Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nefretis 21 mar 2015, 15:47
bezsilna możesz polecic dobrego endo ze Szczecina? Takiego który podchodzi do człowieka holistycznie i zna się na Hashi.

przez bezsilna_22 21 mar 2015, 16:32
nefretis napisał(a):bezsilna możesz polecic dobrego endo ze Szczecina? Takiego który podchodzi do człowieka holistycznie i zna się na Hashi.

nefretis, pewnie. priv ;)

przez Aurelitka 21 mar 2015, 19:03
myślicie że jak doktor powiedziala,ze wszytsko ok z tymi wezłami pod pachami i wogóle to nie macać tam dalej i dac sobie spokój? tzn ze jak nie wierzę lekarzowi to już mam jednak hipochondrie ?:P, staje to się męczące

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bezsilna_22 21 mar 2015, 19:05
Aurelitka napisał(a):myślicie że jak doktor powiedziala,ze wszytsko ok z tymi wezłami pod pachami i wogóle to nie macać tam dalej i dac sobie spokój? tzn ze jak nie wierzę lekarzowi to już mam jednak hipochondrie ?:P, staje to się męczące

ja lekarzom nie wierzę.
tak mnie "leczą" od 1,5 roku, że jestem teraz w takim stanie i nadal nie mam diagnozy:)

przez alu 21 mar 2015, 19:10
bezsilna_22, na pasożyty i problemy z zanieczyszczeniem organizmu najlepszy jest olejek z oregano! http://freedelikatesy.pl/olejek_z_orega ... edica.html - moja siostra leczyła się nim za namową ogarniętego zielarza i wreszcie poczuła się lepiej. Sama biorę go profilaktycznie bo odgrzybia, zabija bakterie, wirusy i usprawnia organizm. Nie zaszkodzi spróbować!

Z pracą lipa, aż nie wiem co powiedziec :( Mój tata ma grupę inwalidzką i pracuje własnie w systemie 7h/etat, plus dni wolne, plus dofinansowanie do leków i bardzo sobie ceni podejście szefostwa, on też daje z siebie wszystko, a muszę zaznaczyć, że pracę podjał po 17 latach renty!
alu

przez bezsilna_22 21 mar 2015, 19:15
alu napisał(a):bezsilna_22, na pasożyty i problemy z zanieczyszczeniem organizmu najlepszy jest olejek z oregano! http://freedelikatesy.pl/olejek_z_orega ... edica.html - moja siostra leczyła się nim za namową ogarniętego zielarza i wreszcie poczuła się lepiej. Sama biorę go profilaktycznie bo odgrzybia, zabija bakterie, wirusy i usprawnia organizm. Nie zaszkodzi spróbować!

Z pracą lipa, aż nie wiem co powiedziec :( Mój tata ma grupę inwalidzką i pracuje własnie w systemie 7h/etat, plus dni wolne, plus dofinansowanie do leków i bardzo sobie ceni podejście szefostwa, on też daje z siebie wszystko, a muszę zaznaczyć, że pracę podjał po 17 latach renty!

poprzednie 2 firmy nie robiły problemu!
do tej ostatniej mogę wrócić w każdym momencie, ale tak jak mówiłam, mimo dobrych zarobków, praca baardzo stresująca, więc warto?
jak myślicie? :cry:

ja mam orzeczenie z powodu przebytej anoreksji i osteoporozy.... a w poprzednich zawsze mnie chwalili, że jestem ambitna, dokładna... no jak ja coś postanowię zrobić i mam jakiś cel, to idę do końca.

co do olejku z oregano, też stosowałam.

