Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez olga_xxx 23 mar 2015, 20:31
Nefretis Według mnie nie ma reguły, serio. Znam osoby, w tym przykład mojej mamy która od zawsze jadła mega zdrowo, ścisła dieta i co ??? zachorowała. Ja sobie niczego nie odmawiam, uwielbiam słodycze, a od pizzy i pepsi jestem uzależniona. Podobnie jak Mili89 jem mało, bo więcej nie dam rady :) Wydaje mi się, że we wszystkim należy zachować umiar i będzie Ok. Nie obwiniaj się i jedz na co masz ochotę, Twój organizm najlepiej wie czego potrzebuje :)

przez Aurelitka 23 mar 2015, 20:34
pralinka1, super, że przeszło :)
a ja teraz znowu ubolewam nad językiem, tydzień temu był naprawdę w porządku, wiedziałam, że z boku mam tylko ten odcisk od dwóch zębów, byłam nawet zła, że tak dobrze wygląda, a ja teraz umieram na węzły, ale jakos w srodę, czwartek zauważyłam na nim w okolicy tych moich nieszczęsnych zębów, że sie zrobiło takie czerwone i szorstkie i jest czerwieńsze niż reszta języka, a już sobie wytłumaczyłam ten język to on dalej, nie wiem czy mogło mi się to zrobić od brania tak silnego antybiotyku? plus jeszcze piskanie do nosa, dużo innych tabletek?
bezsilna_22, jak u Ciebie wygląda sprawa z tym językiem?
Mili89, bedzie ok ! :)

-- 23 mar 2015, 19:42 --

wiecie co? jestem w tym momencie tak cholernie zła na siebie, że z jakiś głupich odcisków na języku od zębów ja od lata zrobiłam aferę umierania, jakies raki, bóg wiec co jeszcze, i przez to gówno mam hipochondrię, i teraz macanie ciała, oglądanie się wkoło, nie słuchałam rodziny, że wymyślam i teraz masz babo placek :( :evil: :evil: :evil: :evil:

przez bezsilna_22 23 mar 2015, 20:45
język jest wielki, spuchnięty, nalot, ze śladami zębów

ja wariuję..... mam złamany kręgosłup lędźwiowy, pękła mi śledziona/jelito, poty zalewają ,w plecy gorąco, w kręgosłup lędźwiowy, wszystko mnie boli

dostałam hormon tarczycy. doktor super!!!!!wizyta długo trwała

ja zdycham chyba. nie dam rady :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aurelitka 23 mar 2015, 20:47
a ja jeszcze głupa brałam antybiotyk, to kompletnie rozwaliłam żołądek sobie znowu... i nic dziwnego ze język tak wygląda

przez bezsilna_22 23 mar 2015, 20:49
Aurelitka napisał(a):pralinka1, super, że przeszło :)
a ja teraz znowu ubolewam nad językiem, tydzień temu był naprawdę w porządku, wiedziałam, że z boku mam tylko ten odcisk od dwóch zębów, byłam nawet zła, że tak dobrze wygląda, a ja teraz umieram na węzły, ale jakos w srodę, czwartek zauważyłam na nim w okolicy tych moich nieszczęsnych zębów, że sie zrobiło takie czerwone i szorstkie i jest czerwieńsze niż reszta języka, a już sobie wytłumaczyłam ten język to on dalej, nie wiem czy mogło mi się to zrobić od brania tak silnego antybiotyku? plus jeszcze piskanie do nosa, dużo innych tabletek?
bezsilna_22, jak u Ciebie wygląda sprawa z tym językiem?
Mili89, bedzie ok ! :)

-- 23 mar 2015, 19:42 --

wiecie co? jestem w tym momencie tak cholernie zła na siebie, że z jakiś głupich odcisków na języku od zębów ja od lata zrobiłam aferę umierania, jakies raki, bóg wiec co jeszcze, i przez to gówno mam hipochondrię, i teraz macanie ciała, oglądanie się wkoło, nie słuchałam rodziny, że wymyślam i teraz masz babo placek :( :evil: :evil: :evil: :evil:

od czasu candidy mam problem z językiem!!!

