Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Aurelitka 28 mar 2015, 20:06
ale jakie to są lęki? o zdrowie, o zycie, o rodzinę, czy takie bez przyczyny? u mnie głównie chodzi o zdrowie, nie umiem podejść do niczego racjonalnie, i jestem uparta, zawsze wiem lepiej, inni mi tłumaczą, a ja nikomu nie wierzę, już dawno powinnam wszystkich posłuchać to skończyła by się moja schiza, a tak to widzisz co się dzieje ;/, co trzeci usuwa sobie pieprzyki, albo ma do usunięcia , a ja zaraz umieram z tego powodu

przez Pawelt 28 mar 2015, 20:12
Nie wiem skąd i kiedy przychodzą te lęki. Muszę isć do jakiegoś psychiatry albo coś bo zeświruję. A do tego coś mnie kręci w jelitach nie wiem czy nie będzi dzisiaj pawika :(

-- 28 mar 2015, 20:13 --

To zdecydowanie nie jest mój dzień ;)

-- 28 mar 2015, 20:24 --

Chyba junior sprzedał mi rota ;/ Idę pod gorący prysznić może pomoże ;)
X_x

przez D@ri@nk@ 28 mar 2015, 22:01
Hejka dziewczyny :mrgreen:

U mnie wciąż dobrze :yeah: w zasadzie od dawna nie mam żadnych lęków ani objawów somatycznych które były najbardziej uciążliwe przecież :yeah:
Żyje pracuję i bawię się jak lata temu. W końcu jestem normalną mamą :D Leki cały czas biorę nieprzerwanie. Za miesiąc wizyta u psychiatry, zobaczymy co powie

Poczytałam kilka stron wstecz i widze że nadal się źle czujecie :( jakies nowe objawy, nowe "dziwactwa" was dopadają :(
Sporo tez nowych osób...

Nie odpisze każdemu z osobna, ale wiedzcie że was czytam i trzymam kciuki bardzo mocno za poprawę :D Przesyłam moc energii szczególnie moim kochanym dziewczynom ;)
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 29 mar 2015, 01:28
D@ri@nk@, ciesze sie, ze u Ciebie wszystko dobrze :) tak trzymac!!
a jak Corka ? co wkoncu wyszlo ??

Pawelt, jesli to rota to wspolczuje i zycze by szybko minelo ! wiesz chyba jak sie kurowac ! zdrowka!

Aurelitka, Skarbie juz nie macaj tak tych paszek ;) sprobuj wytrzymac chociaz pare dni ! tam naprawde nic zlego sie nie dzieje!

Ja dzis caly dzien jakas roztrzesiona jestem, nie wiem nawet czemu- musialam wybrac sie z mezem i corka na zakupy, lyknelam cloranxen bo inaczej nie dalabym rady... :( nie wiem co mnie tak blokuje poza domem... kiedys tak nie mialam :(
aa i wrocilam do 50mg Setaloftu- po 100 byla masakra... to chyba jednak za duzo jak na mnie ...

zycze Wam Kochani przyjemnej nocki i niedzieli ! bez wstretnej nerwicy....

Bezsilna, jak sie czujesz??

ps pamietajcie o zmianie czasu ;)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Aurelitka 29 mar 2015, 02:30
Mili89, dzięki za miłe słowa :*, ja też chodzę taka roztrzęsiona, chociaż żaden lekarz nie dał mi powodów do niepokoju to ja dopisuje własne scenariusze
przed chwila dosłownie przeżyłam zawal, nie życze nikomu, jak już pisałam miałam być sama w mieszkaniu i nagle kiedy ja jestem w głębokim śnie, ktoś wchodzi do mieszkania, otwiera kluczami drzwi, myślałam, że umieram tak się wystraszyłam, gorąco mi się zrobiło w momencie i zlałąm się potem, okazało się, że to moja współlokatorka, jednak wróćiłą po 1 w nocy, nie mówiąc nic, nikomu tego nie życzę !

