Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Aurelitka 23 mar 2015, 22:01
Ardash, dzięki, wydaje mi się , że od lipca bym go zauważyła :D
przepraszam, że tak smędze, już macie mnie pewnie dość ;/

przez Ardash 23 mar 2015, 22:03
Aurelitka nie wiem czy od nerwicy czy od sensacji jelitowych, ktorych nerwica mi przysporzyla, ale jezor nie wygladal fajnie.
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez bezsilna_22 23 mar 2015, 22:10
dziękuję,że macie cierpliwość do mnie.
ja już nie daję rady.

przyszłość mnie czeka na wózku inwalidzkim, bez rodziny, nie chcę tak.

brakuje mi kogoś bliskiego, spokoju, zapomnienia o wszystkim

chciałabym wyjechać gdzieś daleko, niczym się nie martwić, zdrowieć

ale wiem, że tak nie będzie.. coraz gorzej mi psychicznie z tym, co dzieje się z moim zdrowiem fizycznym.

najgorsze,że to nie wkręty. osteoporoza jest. niestety. z jelitami nadal nie wiem co jest.

wyglądam jak dziecko, a nie jak kobieta.

i sama z tym wszystkim, wieczory w 4 ścianach pustych i w płaczu i marzenia w głowie

niestety nie spełnię ich

jesteście kochane. przesyłam Wam buziaki!!! i chętnie bym Was przytuliła:))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aurelitka 23 mar 2015, 22:27
bezsilna_22, proszę Cię, nie załamuj się tak, spróbuj chociaż czasem się uśmiechnąć, na pewno wtedy będzie lepiej :) nie możesz tak się poddawać, życie jest fajne, ale trzeba chcieć życ, nie pomagasz sobie, tym zdenerwowaniem i zamartwianiem się , uwierz mi :)
to co mogę jeść, a czego nie i jaką dietę żeby poprawić wygląd tego języka?

przez martini123 23 mar 2015, 22:47
cześc dziewczyny, wczoraj przez chwilę macałam szyję, po tych dyskusjach o węzłach chłonnych i wyczułam po lewej stronie, obok krtani taka malutką kulkę, czy ktoś sie orientuje czy to tez węzły, czy gruczoły czy może guz?

przez Aurelitka 23 mar 2015, 22:59
martini123, kurcze przepraszam Cię, to przeze mnie :(, ja własnie tam mam ten węzeł, obok krtani po lewej stronie, ale u Ciebie moze to gruczoł jest, mi lekarka powiedziała ze to węzeł, leciutko powiększony, a masz jakies problemy teraz z gardłem? zatoki? podrażnienie?
Boże tak mi głupio, to przez moje wczorajsze schizy, chyba same się nakręcamy :-|

-- 23 mar 2015, 22:01 --

tzn mi powiedziała że na szyi mam lekko powiększone od infekcji w gardle, ale moze to nie to samo miejsce krtań i szyja w tych rejonach ma dużo takich rzeczy, moze to byc zwykła fizjologia :) ale rusza Ci się to?

przez Ardash 23 mar 2015, 23:06
martini moze byc to wezel lub sciegno. NA PEWNO ZADEN GUZ!!!
I wprowadzam zakaz macania sie w celu poszukiwania wezlow, tudziez macania wezlow juz znalezionych.
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez Aurelitka 23 mar 2015, 23:09
Ardash, przyjęłam :D

-- 23 mar 2015, 22:11 --

na pewno nie guz, no co Ty !