wielki, odciski zebów,nalot, wielki jak łopata,spuchnięty, mam dość!!!

już rok ! :cry:

przez Mili89 23 mar 2015, 21:07
olga_xxx, masz 100% racje organizm sam nam podpowiada czego potrzebuje stad m.in ciazowe zachcianki. Ja zawsze mając anemię mam ochotę na wątrobke. Kiedys w liceum nauczycielka biologii mówiła nam, ze właśnie takie zachcianki to często niedobory. Cytrusy witamina c. Wątróbka żelazo. Ser biały wapń itp... Trzeba zachować umiar ale tez nie katowac się. Lyk coli czy tabliczka czekolady to nie zamach na zdrowie. Pomijając fakt ile chemii jest w nawet zdrowej żywności. Moja koleżanką pracowała w fabryce gdzie pakowano kurczaki i sama mówiła mi ze te z wolnej ekologicznej hodowli to były na chybił trafił naklejane naklejki. Mięso to samo... Trzeba omijać supermarkety kupując mięso. Tylko od znanego dobrego rzeźnika .
Co do chorób i żywienia to moja prababcia zmarła na raka płuc. Nigdy nie paliła papierosów. Mieszkała na wsi jadła tylko swoje warzywa owoce i mięso... Widać nie ma reguły:(

Bezslina skąd ta śledziona teraz i kręgosłup?:O co się dzieje?
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Aurelitka 23 mar 2015, 21:14
bezsilna_22, u mnie ten nalot to raz jest raz go nie ma, zależy co zjem, języka nie mam spuchniętego, mam po prostu krzywy zgryz bo cały język nie jest w odciskach tylko tam gdzie mam krzywe zęby, ale kurde teraz własnie wokoło tego mam takie czerwieńsze i szorstkie w dotyku i troche to mnie zamartwia, zrobiło mi się tak po tym antybiotyku

-- 23 mar 2015, 20:15 --

u mnie dużo znajomych ma takie odciski, a ja dalej drązyłam temat więc, mam teraz i węzły i wszystko naraz ;/

przez bezsilna_22 23 mar 2015, 21:30
Mili89 napisał(a):olga_xxx, masz 100% racje organizm sam nam podpowiada czego potrzebuje stad m.in ciazowe zachcianki. Ja zawsze mając anemię mam ochotę na wątrobke. Kiedys w liceum nauczycielka biologii mówiła nam, ze właśnie takie zachcianki to często niedobory. Cytrusy witamina c. Wątróbka żelazo. Ser biały wapń itp... Trzeba zachować umiar ale tez nie katowac się. Lyk coli czy tabliczka czekolady to nie zamach na zdrowie. Pomijając fakt ile chemii jest w nawet zdrowej żywności. Moja koleżanką pracowała w fabryce gdzie pakowano kurczaki i sama mówiła mi ze te z wolnej ekologicznej hodowli to były na chybił trafił naklejane naklejki. Mięso to samo... Trzeba omijać supermarkety kupując mięso. Tylko od znanego dobrego rzeźnika .
Co do chorób i żywienia to moja prababcia zmarła na raka płuc. Nigdy nie paliła papierosów. Mieszkała na wsi jadła tylko swoje warzywa owoce i mięso... Widać nie ma reguły:(

Bezslina skąd ta śledziona teraz i kręgosłup?:O co się dzieje?

nie wiem, kłucie jest silne, nie wiem co to, czy jelito czy trzustka czy śledziona, czy coś pęka. ja mam dość, na prawdę!!!!!

i mam osteoporozę, wapnia w kościach ok 70 %, mam ryzyko złamania, boli mnie lędźwiowy, boję się, że złamanie, jakieś gorąco mnie tam uderza itd. Boże mam dość już
ja nie dam rady chyba

jak ja w tym stanie mam iść do pracy. a muszę, bo muszę mieć kasę na życie,leczenie.
sama jak palec jestem ze wszystkim, tymi chorobami, mam dośc :cry:

