Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Pawelt 19 mar 2015, 19:46
Aurelitka, no pewnie, lepiej na zimne dmuchać i pozbyć się pieprzyka ;)
X_x

przez muffinka25 19 mar 2015, 20:53
Hej, potrzebuje wsparcia dzisiaj. Bardzo stresowa sytuacja rodzinna, zawał bliskiej mi osoby, stan zagrożenia życia, biegłam z płaczem do szpitala,byłam w amoku. Dodatkowo kilka dni mam zapchany nos,niby może od Trittico tak być, różne objawy grypopodobne mogą być itp. Ale sobie wkręcam że umrę boje się.....bo mam sucho w nosie i mi się wydaje że zaraz przestane oddychać i się uduszę i ze to pewnie płuca lub serce .....jakaś masakra. Mile widziane jakieś ciepłe słówko, bo w domu nie mam z kim pogadać, nie jest mój stan zrozumiały tylko że przesadzam i że powinnam być racjonalna.... potrzebuję ukojenia. niech ktoś mocno przytuli.... :(
Do­piero późną nocą, przy szczel­nie zasłoniętych ok­nach gry­ziemy z bólu ręce, umiera­my z miłości.

przez Pawelt 19 mar 2015, 21:00
muffinka25, wiadomo, że w takich sytuacjach odczuwamy stres i lęk. U mnie nasiliły się ataki po takich właśnie akcjach. weź coś na uspokojenie jak masz. A jak czuje się osoba po zawale? Przytulam mocno wirtualnie!
Ja też boję się raka. Od 1996 roku kiedy zmarł mój ukochany dziadek. Do dzisiaj nie mogę pogodziś się z tą śmiercią :( :why:
X_x

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez muffinka25 19 mar 2015, 21:40
Pawelt, osoba czuje się dobrze, przytomna, komunikuje się z otoczeniem także jesteśmy dobrej myśli i nadziei...Lekarz powiedział że tylko dzięki szybkości działania udało się uratować życie. ..decydujące dwie doby przed nami. ja zazywam tylko trittico, nic więcej. wypilam melise, jakoś próbuje się ogarnąć. natomiast lęk trochę mam że pewnie jestem na coś chora ale tego nie wykryli itp. nie paraliżuje mnie to ale te myśli mam ciągle. przykladam reke do szyi i sprawdzam czy serce bije :( Dzięki za wirtualne wsparcie ale szkoda że realnie jestem sama z tym wszystkim...
Do­piero późną nocą, przy szczel­nie zasłoniętych ok­nach gry­ziemy z bólu ręce, umiera­my z miłości.

przez Pawelt 19 mar 2015, 21:46
muffinka25, no cóz tylko tak mogę pomóc. Trzymam kciuki za Ciebie i chorego. Bądź dobrej myśli, pomódl się jeśli jesteś wierząca. Mi to pomaga.
X_x

przez Aurelitka 19 mar 2015, 21:49
muffinka25, ja też trzymam kciuki, będzie dobrze :) nie marwt się nosem ja mam taki suchy i zapchany już od dłuższego czasu , moze stosuj jakies krople do nosa albo tabletki na katar?

przez muffinka25 19 mar 2015, 22:55
dziękuję Wam oczywiście będę się modlić za rodzinę i za swój spokój. przecież oszalec można jak człowiek siedzi myśli że mi zaraz się coś stanie, ciągle wsluchuje się w swój organizm i notuje co czuję i czy to dobrze czy źle. dziękuję jeszcze raz :)

przez bezsilna_22 19 mar 2015, 23:11
Wszystko się pokomplikowało, dzisiaj, nie tylko zdrowie. Jestem w sytuacji bez wyjścia, myślę o samobójstwie

przez Pawelt 19 mar 2015, 23:32
bezsilna_22, chcesz o tym pogadać ?
X_x

przez bezsilna_22 19 mar 2015, 23:33
Pawelt napisał(a):bezsilna_22, chcesz o tym pogadać ?

Nie. Jestem spuchnięta od ryczenia
nie mam wyjścia innego

przez alu 19 mar 2015, 23:34
bezsilna_22, skoro tu weszłaś to znaczy, że jakaś cząstka Ciebie chce opowiedzieć o tym co się stało. Może to troszkę pomoże?
alu

przez Pawelt 19 mar 2015, 23:37
/cenzura/ dziewczyno nie rób tego!!!!! Lecz się walcz nie bądź bierna !!!!!! Proszę zanim zrobisz coś głupiego zastanów się 100 razy bo później będzie za późno... Przepraszam że klnę ale emocje nie dają mi spokoju.
X_x

przez bezsilna_22 19 mar 2015, 23:37
alu napisał(a):bezsilna_22, skoro tu weszłaś to znaczy, że jakaś cząstka Ciebie chce opowiedzieć o tym co się stało. Może to troszkę pomoże?

nie.jesteście kochani
nie mam już nic,zwariowałam
nie dam rady i zabiję się, ja to wiem

boję się panicznie śmierci. ale może dam radę??? wolę być już gdzieś daleko. przeżyłam trochę dobrych lat, pamiętam o tym.

czuję,że muszę się żegnać, że pod wpływem impulsu zrobię coś.
może ktoś będzie smutny, może nie.

ja wiem,że zostałam sama ze wszystkim i że nie dam rady. nie ma wyjścia dla mnie. nie mam już wyjścia. umieram fizycznie.
psychicznie dawno umarłam.

nie chcę patrzeć, jak każda część mojego ciała umiera po kolei.

chcę zakończyć to. nie mam wyjścia,uwierzcie.

ryczę od 2 godzin, wszystko mokre na około.
jesteście tacy dobrzy.

przepraszam za wszystko,Was,siebie, wszystkich.
dlaczego?

przez pumaMK 20 mar 2015, 00:04
Bezsilna,prosze pisz,moze cos pomozemy! Ja wiem ,ze sie nie wypowiadalam,podczytuje Was,ale odwagi nie mialam zeby napisac,cos skrobne o sobie jak dojde do siebie,a ty pisz,pisz !

-- 20 mar 2015, 00:10 --

Bezsilna zawsze jest wyjscie,nic nie umiera! Wynikow nie masz zlych!
Wez cos na uspokojenie,pisz i nie zostalas sama,tak ci sie tylko wydaje,niestety my nerwicowcy tak to odbieramy,bi nikt tego nie czuje co my..
Kazdy moze miec wiekszego dola,wczoraj bylo ok,dzisiaj zle,ale pomysl o tym,ze takie stany juz mialas,przezylas ,wiem,ze mozna miec dosc,ale tez po to jest to forum i wspaniali ludzie tutaj!

Sortuj wg