przez Ardash 21 mar 2015, 19:19
Aurelitka zostaw te wezly...sama obiecalas, ze jesli lekarz w piatek potwierdzi, ze nic sie z nimi nie dzieje to dasz sobie z nimi spokoj. A teraz co :nono: :nono: Myslisz, ze lekarz nie rozpoznalby powiekszonego wezla chlonnego??? Zostaw te pachy w spokoju i szyje tez!!
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez olga_xxx 21 mar 2015, 19:36
Dzisiejszą sobotę sponsoruje....ropień mózgu! Chyba nie mogę się nie martwic ;/ W dodatku kłócę się dzisiaj z wszystkimi przez mój domniemany ropień. :cry: Bo przecież każdy ma mnie za debila skończonego, znowu sobie coś wmówilam wrrrr

przez Aurelitka 21 mar 2015, 20:07
olga_xxx, na pewno żaden ropień, ja kiedys miałam gangrenę w zębie i się tym nie przejęłam, wyleczyli mnie kanałowo bez znieczulenia i żyję, teraz to bym chyba umarła,
Ardash, muszę zostawić, wyraźnie mnie macała pod pachami i powiedziała , że ok , tzn że już mam syndrom nie wierzenia lekarzom bo jak ja tam mocno macam, ale wiecie jak mocno, ze drę to do momentu aż nie wyczuję, to czuję, ale widocznie po prostu tak mam, muszę sobie to przetłumaczyc, ale to trudne, lekarz chyba bardziej wie gdzie są węzły i jak wyglądają gdy są powiększone, na szyi to powiedziała, że są malutkie, ale mam infekcję gardla jeszcze :P po wizycie u dermatologa idę do psychologa na terapię :D ja to zawsze obiecam a potem dupa, ale walczę z tym macaniem :P

przez martini123 21 mar 2015, 20:25
a czy macie tak moi mili czasem, że jak mrugacie oczami to są jakby błyski światła? nie takie, że nic poza światłem nie widać, tylko takie plamy jakby z boku albo do góry? ja tak mam i nie wiem czy mam sie martwić, czy to normalne. może patrzyłam wcześniej na jakas lampe i dlatego? nie wiem kkurde....

przez Pawelt 21 mar 2015, 20:52
martini123, hmmmmm objawy nerwicy? Spoczko też mam zaburzenia wzroku :)
X_x

przez olga_xxx 21 mar 2015, 21:02
Aurelitka Zdaję sobie sprawę z tego jak to brzmi, ropień mózgu..hah no ale dzisiaj mam gorszy dzień. Dzięki Kochana :*

Martini123 też mam zaburzenia wzroku, a jestem pod stałą kontrolą okulisty i to nic takiego :))

Jak Wam mija sobotni wieczór ? :) Mam nadzieję, że lepiej niż mój :D

przez Mili89 21 mar 2015, 21:40
Aurelitka mialas juz uwierzyć lekarzowi !!! Węzły chłonne ma każdy człowiek tak jak ścięgna mięśnie... To normalne ze je wyczujesz bo one istnieją ale uwierz mi lekarz wie kiedybsa powiększone a Ty golem okiem byś to zauważyła wiec juz marsz na terapię!
Pawelt- mam laptopa. Maz rozkrecal ten ekran bo z tego co wyczytalam to albo matryca albo taśma ale nie mam drugiej żeby sprawdzić:( żadne składanie podczepianie nic nie dało...
Poza tym Cora znów chora...ledwo przeszła grypę żołądkowa a tu od 2 dni ma gesty zielony katar...chyba juz pora na leki? Dziecko ma katar juz z miesiąc z przerwa na dzień dwa a oni nic jej nie dają. Ja jej dziś dalam pneumolon i wapno eh:(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez martini123 21 mar 2015, 23:03
dziękuję Wam za odpowiedź :) a jeśli chodzi o węzły to też miałam jazde z nimi i to kilka miesięcy. nawet sama wyczułam sobie powiększoną śledzionę :P ale poszłam na usg wszystko ok, potem do hematologa bo miałam bardzo niską hb i okazało się, że moje 'powiększone' węzły (nad obojczykiem, szyjne, pod pachami) nie są powiększone. tzn jeden na szyi był i jest od około lat,m ale reszta to były moje wymysły, też się cały czas macałam. po wizycie przestałam i już jestem spokojna :)

Sortuj wg