Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bezsilna_22 29 mar 2015, 22:50
jeszcze nie miałam konsultacji, w tym tyg.
wysłałam wszystkie swoje wyniki, pełno zdjęć, no i kwestionariusz osobowy 30-stronowy
(już wypełniałam w lipcu, ale doszło dużo rzeczy i w sumie zaczynam od nowa, więc wszystko wypełniłam od nowa.....)

przez Pawelt 29 mar 2015, 23:02
bezsilna_22, coś musiałem pomylić. Myślałem że teraz miałaś mieć konsultację. A tą samotnością to się nie martw :)
X_x

przez bezsilna_22 29 mar 2015, 23:03
Pawelt napisał(a):bezsilna_22, coś musiałem pomylić. Myślałem że teraz miałaś mieć konsultację. A tą samotnością to się nie martw :)

bo miałam mieć, ale przesunęło się.

dzięki
:cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez alu 29 mar 2015, 23:07
Pawelt, to Ty w końcu zaraziłeś się rota czy te bóle to nerwicowe?

Mnie boli cycek i sobie wkręcam raka piersi .. mam 2 torbiele, doszło już do tego że robię usg co 3 miesiące :pirate:
alu

przez Pawelt 29 mar 2015, 23:29
alu, sam już nie wiem... Nie rzygałem ale z dołu to leciało. Bardzo ściska i skręca mi bebech. Czuję się kiepsko. A jutro do roboty :[
X_x

przez alu 29 mar 2015, 23:30
Pawelt, to zapewne jelitówka zwłaszcza, że miałeś się od kogo zarazić! Powinieneś pić odgazowaną colę i jeść słone paluszki.
alu

przez Mili89 30 mar 2015, 01:15
Aurelitka, kochana nic by Ci sie nie chowalo- gdybys miala powiekszone wezly to czulabys je caly czas i widziala! nie musialabys wpychac tam rak ;)

a co do spocenia sie- jak sie wystraszylas to nic dziwnego- ja zawsze tak mam jak sie wystrasze serce lomocze, rece sie trzesa i cala mokra jestem...

Bezsilna kiedy masz wyniki tych wycinkow ?

kochane zrobcie sobie ta maseczke o ktorej pisalam, moze chociaz na chwile sie odprezycie- mi naprawde to dalo 15 minut relaksu :)) tak dawno nic nie zrobilam dla swojej twarzy... zaniedbuje sie strasznie :(

-- 30 mar 2015, 01:56 --

PawelT kup sobie stoperan pij odgazowana cole i wracaj do zdrowka!! pij duzo zeby uzupelniac elektrolity:)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Prakseda 30 mar 2015, 02:16
Mili89, bardzo fajny pomysł z tą maseczką - na pewno spróbuję ;)
Kiedyś nakładałam sobie cynamonową, skubana była fest ostra, skóra była po niej przez kilka minut zaróżowiona <może źle robiłam? :? >, ale potem była gładka i miękka:)

przez Mili89 30 mar 2015, 04:00
Prakseda, czytalam wlasnie o tej cynamonowej przed zrobieniem tej i stwierdzilam, ze zbyt duzo osob skarzy sie na to zaczerwienienie i wrecz palenie twarzy...a ze moja i tak nienajlepiej wyglada to poszukalam czegos mniej drazniacego...
maseczka z cynamonem jest dobra na tradzik, jednak trzeba podobno dac tylko szczypte cynamonu a nie lyzeczke i troche jogurtuy naturalnego...

jednak po tym jak wyprobowalam ta z kakao i miodem juz nie bede ryzykowac ;) na efekty pewnie trzeba poczekac i powtorzyc pare razy zabieg, ale sama maseczka naprawde poprawila mi humor dlatego Wam polecilam :)
musialam sie powstrzymywac zeby tego nie zjesc :D
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Aurelitka 30 mar 2015, 09:07
Mili89, już dziś miałam normalną noc, tamto było jednorazowe z nerwów, chociaż jeden objaw mniej, chciałabym już być po tej wizycie u dermatologa, ale to dopiero 30 kwietnia, póki co w środę idę na kontrolę, też bardzo się boję, a 16 kwietnia psycholog

przez olga_xxx 30 mar 2015, 10:11
Mili Dziękuje Kochana za miłe słowa, staram się być silna i całkiem nieźle to wychodzi, codziennie się z mamą śmiejemy i spędzamy cudownie czas razem, tak jak kiedyś, jakby tej paskudnej choroby nie było. Poza tym mama jest niepoprawną optymistką i to też mi się w jakimś stopniu udziela :)
Aurelitko Wystraszyłaś się dlatego serce łomotało, to naturalne !:)

Maseczkę na pewno wypróbuję, mam małego fisia na punkcie urody :oops:

Spędziłam cudowny weekend ze znajomymi i chłopakiem i w sumie nawet nie miałam czasu na myślenie o chorobach, dzisiaj biorę się za porządki świąteczne, trzeba ogarnąć zakupy i przygotować menu...zajmę swój umysł czymś pożytecznym. A w środę onkologia i mamusia wraca na Święta, także wszystko na mojej głowie, a kucharka ze mnie marna :D

przez Krwiozercza_Mysz 30 mar 2015, 10:28
Maleństwo zapisałam się do chirurga onkologa żeby go jeszcze zobaczył też.. Czy bolał Cie zabieg, ile czekałaś na wynik hist? Napisz mi więcej szczegółów.

-- 30 mar 2015, 10:32 --

martini123 ciężko jest te myśli usunąć z głowy, zwłaszcza że znowu się naczytałam że kobieta miała normalnego pieprzyka ale coś jej nie dawało spokoju pomimo konsultacji u 3 dermatologów, że nic grożnego, postanowiła go usunąć i okazało sie najgorsze..Mam znowu natręctwo myśli :/
Krwiozercza_Mysz

przez Pawelt 30 mar 2015, 10:37
Zakupiłem ten specyfik. Kosztował niecałe 40 zeta. Wali pawiem ale nic to :) Mam nadzieje że zadziała ;)
X_x

przez olga_xxx 30 mar 2015, 10:49
Krwiozercza_Mysz, też o tym czytałam, jak mnie nękały myśli o czerniaku. Powiem Wam więcej, z moją mamą leżały dwie Panie gdzie wynik histo wyszedł dobry a później się okazało że rak pech chciał że podczas pobierania próbki trafiło na zdrową komórkę ( tutaj akurat chodziło nie o czerniaka, a raka piersi i macicy). I nie piszę tego żeby kogoś straszyć tylko uzmysłowić, że nigdy nie ma pewności, ile jest takich przypadków, gdzie znamię jest serio paskudne, lekarze zalecają usunięcie a wynik histo okazuje się Ok. Nie ma reguły :) Jestem zdania, że jeśli z pieprzykiem dzieje się coś złego na pewno ZAUWAŻYLIBYŚMY TO ! I tego się trzymajmy :oops:

Sortuj wg