Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Aurelitka 29 mar 2015, 13:05
muszę tak myśleć, bo do 30 kwietnia padnę szybciej na zawał, jeszcze dziś w nocy, jak już wczesniej pisałam, moja współlokatorka nagle zjawiła się o 1 w nocy w mieszkaniu, tak mnie wystraszyła, że się oblałam potem, a ja już, że to kolejny objaw, ale rano jak wstałam to koszulka była sucha

przez Mili89 29 mar 2015, 16:53
D@ri@nk@, mi sie wydaje, ze to byl piasek w nerkach- sama to przechodzilam... i to potrafi naprawde dac w kosc... niech Cora pije wody niskomineralizowane, bo od mineralnych normalnych sytuacja moze sie powtarzac. dobra jest woda jana :)

olga_xxx, mam nadzieje, ze z Mama bedzie wszystko dobrze! trzymam kciuki i sciskam Cie mocno ! musisz byc teraz bardzo silna dla Niej i nie pokazywac strachu chociaz wiem, ze bardzo sie boisz...

Aurelitka, napewno dlatego! mi kiedys zaproponowali w Polsce usuniecie pieprzyka przy mostku bo przebierajac sie zawsze niefortunnie zadrapywalam go i czesto leciala mi z niego krew :/ a tu w Anglii bylam na wizycie w szpitalu z tym ze skierowaniem i powiedzieli, ze nic sie nie dzieje :/ i nie usuneli...

wszystkie znamiona, ktore sa draznione, narazone na zadrapania powinno sie usuwac- tak napewno jest tez w Twoim przypadku.
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Aurelitka 29 mar 2015, 17:08
Mili89, dziękuje Ci, bardzo mnie tym podniosłaś na duchu, chyba naprawdę nie będe tym zajmowała głowy, w środę pójdę tylko na kontrolę, a potem spokojnie poczekam na dermatologa :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawelt 29 mar 2015, 19:43
Ja to chyba mam jakiś zespół drażliwego jelita... Rwą mnie te flaki od wczoraj wieczór.... Zajoba można dostać....
X_x

przez Krwiozercza_Mysz 29 mar 2015, 19:56
Witam was serdecznie dziewczny

na forum jestem od dłuższego czasu jednak .na jakis czas zamilklam bo lepiej sie czulam.ale znowu wszystko wrocilo.Otoz na stopie dokladnie na boku stopy mam.ciemnobrazowego pieprza ktory nie daje mi spokoju . Bylam juz z nim dermatologa ktory stwierdzil bo obejrzeniu dermatoskopem ze to nic takiego ale jak mam sie zamartwiac i nie spac po nocach to lepiej go usunac. Od 3 dni intensywnie o nim myśle i mam wrażenie ze mnie boli i pali czy psychika moze takie bole powodowac ?
Krwiozercza_Mysz

przez martini123 29 mar 2015, 20:13
hejka, ja miałam mnóstwo zajeć tzn piszę mgr i nic mnie nie boli, tzn jak zrobie przerwe i sobie pomyślę czy mnie coś boli to od razu boli mnie kilka organów na raz :). wczoraj miałam zdejmowane szwy z brody i ku mojemu i pana doktora zaskoczeniu już praktycznie nie ma śladu - tydzień po zabiegu, jest tylko lekkie zaczerwienienie i tu moja złota rada - jeśli macie jakieś blizny, problemy ze skórą pijcie drożdże! ja je pije od ponad miesiąca i nie dość, że mam burzę nowych włosów na głowie to jeszcze to bardzo szybkie gojenie się rany! myślałam, bałam się, że to gojenie będzie trwało kilka dobrych miesięcy, a z takim tempem to zupełne wygojenie nastąpi pewnie za tydzień :). poza tym czuje sie troche zmęczona, nawet przy ciężkiej anemii nie czułam się tak jak teraz, nic mi się nie chcę i mogłabym spać, ale zmuszam sie do konstruktywnych rzeczy. tulę Was kochani!

-- 29 mar 2015, 19:15 --

Krwiozercza_Mysz, ja miałam to samo z pieprzykiem na uchu! jak zaczęłam go obserwować to bolał, kłuł, szczypał, swędział, poszłam do chirurga onkologa, obejrzał tym dermoskopem i stwierdził, że mam obserwować na razie nie będziemy wycinać, bo to trudne miejsce. i przeszło, nie szczypie, nie kłuje, nie swędzi ;)

-- 29 mar 2015, 19:18 --

Pawelt, na pewno masz ten zespół, większość ludzi z lękami go ma. ja, razem z Nefretis i kilkoma innymi, mamy niezłe przeboje z jelitami, żołądkiem itp. mi co prawda teraz trochę przeszł, bo hydroksyzyna działa, ale wcześniej kilka miesięcy non stop, wzdęcia, bóle, kłucia, przelewanie, gazy itp itd, więc nie martw się, możesz kupić sobie tabsy na to - debrutin bodajże, działa ;)

przez malenstwo31 29 mar 2015, 20:26
Krwiozercza_Mysz, ja miałam to samo akcje z pieprzykami przechodziłam , tyle ze ja po wizycie u dermatologa prawie plakałam , bo kobieta stwierdziła ,że mam to natychmaist usuwać , chirurg onkolog powiedział,ze nie ma sie czym martwić ale ja tak go wyciełam. rósł mi w oczcah- tych wyobaraźni.
ja od dłuższego czasu czuje sie bardzoe dobrze. pojawiaja sie epizody ostatnio ciągłe zmączenie i ból piersi. Moj chłopak mi je zbadał i nic nie wyczuł ale coś tam z tyłu głow siedzi. ale lęki ustapiły.
Lekow nie biorę wykupiła recepte i czeka sobie. terapautka twierdzi ,że wszytsko idzie idealni, więc jak ja sama nie czuje potrzeby brania leków to mam nie brać.
Terapia idealnie jak dla mnie prowadzona. Ostatnio z zmierzyłam sie z problemem w forimie teksty z neta o zawrotach głowy. oczywiście ja wyłapałam tylko ,ze sa objawem raka mózgu i SM a przyczyn wymienionych było 23:)
naprawdę dobra terapia to połowa sukcesu albo sukces.
Trzymam za was kciuki i pewnie jak się zacznie coś dziać to się pojawię:)

przez monapayne 29 mar 2015, 20:30
Słuchajcie... Ja zrobilam sobie w sobotę usta, powiększylam... Zabieg kwasem hialuronowym... Wyglądam okropnie, nie wiem co z tym zrobić... Płaczę cały dzień. Boję się, że tak zostanie na zawsze. Chyba stracę pracę przez to.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez martini123 29 mar 2015, 20:34
robotnica, i po co ci to było, pewnie zejdzie, chyba na początku zawsze jest opuchlizna z tego co czytałam

przez Pawelt 29 mar 2015, 20:49
martini123, dzięki za nazwę leku bo mi zaraz jelita poskręca...
X_x

przez D@ri@nk@ 29 mar 2015, 21:19
Pawelt, lek się nazywa Debutir (martini trochę literki pozamieniała ;) ) i działa cuda u wielu osób, u mnie też ;) ale trzeba brac 3 miesiące po dwie tabletki nawet jak jest już dobrze to ważny warunek żeby być wyleczonym !!!!!!! Kasy trochę idzie ale warto
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez Pawelt 29 mar 2015, 21:36
D@ri@nk@, na receptę?
X_x

przez D@ri@nk@ 29 mar 2015, 21:43
Nie
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez Pawelt 29 mar 2015, 21:49
Jutro gnam do apteki!!
X_x

Sortuj wg