przez Pawelt 29 mar 2015, 03:22
Od 12 z boku na bok :( Żona też spać nie może. Napiłem się nerwosolu jak nie pomoże strzelę sobie hydro;/ Jak mi się chce spaaaać!
X_x

przez Aurelitka 29 mar 2015, 10:32
słuchajcie, a jak to jest z tą psychoterapią? czy muszę mieć skierowanie od rodzinnego? polecacie kogoś w Warszawie?, czuję, że poproszę tą lekarkę w środe o hydroksyzynę , moze chociaż tabletki mnie trochę uspokoją

przez Pawelt 29 mar 2015, 10:36
Aurelitka, jeżeli chcesz NFZ to trzeba mieć skierowanie.
X_x

przez D@ri@nk@ 29 mar 2015, 10:42
Mili89 napisał(a):D@ri@nk@, ciesze sie, ze u Ciebie wszystko dobrze :) tak trzymac!!
a jak Corka ? co wkoncu wyszlo ??

Wiesz co, wszystko z nią ok, wyników moczu nie powtarzałam na razie, wyniki kału na te wszystkie pasożyty lambię, glistę, toksokarozę czyściutkie
Od tamtej pory nie bolał jej ani razu brzuszek który był powodem robienia tylu badań - po prostu jak ręką odjął. Coś ci to przypomina? Bo mnie się wydaje bardzo znajome :roll: :roll: :roll:

-- 29 mar 2015, 09:43 --

Aurelitka napisał(a):słuchajcie, a jak to jest z tą psychoterapią? czy muszę mieć skierowanie od rodzinnego?

Nic nie musisz mieć, idziesz do poradni zdrowia psychicznego i się rejestrujesz do psychiatry
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez Pawelt 29 mar 2015, 11:51
Dobijcie mnie ;/ Już dawno tak mnie bebechy nie bolały...
X_x

przez olga_xxx 29 mar 2015, 12:26
Hej Wszystkim :)

Wyszłam wczoraj ze znajomymi, spędziłam miły wieczór i się uspokoiłam, myśli o czerniaku odeszły przynajmniej na chwilę obecną ;)

Mama coś nie za dobrze się czuje i zaczęłam sobie wyobrażać najgorsze, dobrze że za parę dni jedziemy znowu na badania to może się uspokoję ehhh, tak sobie myślę jakie to życie niesprawiedliwe jest, jedni mają zdrowych rodziców i mogą się nimi cieszyc do 80tki, a inni chorują, odchodzą w młodym wieku :cry:

Pawelt napij się mięty ! :)

@Piaseczna, fajny macie tam outlet 8)

przez Pawelt 29 mar 2015, 12:30
olga_xxx, mieszkam 5 min z buta od tego outletu :) Mięta już była teraz będzie herbata z sodą i micha ;P
X_x

przez Aurelitka 29 mar 2015, 12:32
olga_xxx, u mnie dziś średni dzień, staram się też nie myśleć o czerniakach, ale wydaje mi się, że coś by już dawno się działo w organizmie niedobrego, nie możemy tak się nakręcać, trzeba do tego podejść racjonalnie, a czy Ty idziesz usuwać ten pieprzyk?

-- 29 mar 2015, 11:33 --

myślicie, że ona zwróciła na niego uwagę, bo jest koło zapięcia biustonosza, i to dlatego żebym go nie drażniła?

przez olga_xxx 29 mar 2015, 12:49
Pawelt fajnie masz :)

Aurelitko na pewno! moja ciocia teraz usuwała pieprzyk bo lekarz jej to zalecił ze względu na podrażnianie biustonoszem. Na mój pieprzyk zwrócil uwagę bo jest po prostu brzydki, ale mam go od urodzenia, widzieli go różni derm i nic nie mówili, więc już sama nie wiem. Nie idę usuwac idę na badanie kamerką wszystkich znamion a jeśli zalecą usuniecie to tak zrobie :)

Sortuj wg