Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez pumaMK 22 mar 2015, 02:15
Bezsilna...poczytalam pare Twoich postow,ty potrzebujesz dobrego lekarza psychiatry! I nie mowie zeby cie obrazic,wyobraz sobie ,ze wszystkie bole wlacznie z plecami,krzyżem,nadmiernym napieciem moga byc z nerwicy..
Aa i postaw sie przed uzytkownikami forum,sorry ,ale ja sobie to przemyslalAlam i niewybaczylabym sobie tego jakby Ci sie cos stalo!
Moim zdaniem,uzytkownicy w tym i ja powinni powiadomic odpowiednie sluzby!
Nie badz juz taka egoistka i pisz co cie boli,nie wkrecaj nas w swoje samobojstwo!! Wszyscy biora to do siebie,czekaja na twoja wiadomosc,az tak chcesz zwroćic swoja uwage?

przez Pawelt 22 mar 2015, 10:31
Mili89, moim zdaniem karta grafiki zzdechła. Częsty temat w laptopach... Niestety lapki są bardzo gorące w środku do tego trzymamy je często na kolankach w łóżku (tak jak np ja teraz) :} i kłopot gotowy. Trzeba do serwisu chyba, że stary to kupić trzeba nowy :/
Ja musiałem kupić nowy bo młody nakarmił poprzedniego colą.
X_x

przez Aurelitka 22 mar 2015, 10:32
martini123, a czy Ty normalnie je czułas jak mocno macałaś pod pachami czy na szyi? mi doktor powiedziała że nie mam powiekszonych pod pachami, ale jak bardzo mocno pomacam to one tam są, tzn nie wiem czy to węzły ale chyba tak. szyjne mam leciutko powiększone bo doktor powiedziała że mam infekcję w gardle, i dlatego własnie sie pytam, czy Ty je tam czułas po prostu, a okazałao się że są i nie są powiększone?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bezsilna_22 22 mar 2015, 10:36
pumaMK napisał(a):Bezsilna...poczytalam pare Twoich postow,ty potrzebujesz dobrego lekarza psychiatry! I nie mowie zeby cie obrazic,wyobraz sobie ,ze wszystkie bole wlacznie z plecami,krzyżem,nadmiernym napieciem moga byc z nerwicy..
Aa i postaw sie przed uzytkownikami forum,sorry ,ale ja sobie to przemyslalAlam i niewybaczylabym sobie tego jakby Ci sie cos stalo!
Moim zdaniem,uzytkownicy w tym i ja powinni powiadomic odpowiednie sluzby!
Nie badz juz taka egoistka i pisz co cie boli,nie wkrecaj nas w swoje samobojstwo!! Wszyscy biora to do siebie,czekaja na twoja wiadomosc,az tak chcesz zwroćic swoja uwage?

przecież ja piszę. gdy jestem totalnie załamana, mam takie myśli, ale wiem, że nigdy bym tego nie zrobiła... bo zwyczajnie nie mam odwagi.
a co do psychiatry, to sama możesz iść, ja już się nachodziłam, gdy miałam anoreksję.

chora tarczyca i candida powodują depresję.
ciekawe, czy Ty byś się dobrze czuła, gdybyś wiedziała, że miałaś/masz robale jelitowe. hm?

:cry:

przez Pawelt 22 mar 2015, 11:33
bezsilna_22, ok nikt Ci nie broni mówić co Cię boli i z czym musisz walczyć ale obiecaj nam że nie odbierzesz sobie życia... Niech się tym zajmie szef na górze.
X_x

przez ikusia895 22 mar 2015, 12:44
Witam wszystkich. Czytam wasze forum i chyba mam hipohondria. Choć nie jestem pewna bo mam dużo różnych objawów. Najgorsze ze ciągle pogadam w stany rozpaczy i załamania wtedy jest najgorzej.Na dodatek jestem w 16 tygodniu ciąży i wszystko sie nasiliły. Boje się o siebie o dziecko.Nie umiem żyć ciągle coś mnie boli dretwieje i szukam w internecie przyczyn.To jest sstraszne.Lekarze mnie badają byłam już nawet u neurologa i chce mi zrobić rezonans głowy ale czy to bezpieczne.Boje się wwszystkiego na dodatek mój partner mnie nie rozumie.Mowi ze przesadzam i mam zająć się córka i domem bo mamy juz 4 letnieddziecko. A ja żyję jak warzywo tylko czekam aż coś za boli.W nocy budzą mnie skorcze nog i dretwienia rąk.Nie wiem co robić pisze ten post i płacze z bezsilności.s Szkodzi Pewnie Tym Mojemu dziecku.Moze ktoś podpowiedzieć co robić czy badać się u lekarzy i jak będzie ok to wtedy do psychiatry czy juz iść mimo że nie wiem czy jestem zdrowa. Przepraszam ze tak o sobie ale nie wiem z kim mogę porozmawiać o tym wszystkim.

