Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Ardash 17 mar 2015, 20:37
Paweltwlasnie poczytalam sobie o tym toczniu...rzeczywiscie zaraza okropna :zonk: :zonk:

Aurelitka odpusc wezly i raka nosogardla, a przede wszystkim nie czytaj w necie zadnych info na temat chorob :nono: :nono:
Ja wiem , ze to cholernie trudne. Zamiast grzebania w necie zrob cos innego...wyjdz z domu, zrob sprzatanie, prasowanie, zadzwon do przyjaciolki, pojdz na kawe, obejrzyj jakis fajny serial ("pamietaj tylko, ze "Na dobre i na zle", "House", "Chirurdzy" to NIE jest dobry wybor :lol: ).

Olga zumba to swietne zajecia dla nerwicowcow :great: :great:

A ja dzis mialam/mam dola :( I to nie chodzi nawet o te cholerne znamiona, ktore caly czas ogladam...Wlasnie doszlam do wniosku, ze jestem bardzo samotna...praktycznie nie mam przyjaciol...znajomych tez nie. Moja rodzina mieszka w PL. Tutaj tylko rodzina meza: tesciowie i dwie siostry, ale moje kontakty z nimi ograniczaja sie do rodzinnych imprez. Nie wiem, moze nie potrafie zjednywac sobie ludzi. Nie wiem...jakos tak mi sie nagle przykro zrobilo z tego powodu :( :(
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez Pawelt 17 mar 2015, 20:45
Ardash, a najgorsze jest to, że wszystkie objawy różnych chorób są do siebie podobne i od razu widzimy je u siebie :/
I tak w kółko aż do zgonu..... :great:
X_x

przez bezsilna_22 17 mar 2015, 20:45
:cry:

NIE daję rady, ile jeszcze mam robić badań? na jakie bakterie, wirusy, pasożyty???

hpv, borelioza? chlamydii nie mam, candida pewnie nadal jest, glistnica już nie wyszła, lamblie też nie, co jeszcze?????

ja zwariuję
całe życie mam na wlewkach jechać???

wczoraj wieczorem miałam duszność, teraz też, język jeszcze bardziej spuchnięty, nalot żółtobiały gruby, kożuchowaty, ja zwariuję

:cry: :cry: :cry:

i ta kropka, co pojawiła się na języku, zniknęła. nie miałam już tak kilka miesięcy i znowu.

w nast. tyg.mam konsultację dietetyczną. będę na ścisłym protokole autoimmunologicznym, hashimoto też musi mieć przyczynę.

bo dlaczego mój organizm sam siebie atakuje? dlaczego swoje własne komórki traktuje jak wroga i wytwarza przeciwciała?
skoro już tarczyca zaatakowana, to pewnie celiakia i inne choroby autoimmunologiczne.

czuję się jak jeden wielki syf, ta niewiedza jest straszna. ile mam czekać? aż wyłysieję, aż znowu się zakorkuję na amen?

co jeszcze badać??? może to nadal glistnica?? skoro po bananach się nasila, a banany to glukoza.... może karmię robactwo?

:cry: :cry: :cry:

Boże, rok temu miałam to wykryte. najgorsze, że one bytują w jelicie cienkim, a kolonoskopia to badali tylko grube :cry:

ale chyba kawałek widzieli jelita cienkiego, jak pobierali wycinki przy gastroskopii. nie wiem, spałam.

CO TO JEST??
mogę wydać dużo, gówno mnie to obchodzi, już tyle straciłam kasy i tylko dzięki SOBIE wiem o hashimoto. tylko dzięki sobie wiem o innych nieprawidłowościach.

Co za świat. nie dam rady....

a może to jakaś egzotyczna bakteria/ choroba?
była możliwość zarażenia (niestety)...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez olga_xxx 17 mar 2015, 20:46
Nerwa ja myślę, że te duszności są na tle nerwowym, przerabiałam już to.... im dłużej o tym myślisz tym gorzej. Mi pomógł wtedy nervosol :)

