Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez bmm 20 mar 2015, 16:34
Czesc nereusy. Pamiętacie jak pisałam wam o krwiaku pod pachą u mojej córki. Minęły 4 miesiące i jeszcze się całkiem nie wchlonol i dziś idę na konsulkonsultację do chirurga O 17. Boję się jak nie wiem com. Ale wreszcie się odwazylam. I oczywiście cały czas wmawiam sobie że to miesak tkanek miękkich. Boję się strasznie. Nie wiem jak ja przeżyje tą wizytę. Trzymajcie za mnie kciuki.
bmm

przez Pawelt 20 mar 2015, 18:44
U mnie znowu jakieś duszności i ogólnie czuję się jakiś ociężały :/ Mam nadzieję , że to przejściowe ...

-- 20 mar 2015, 18:46 --

muffinka25, jak tam u Ciebie i chorego?

-- 20 mar 2015, 20:07 --

Widzę, że piątek, piąteczek, piątunio i niektórzy zrobili sobie przerwę od nerwicy :D Bardzo dobrze tak trzymać moi mili :) Ja dzisiaj troszkę gorzej się czuje ale po pracy strzelę browarka to trochę się wyluzuję ;)
X_x

przez malenstwo31 20 mar 2015, 20:18
olga_xxx, musi być dobrze! zobaczysz chemia wybije to dziadostwo.

-- 20 mar 2015, 20:19 --

bmm, jak po wizycie?

-- 20 mar 2015, 20:20 --

Pawelt, ja mam tak jak Ty czuję się jak słonica, nie mająca siły na nic. Pocieszam się,że to może wynik tego ,że mam w domu remont. tyle ,że ja od tygodnia nie ma siły :)

-- 20 mar 2015, 20:21 --

nefretis, jak po kolejnej wizycie na terapii?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez martini123 20 mar 2015, 20:22
cześć kochanie, dawno mnie nie było. U mnie dobrze, czasami mam złe myśli, ale szybko je wypędzam z głowy. nadal ćwiczę i jestem bardzo z siebie dumna. do tego zdrowo jem i już weszłam w moje stare spodnie co wywołało u mnie ogromną radość :P objawy mam nadal, ale z mniejszą częśtotliwością. niedługo będę odstawiać hydroksyzynę. ALE mam do Was pytanie, czy ktoś z Was miał wycinane znamie, brodawkę, pieprzyk? bo ja jutro idę do wycięcia, mam to na brodzie. nie przejmuje się, że to coś groźnego bo wiem, że nie ale boję się że zostanie blizna i że będzie się długo goić i nie wiem co robić. i dlatego pytam czy ktoś wie jak to jest z tymi bliznami? Pozdrawiam Was i WSZSTKIM ŻYCZĘ ZDROWIA I DOBREGO SAMOPOCZUCIA!!

przez malenstwo31 20 mar 2015, 20:29
martini123, Kochana ja miałam znamię na nodze wycinane w zeszłym roku. pol godziny i po sparwie.

przez Aurelitka 20 mar 2015, 20:49
olga_xxx ja tez nie wiedzialam gdzie mam i ze sa poki sie ciagle nie zaczelam macac, to logiczne ze sobie wymacalam, bo jak przez pol dnia darlam pache do czerwonosci to pojawil sie wezel, lekarz mi delikatnie pomacal i mysle ze jakby bylo cos podejrzanego to od razu by wyczula to , ja sama nigdy tam sie nie macalam i wiem ze musze z tym walczyc :)

przez martini123 20 mar 2015, 20:53
malenstwo31, a blizna jaka? duża? widoczna?

przez malenstwo31 20 mar 2015, 21:39
martini123, ja miałam to duze i miałam 7 szwów. na poczatku ładnie sie goiło. tyle ze mi sie szwy rozeszły bo na drugi dzień po szyciu poszłam na aerobic:) mojej kolezance a ogole nie widac

przez bmm 20 mar 2015, 22:53
Byłam na tej wizycie chirurg bardzo długo jej robił USG i powiedział że krwiaka już nie ma węzeł to też nie jest. Po stluczeniaiu mięśnia robi się tak czasami. Takie zgrubienie tylko miękkie. Dodał jeszcze że zaleca tylko obserwacje. I to koniec. Żadnej patologii tam nie widzi. No uspokoilam się trochę bo byłam tak zestresowana jak nigdy. Pisalam to tu już że jak chodzi o dziecko stres jest o wiele większy. Naprawdę wiele wiele. I wtedy nasze choroby są blahostka . Nawet do przyjęcia .
bmm