przez Aurelitka 22 mar 2015, 13:43
ikusia895, na pewno to hipochondria już, nie możesz tak się denerwować, ja i pewnie wiele innych też miało dni rozpaczy, ja ostatnio mam takich okres, przede wszystkim nie możesz czytać nic w internecie, a objawy jakie opisujesz mogą być na tle nerwowym, musisz zająć czymś myśli, i broń boże nie czytaj google :)

przez Pawelt 22 mar 2015, 14:23
ikusia895, a może dobrym wyjściem będzie jak pójdziesz się badać równolegle chodząc do psychiatry? Nosisz pod sercem małe dziecko a dziecko czuje Twoje zdenerwowanie. Moim zdaniem nie ma na co czekać, pozdrawiam trzymaj się ciepło.
X_x

przez martini123 22 mar 2015, 15:06
Aurelitka, na szyi wydawało mi się, że mam wielkie a okazało się, że jeden jest troszeczkę powiększony. pod pachami niby czułam, nawet mnie już bolało przy dotykaniu, hematolog po badaniu powiedziała mi, że węzły chłonne ma każdy i w zależności od budowy ciała mogą być wyczuwalne, ale moje nie są powiększone. więc można je wyczuć, nawet jeśli nie są powiększone. poza tym węzły pod pachami są bardzo głęboko, jak ja sama sobie badałam to w innym miejscu niż one są :P

przez Aurelitka 22 mar 2015, 15:25
martini123, kurcze ja niby coś czuję jakbym miala pod pachami ale naprawdę muszę mocno tam naciskać i pchać rękę w to zagłębienie, też nie wiem czy sobie dobrze macam :P, ale coś tam czuję, mi lekarka też nie pchała tam palców jak ja to robię tylko jakos tak tam pouciskała i powiedziała, że nie są powiekszone, ze lekko mam tylko na szyi a też wydawało mi się że mam ogromne, chyba kurde czas jej zaufac i nie macac się tam cały czas bo moze macam zupełnie co innego, jak myslisz?

przez Mili89 22 mar 2015, 16:03
Kochani pomoście bo jestem roztrzesiona. Od wczoraj dzieje mi się cos dziwnego i zaczynam panikowac... Moja Cora jest przeziebiona ma duży katar mi zaczął katar spływać po gardle z nosa nic nie leci. Ale robi mi się takie cos jak czasem ktoś dużo nos dmucha i później się tak jakby odtyka takie pykniecie czuć w nosie i właśnie tak mam co jakiś czas z tym ze ja nosa nie dmuchalam... I kiedy tak pyka to czuje jakby ropę w nosie a nic tam nie ma i boli wtedy głową takie pojedyncze ukłucie... Zaczęłam panikowac ze to jakiś tętniak ... Co to może być? W życiu czegoś takiego nie miałam. Czasem jak się dmucha nos to później tak pyks jak się odtyka ale ja go nie dmuchalam to co to za pykanie?:( czy to może byc od przeziębienia? Czy to jakiś guz ? Jestem przerażona bo i głową wtedy tak na sekundę boli :((( proszę napiszcie cos bo ja wariuje...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Pawelt 22 mar 2015, 16:47
Mili89, spokojnie, pomyśl ile razy przed chorobą coś pyknęło w głowie zabolało to tu to tam. To tylko głowa. Ja mam dzisiaj znowu gule w gardle ;(
X_x

przez Aurelitka 22 mar 2015, 17:44
Mili89, na pewno nie tętniak :P., jeśli katar spływa Ci po gardle to moze podziębiłas zatoki, ja już mówiłam że się z tym męczę, na pewno nic groźnego :)

przez martini123 22 mar 2015, 17:48
Aurelitka, przed hematologiem byłam o dwóch różnych lekaerzy rodzinnych i oni też nie dusili mi mocno pod tymi pachami a wiedzieli, że nie są powiększone, uwierzyłam dopiero hematolog która mnie tak tam dusiła, że aż bolało. tak jak mówie - węzły można wyczuć bo to tak jakby małe organy, które są, a skoro są to można ja wyczuć :) powiedziała mi też, że jeżeli dzieje się coś niedobrego w organizmie to węzły się tak powiększają, że nie można ich przeoczyć. a jeśli dusisz mega głęboko i Ci się wydaje, że może coś tam jest to na pewno nie są one powiększone. Nie macaj się, nie masz powodów, a jeśli będziesz dalej macać to je podrażnisz i wtedy mogą Ci się powiększyć. Nie masz sie czego obawiać :) poza tym u człowieka jest mnóstwo węzłów chłonnych i zawsze jakieś są powiększone bo nas zorganizm cały czas musi walczyć z drobnoustrojami, które są wszechobecne szczególnie przy takiej pogodzie jak teraz. Odpuść :)

a już nie mówie lepiej jakie miałam wiksy z tymi nad obojczykiem, myśłalam, że moje dni się już kończą a się okazało, że to ścięgna :P

Mili ja przez ostatnie dwa tygodnie niby nie byłam chora, ale z nosa do gardła co chwilę coś szło. też nie wydmuchiwałam, bo to było tak jakby od środka. mój mężczyzna ma tak praktycznie cały czas. Mi przeszło samo, nie denerwuj się tym! mnie też kłuje wgłowie, czasem jak kaszle, jak smarkam, to normalnie szczególnie w naszym stanie :)

Sortuj wg