje się w domu -przeciwnie, mam dużo znajomych, chłopak ze mną nadal wytrzymuje, nie ma tragedii ;) Poza czytaniem w googlach niewiele się zmieniło :D

-- 31 mar 2015, 21:47 --

Też tak mam, że jak odbieram wyniki morfologii widzę już oczyma wyobraźni białaczkę, i NA PEWNO coś będzie nie tak. :shock:

przez Mili89 31 mar 2015, 23:01
ehhh...jak wychodze biorac Cloranxen to wszystko jest w miare ok a jak wyszlam bez to poprostu byl jakis koszmar...a bylam tam z Corka...nie moglam wybiec... a czulam jak sie w srodku trzese, balam sie, ze cos mi sie zaraz stanie, brzuch bolal z nerwow i ledwo chodzilam... :(( ja nie chce sie tak czuc, boje sie, ze to jakas choroba a nie nerwy...przeciez biore ten setaloft juz 4 miesiace i co ?;((( tak mi zle...czuje sie beznadziejna...

a co do probiotykow- nie wiem jak sie je robi ale ja bez nich nie moge brac antybiotyku czyli jakos oslaniac zoladek/jelita musza...
Cora nie chciala jogurtow... :( nie lubi takich rzeczy- raz wypila pol activii...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez księżniczka 31 mar 2015, 23:06
Prakseda napisał(a):księżniczka! :D O rany, tyle Cię nie było, co u Ciebie słychać? :P
A propos probiotyków - dlaczego to jedno z większych świństw? Swego czasu pochłaniałam to na kilogramy <przy antybiotykach>.

nic, poza tym , że mam chorobę autoimmunologiczną, kolagenoze, jaka , jescze nie wiadomo... NFZ :D.
Teraz naprawiam zęby, więc myślę o czymś innym, jak na księżniczkę przystało zmartwiłam się bardziej moim wyglądem ( tzn ze może coś mu zaszkodzić np siny ząb) niż tym ze WRESZCIE znaleźli upragnioną chorobę.
Nauczcie się ze psychologia to sciema XXI wieku. Nikt z lekarzy od Łba mi nie pomógł, sama sobie, owszem.
Obrazek

Sortuj wg