Btw. Czego ja nie miałam :D haha

przez Aurelitka 17 mar 2015, 20:52
Pawelt, własnie u mnie to samo zaraz mam wszystkie te objawy, nawet zaczęłam się skupiać na tym czy mnie coś swędzi i nagle okazuje się że co chwila mnie coś swędzi, ja już nie wiem, jak mnie najdą myśli to już jestem pewna że mam wszystkie choroby, że pewnie nie takie migdałki, powiększone węzły, flegma, katar i bóg wie co jeszcze,
z raka języka nagle zostałam wyleczona, teraz tylko nurtują mnie te węzły, staram się dziś nie macać, ale jestem jakas słaba, ciągle chce mi się spać, nie mam żadnej energii, chodzę i popłakuję tylko jak fajnie było żyć przed tymi moimi wymysłami, gdzie nie macałam się na okrągło, nie oglądałam języka i gardła i nie miałam wtedy żadnych flegm itp
zauważyłam, że z tą flegma jest tak, że ją miałam i potem pojechałam do domu na boże narodzenie i tam zajęłam się sprzątniem, prezentami i zaopmniałam o przełykaniu i flegma też zniknęła

przez Pawelt 17 mar 2015, 20:54
Echhhh a ja sie dze w robocie i zamiast pracowac to szukam w sobie chorób znowu :/
X_x

przez nerwa 17 mar 2015, 20:57
Sluchajcie... mam dobre wiejsci! Jest takie przyslowie:
"Gdy chory starzec przeżyje marzec, następne miesiące otrzyma w darze."

Jest nadzieja, ze niedlugo bedzie lepiej! :great: heh
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Pawelt 17 mar 2015, 20:58
nerwa, :* dzieki za słowa otuchy :) Oby sie sprawdziło...

-- 17 mar 2015, 21:00 --

Chociaż ja nie wierzę, ze da się wyjść z nerwicy i hipohondrii.... Po prostu jest dla mnie czymś niezrozumiałym, że ktos może wyleczyc Cię słowem.... Tabsy nie rozwiażą problemu więc moim zdaniem będziemy mieli zryte berety az do grobowej deski...
Ostatnio edytowano 17 mar 2015, 21:02 przez Pawelt, łącznie edytowano 1 raz
X_x

przez Ardash 17 mar 2015, 21:00
No to kochani jeszcze dwa tygodnie "to go" a potem jestesmy bezpieczni :great: :great:
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez Pawelt 17 mar 2015, 21:02
bezsilna_22, soro biegasz po lekarzach to doprowadź to do końca.. Szkoda cały Twój wysiłek i $$$$ wyrzucic do kosza.
X_x

przez olga_xxx 17 mar 2015, 21:05
Ardash dokładnie tak ! :) ćwiczenia same w sobie mnie nudzą, Panie z youtuba mówiące " Weź głęboki wdech... jeszcze trochę....dasz radę!" irytują :D Zumba bardzo mi się spodobała i co najważniejsze daje niezłego kopa, energia roznosi ! A od czytania o sepsie, czerniaku to można tylko się zdołować, ileż można ?!
Moja mama choruje na raka i powtarza mi ciągle "co to za życie, w wiecznym strachu i lęku". Oczywiście ma rację, ale co z tego, że ja to wiem, rozumiem skoro za chwilę coś sobie ubzduram. ;/

przez nerwa 17 mar 2015, 21:07
Pawelt, daa sie wyleczyc. Ja sama kiedys bylam strasznie wkrecona w choroby serca itd. A potem po terapii mialam 10 lat spokoju :) Olewalam totalnie wszystko i niczym sie nie przejmowalam. NIe czulam takiej potrzeby :) Ale teraz mialam znowu rozne zawirowania zyciowe troche, i znowu mnie jakos naszlo...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Aurelitka 17 mar 2015, 21:07
oby to przysłowie się sprawdziło, bo mam serdecznie dość,
a słuchajcie jeszcze wracając do zatok, moze to tez być od suchego powietrza w mieszkaniu?

przez Pawelt 17 mar 2015, 21:09
nerwa, terapia + Dragi czy sama terapia?
Ciekawi mnie to bo ja już zaczynam orbitowac z tym swoim stanem, bo nie mogę być normalnym mężem, ojcem dla sowojej rodziny i mnie to powoli dobija. Z żoną staramy się smiac z tej mojej nerwicy ale jak tylko wychodzę z domu to już jest gorzej :/

-- 17 mar 2015, 21:12 --

Aurelitka, ja od suchego powietrza mam obkurczone dziurki w nosie a rano, po przebudzeniu musze dmuchać nos kilkanascie razy (czasmi ponad godzine mi to zajmuje) bo z kinola wypływa przeźroczysty, wodnisty glut. Gdzieś kiedys trafiłem na artykuł o tym że w nerwicy moga pojawiać się takowe gile. Ale nie udało mi sie namierzyc tego artykułu :/
X_x

Sortuj wg