przez Ardash 20 mar 2015, 23:05
martini ja mialam wycinane 2 pieprzyki (na plecach i na brodzie). Na plecach to bylo duze, plaskie zamie (mialam szwy i mam mala blizne).
Na brodzie to bylo brodawkowate znamie wypukle. Lekarz usunal mi je taka jakby lyzeczka z ostrymi krawedziami. Po prostu wydlubal to znamie, a ranki nie szyl tylko przypalil naczynka zeby nie krwawilo, nalepil plaster i juz. Jak odpadl strupek to mialam takie zarozowione "koleczko" wielkosci tego wycietego znamienia. Teraz to zbladlo i zupelnie nie widac, ze mialam tam kiedys cos wycinane (trzeba naprawde z bliska sie przyjrzec). Ogolnie mowiac jestem super zadowolona z rezultatu.

-- 20 mar 2015, 23:09 --

bmm to super, ze wszystko ok :smile: Tak to jest, strach o zdrowie dziecka sprawia, ze nasze wlasne "choroby"przestaja sie zupelnie liczyc.
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez martini123 21 mar 2015, 00:36
Ardash, dzięki, ja też mam na brodzie. w sumie to też nie pieprzyk tylko taka odstająca jasna brodawka. boję się, ale myślę że skoro to na twarzy to lekarz sie postara. a długo się goiła ta rana na brodzie?

przez Mili89 21 mar 2015, 04:48
Hej kochani nie było mnie bo niestety mam zepsuty komputer:( nagle w całym ekranie pojawiły się kolorowe poziome migoczaxe paski i nic nie widać oprócz tego:( nie wiem co się stało bo ani nie upadł ani nie zalalam go- co to może być?:( przez to nie wchodzenia na forum bo telefonu używa głównie moja Cora;) a ja dopiero wieczorem mogę go po używać :) tak sobie mnie 4 latka wychowała ;) teraz zamiast dr google mam zapas gazet detektyw śledztwo i różnych w tym klimacie- bardzo polecam... Ps wychodzi na to ze te moje zawroty to skutki odstawienia setaloftu. Wzielam jeden dzień było ok następny nie wzielam bo posialam gdzieś tabletki i znów to samo. Dziś juz lyknelam...
Co do siły placebo to tata mi opowiadał ze jego znajomy miał kiedyś operacje i podczas niej lekarz dostrzegł ze ma on nowotwór ale był tak duży ze zrobił tylko planowana operacje i zaszył brzuch bo guz był nie operacyjny... Parę ładnych lat później ten sam mężczyzna poszedł do lekarza i lekarz zdumiony pytał czy podczas operacji nikt MJ nie powiedział ze ma nowotwór a on na to panie cos tam było ale zaszyli i tyle...0 przejęcia... Podobno to było niezwykle ze tyle lat z tym żył. Także podejście jest niezmiernie ważne. Sciskam Was mocniutko mam nadzieje ze niedługo będę miała komputer i będę mogła normalnie pisać bo tesknie za Wami:( dziś mowilam do męża ze straciłam przyjaciółkę ale mam przyjaciół na forum ;)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Pawelt 21 mar 2015, 07:54
Mili89, być może karta graficzna zdechła :/ To laptop czy stacjonarny komp? Jeśli stacjonarny to go porządnie wyczyść w środku, łącznie ze zdjęciem radiatora z procesora i wymianą pasty między prockiem a radiatorem. Jeśli to Laptop to nie baw się i zanieś do serwisu. Jeżeli czyszczenie nie pomoże to zostaje serwis :/ Paski pojawiają się od razu czy po jakimś czasie od włączenia?
X_x

przez olga_xxx 21 mar 2015, 10:32
Hej wszystkim !

Malenstwo 31 Dziękuje za miłe słowa :*

Ja mam dzisiaj gorszy dzień, jak wiecie mam stan zapalny zęba, zrobił się ropień i biorę antybiotyk a do dentysty na leczenie idę w środę ( do tego czasu mam brać antybiotyk), źle się czuje po tym antybiotyku, w dodatku trochę boli mnie głowa, ucho - po tej stronie co chory ząb i wkręciłam sobie, że to na pewno robi mi się albo zrobił ropień mózgu pochodzenia odzębowego. Podobnie zabolało mnie w kaltce piersiowej - pierwsza myśl, zapalenie wsierdzia sercowego. Proszę, uspokojcie mnie choc troche, czy jak biore antybiotyk to infekcja nadal sie szerzy po moim organizmie ? :cry: :cry: :cry:

Sortuj wg