-- 23 mar 2015, 20:31 --

Aurelitka napisał(a):bezsilna_22, u mnie ten nalot to raz jest raz go nie ma, zależy co zjem, języka nie mam spuchniętego, mam po prostu krzywy zgryz bo cały język nie jest w odciskach tylko tam gdzie mam krzywe zęby, ale kurde teraz własnie wokoło tego mam takie czerwieńsze i szorstkie w dotyku i troche to mnie zamartwia, zrobiło mi się tak po tym antybiotyku

-- 23 mar 2015, 20:15 --

u mnie dużo znajomych ma takie odciski, a ja dalej drązyłam temat więc, mam teraz i węzły i wszystko naraz ;/

no a ja wielki i slady zębów

przez Ardash 23 mar 2015, 21:42
Witam wszystkich cierpiacych na wszelkie zarazy tego padolu :)
bezsilna powiem Ci, ze nie moge nie zgodzic sie z tym, co pisze pumaMK. Potrzebujesz dobrego terapeuty. Co do oblozonego jezyka to kiedy po raz pierwszy zaatakowala mnie nerwica i mialam problemy jelitowe to jezor tez mialam padkudny.Gruby zolty nalot. A jesli chodzi o jedzenie jaj to moze za duzo ich jesz.Moja mama miala tak swego czasu, ze w ogole jajek jesc nie mogla bo miala po nich okropne bole brzucha (szczegolnie po gotowanych na twardo).

Nefretis zgodnie z grupa krwi to ja powinnam zrec miecho bo mam 0.

Aurelitka cos znow tam wynalazla??

Pralinka super, ze pieczenie przeszlo :)

Ja dzis zaliczylam terapie. Kolejna za tydzien.
Podejrzane znamiona pozalepialam plastrami zeby nie ogladac i nie macac.
Skonczylam rozdzial pracy i w tym tyg. wysle go promotorowi.Wreszcie troche odespie.
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez Aurelitka 23 mar 2015, 21:49
Ardash, super cieszę się, :)
otóż ja to jestem już tak popierdzielona jak mało kto, tydzień temu język ok, po antybiotyku patrze na te dziwne szorstkości wokół tych moich odcisków od dwóch zębów, i jest to czerwieńsze niż reszta języka, a przecież po wizycie u tej ekstra lekarki, która powiedziała, że węzły pod pachami ok to ja dalej macałam pod pachami ze nie ok, ale spoko ten etap mam za sobą :p, w sumie nawet skąd mam wiedzieć ze to węzeł a nie gruczoł na przykład, więc pachy i generalnie węzły zostawione, te na szyi jeszcze czuję ale są maluteńkie, pewnie jeszcze od kataru i zatok, ale ten język, oby mi zeszło to
i jak już mówiłam jestem mega wkurw... , że z jakiegos jezyka mam teraz wszystkie choroby, a mogłam sobie dawno przetłumaczyć i mieć spokój, to ja dalej drązyłam :P

przez Mili89 23 mar 2015, 21:50
bezsilna_22, może po prostu kolka jelitowa? Napój się herbaty czy mięty... I przestan tak bardzo się denerwowac...:(

Ja wziwlam 100 mg dziś i mam mdłości znów stracilam apetyt. Możliwe są ponowne skutki uboczne po podwyższeniu dawki leku?
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Ardash 23 mar 2015, 21:50
bezsilna ja przypuszczam, ze to nie sledziona czy trzustka tylko Twoje jelita. Kiedys na tym forum pisala dziewczyna z IBS , ktora miala takie bole, ze niemal mdlala, cala sie trzesla i zlewaly ja siodme poty.

przez Aurelitka 23 mar 2015, 21:55
Ardash, serio od nerwicy może się obłożyć i zmienić wygląd języka? :0 , moze czas przestać się zamartwiać, ale jak to uczynić :(

przez Ardash 23 mar 2015, 21:59
Aurelitka powiem Ci tak...raz na jednym forum czytalam o kobiecie, ktorej przytrafil sie rak jezyka. Nie bede wdawac sie w szczegoly i napisze Ci krotko: Ty go nie masz!!

Sortuj wg