Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nefretis 19 mar 2015, 12:26
Hej wszystkim ''schorowanym'':)
Dziś mam psychoterapię. Spałam średnio, wzięłam 2x table uspo. Labofarmu, i przed chwila jedną. Ale każą stosować dłużej...
Pawel, na pewno Nerwosol zadziałał. Może też sobie kupię. Kurcze mam apteczkę jak stara zbolała babka. No kto by pomyślał, że w tym wieku tak skończę.

A Aurelitce zyczę odwagi. Kochana! Załóż się ze mną, że jesteś zdrowa. O co się zakładamy? Jesli nie masz NIC - jeszcze tego samego logujesz się u psychiatry. A jesli coś Ci wyjdzie np. jakaś infekcja to....hmmm nie wiem...:) Ale nic nie wyjdzie więc nawet nie główkuję :o

Kurczę martwię się bo jestem w 32 dc. a miesiączki zero:( Pewnie znowu jakiś stres. Mam bardzo nieregularnie.

Mili kochana, nie warto mówić. Jak się okazuje NAWET przyjaciołom. Powiedziałam kiedyś mojej przyjaciółce jeszcze z lat ogólniaka. Zdawało się, ze mówimy sobie wszystko, nawet totalnie intymne sprawy. I co? Po pewnym czasie zaczęło się sypać. Zadawała irytujące mnie pytania jakby chciała ośmieszyć mnie i tą cała nerwicę i chodzenie do psychiatry. Nie rozumiała. Mówiła "przecież wyglądasz normalnie, ale wymyślasz, nic ci nie jest", powiem Ci, że od kilku lat się nie spotykamy.
Mam dyskomfort w jej obecności, czuję dziwna, musze się kontrolować, patrzyć co mówię, by się nie ośmieszyć. Tak to jest...więc rozumiem, ze Ci przykro.
Ja przez moją nerwice i problemy społeczne jestem sama. Mam ciągłe poczucie, że nikt mnie nie lubi, że jestem dziwaczna, głupia, smieszna, że każdy mnie ocenia, że śmieją się ze mnie, obgadują.
To strasznie męczące:((

przez olga_xxx 19 mar 2015, 12:45
Ardash dziekuje Kochana !;* Mama juz po badaniu, wyniki ok dostanie kolejna chemie :)
A ja sie czuje fatalnie, piecze mnie jezyk,mam wrazenie ze pulsuje mi podniebienie.... mam nadzieje ze to od antybiotyku na zeba:/
Pawelt nervosol jest super, ja go pije od 3lat sporadycznie i serio pomaga a jest bezpieczny :)

przez Pawelt 19 mar 2015, 12:53
olga_xxx, fajnie, że z mamą ok. A ten nervosol to się jakoś rozcieńcza bo ja walnąłem łyżkę prosto z butelki i mi trochę gębę wykręciło :)
X_x

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez olga_xxx 19 mar 2015, 12:59
Pawelt ja daje lyzeczke nervosolu do odrobina wody, a i tak mi gebe wykreca i musze to czyms przepic. Samego w zyciu nie przelkne :p

-- 19 mar 2015, 12:00 --

Pawelt ja daje lyzeczke nervosolu do odrobina wody, a i tak mi gebe wykreca i musze to czyms przepic. Samego w zyciu nie przelkne :p

przez Pawelt 19 mar 2015, 13:03
Ok dzięki za info :]
X_x

przez Mili89 19 mar 2015, 15:16
Ardash, wypij troche rozgazowannej coli a pozniej wez cos na uspokojenie - ja juz sie nauczylam przelaczac takie rzeczy, bo pozniej zostaje tylko paranoja :-|
odnosnie czernniaka to snilo mi sie dzis, ze moja wychowawczyni z podstawowki siedziala obok mnie , patrzyla mi na twarz i powiedziala : bedziesz miala albo raka albo czerniaka :shock: :shock: :shock:
troche jestem przerazona :zonk:

Olga- ciesze sie, ze wyniiki Mamy wyszly dobrze- teraz pozostaje mi zyczyc Jej duuuzo zdrowka i sily w walce :)