przez martini123 23 mar 2015, 23:14
dzięki dziewczyny, Aurelitka, masz racje to troche przez Ciebie, ale nyło warto bo przynajmniej sie uspokoiłaś :) nie macam się już, koniec :)

przez Aurelitka 23 mar 2015, 23:18
martini123, nie macaj, widocznie ja to mam i Ty więc nie zginiemy :D

przez olga_xxx 23 mar 2015, 23:37
To coś obok krtani często macam ale nie wiedzialam ze to wezly, w takim razie ja mam wszystko powiekszone lacznie z krtania :p

i zrobily mi sie juz zajady od ciaglego otwierania ust i ogladania zeba :D masakra, smieje sie sama z siebie i dalej robie to samo :p

przez Mili89 23 mar 2015, 23:46
Kochane! Odnośnie języka tez juz kiedyś to pisalam bo to przechodziłam. Miałam cały biały język naprawdę nieladny. Każdy lekarz który go widział podejrzewał grzybice ale w wykazach trzykrotny ch nic nie wychodziło po lekach na grzybice pedzlowaniu nie znikalo. Wiecie jak się balam? W końcu jedna lekarka powiedziała mi czy przypadkiem nie jem i nienpije malo ja mowie ze tak ze bardzo malo pije...i bingo... Zaczęłam pić duuuzo więcej i jeść troszkę więcej lecz niewiele. Szoruje język szczoteczka przy myciu zębów. I mam normalny język a miałam taki z 10 lat!!! Nie żartuje! Sprubujxie więcej pić. Dobre są tez ziołowe tabletki do ssania są takie np z szałwia albo melisa tez mi pomagały oczyścić język z tych resztek pokarmowych... To są bakterie i osad powstały np przy zgadze refluksie przy małym spożyciu płynów... Możecie tez plukax usta płynem antybakteryjnym i zobaczycie ze przejdzie:) ja się na patrzeć nie mogę na mój język nie widziałam go tak normalnego od 10 lat. Teraz jak miałam grypę żołądkowa to 3 dni był znów biały ale plukalam usta dużo pilam i wrócił do normy.
Bezsilna a co z ta osteoporoza? Bylas z tym u lekarza? Co mówił?to napewno kolka jelitowa weź nospe:*
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Aurelitka 23 mar 2015, 23:50
zobacz to z drugiej strony, dopóki się nie macałas, i ja też, to nic nam nie było, zyłysmy sobie z tymi węzłami, może takie były, myślę, że normalny człowiek w sensie bez hipochondrii zwróciłby na nie uwagę dopiero w chwili gdyby je naprawdę mógł wyczuć od razu, czuł by je np pod pachą czy na szyi jak przekręca głowę albo by je widział , wtedy by się zainteresował, pewnie wiele jest ludzi z takimi węzłami czy innymi kulkami ale oni nie zwracają na to uwagi ;)

-- 23 mar 2015, 22:56 --

olga_xxx, czyli jest nas więcej :D

-- 23 mar 2015, 22:57 --

Mili89, ja też mało piję, czasem w ogóle do połowy dnia potrafię tylko herbatę :P

przez olga_xxx 23 mar 2015, 23:57
Odnośnie białego nalotu na jezyku ja rowniez go mam, ale w mniejszym.nasileniu niz dawniej. Robilam wymazy itd, mialam rozne leki i nic to nie pomagalo. Po coli szczegolnie mialam.paskudny, ale specjalnie mnie to nie dziwi, bakterie, grzybki kochaja cukier. W kazdym razie najlepsz lekarstwem na jezyk jak do tej pory okazal sie czosnek, serio.. sprobujcie:)
Poczytajcie o wlasciwosciach czosnku, najlepszy naturalny antybiotyk.

-- 23 mar 2015, 22:58 -
To ja znowu bardzo duzo pije :)

-- 23 mar 2015, 23:02 --

Odnośnie białego nalotu na jezyku ja rowniez go mam, ale w mniejszym.nasileniu niz dawniej. Robilam wymazy itd, mialam rozne leki i nic to nie pomagalo. Po coli szczegolnie mialam.paskudny, ale specjalnie mnie to nie dziwi, bakterie, grzybki kochaja cukier. W kazdym razie najlepsz lekarstwem na jezyk jak do tej pory okazal sie czosnek, serio.. sprobujcie:)

Sortuj wg