Nefretis- czuje identycznie! mam wrazenie, ze jak cos powiem to kazdy mnie ma za wariatke, ogolnie czuje, ze ludzie mnie traktuja troche inaczej....
to straszne uczucie, gdy wiesz jak sie czujesz i jest Ci ciezko, a wszyscy dookola albo to lekcewaza albo maja do Ciebie pretensje o Twoje samopoczucie...

moja przyjaciolka uznala, ze gdy mnie potrzebowala mnie nie bylo, bo nie moglam przyjechac, a kupilam sobie psa :shock: i ciekawe jak ja z nim wychodze i jak go wzielam....
przeciez mam ogrod to co za problem otworzyc drzwi na dwor... a ludzie, od ktorych go bralam przywiezli mi go ...eh na nic moje tlumaczenia ....
chcialam byc przy niej- wspieralam Ja przez internet, telefonicznie i mowilam, zeby to ona przyjechala....ale jak widac z marnym skutkiem :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez bezsilna_22 19 mar 2015, 15:58
:cry:

kto mnie przytuli :cry: :cry:

przez Pawelt 19 mar 2015, 16:08
bezsilna_22, kurde taka okazja a ja za daleko mam ;)
X_x

przez olga_xxx 19 mar 2015, 16:44
Dziekuje Mili :*

Jestem wyczerpana po dzisiejszym dniu, fizycznie i psychicznie :/ Marzy mi sie kawa i ciacho...:)

-- 19 mar 2015, 15:45 --

Dziekuje Mili :*

Jestem wyczerpana po dzisiejszym dniu, fizycznie i psychicznie :/ Marzy mi sie kawa i ciacho...:)

-- 19 mar 2015, 15:51 --

Co za debilny telefon, sory za spam :p

przez Aurelitka 19 mar 2015, 18:31
nefretis, hej, ja po wizycie, ogolnie to pochodze z malego miasta i tam jak zjechalam do domu to poszlam i ona mnie tak zdenerwowala ze nie wiem, dzis bylam u super lekarki w wawie, powiedzialam jej wszystko jak na spowiedzi, okazalo sie ze mam infekcje gardla jeszcze i dlatego te wezly, innych nie mam powiekszonych, wymacala mnie ta doktor wszedzie wiec moze chloniaka sobie odpuszcze, dala cos na uspokojenie, i na zatoki, zadnych antybiotykow, nie kazala czytac i sie macac :p,
Ale mam skierowanie do dermatologa z pieprzykiem do usuniecia, troche sie boje, ale powiedzialam sobie ze nic nie czytam i sie nie nakrecam, ja mam bardzo duzo pieprzykow, cale zycie nic mi nie bylo wiec mysle ze to dla bezpieczenstwa, bo lekarka mowila ze obcieram stanikiem i dlatego trzeba usunac co myslicie , mam sie bac ?

przez Pawelt 19 mar 2015, 18:58
Aurelitka, gratki :) Odpocznij sobie od tego raka teraz ;)
Ok czyli mogę odpuścić już kciuki??? :P
X_x

przez Zalatana23 19 mar 2015, 19:23
Witajcie!
Mnie dla odmiany od kilku dni boli krzyż-lędźwie i prawe podbrzusze, promieniuje na pachwinę. I już mam korbę... Od raka trzustki, po nerki, jelito grube, kości, jajniki itp itd :why: :why: :why:
Im bardziej myślę, tym bardziej mnie boli.
Jutro chyba pójdę zrobić badania krwi i moczu... Jak lęki odpuszczą, to wkręty dopadną...
Miał ktoś tak?
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

przez Pawelt 19 mar 2015, 19:26
Zalatana23, jak sie boisz o trzustke i inne organy to do badan moczu i krwi zrob jeszcze usg jamy brzusznej. Przechodzilem to niedawno ;)
X_x

przez Aurelitka 19 mar 2015, 19:33
Pawelt, juz mozesz puscic, kamien spadl mi z serca :) chociaz nie ukrywam ze troche sie stresuje tym pieprzykiem :/ ale lepiej go usunac i miec z glowy, mam nadzieje ze i w koncu zagladanie do jezyka mi przejdzie :p

Sortuj wg