Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez pralinka1 17 mar 2015, 15:45
Aurelitka pytasz , czy to może być pozostałość po infekcji gardła.
Mój węzeł jest powiększony już 17 lat i pewnie tak już zostanie, to się nazywa zwłóknienie bodajże ...

przez Aurelitka 17 mar 2015, 16:17
pralinka1, wtedy to sobie wymcałam, nie wiem czy wcześniej to było bo nie miałam schizy na te cholerne węzły, zapalenie gardla skończyło się na początku marca, muszę iść do laryngologa bo się wykończę :why:

przez bezsilna_22 17 mar 2015, 16:27
Ardash napisał(a):Bezsilna chipsy wygladaja super :D Musze sprobowac je zrobic. Moze przekonam moje mlodsze dziecie do jedzenia warzyw, bo jak dotad to zadne prosby ani grozby na nia nie dzialaja. Nie wiem czy znasz ksiazke pt. Jadlonomia. tam tez s przepisy na chipsy z jarmuzu i czerwonej kapusty.
Znasz moze jakies dobre stronki internetowe, blogi dotyczace diety paleo?

Pralinka ja jakis specjalnych diet nie stosuje z wyjatkiem tego, ze nie jem cukru. Staram sie tylko, zeby jesc czysto tzn. jak najmniej przetworzonej zywnosci.

NefretisTwoje dolegliwisci, ktore pozostaly Ci po ciazy moga byc zwiazne ze spojenem lonowym i miesniami miednicy. Probowalas fizjoterapii??

Co do pieczenia odbytu to rzeczywiscie moga byc hemoroidy.

pewnie, znam dużo, np.:

http://www.tlustezycie.pl/
http://www.paleostrefa.pl/uruchomienie- ... refa!.html
http://www.alpacasquare.pl/
http://paleosmak.pl/

Wiecie co, ja będę szukała, będę szukała, aż znajdę... nie wiem, może jakaś bakteria, może hpv? może borelioza? będę robiła badania, aż znajdę. nie wierzę, że to wszystko to candida tylko, muszę coś mieć, co mnie niszczy.

język wielki, miałam wczoraj atak duszności, język żółty, dziwne zmiany się pojawiają, wczoraj myślałam, że jakiś wstrząs mam,nie wiem co jest.

może niepotrzebnie na noc jadłam banana dojrzałego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 17 mar 2015, 16:29
marta80, helooouuu! :) No pamietam, pamietam - ale teraz jak mnie to znowu doktnelo, to znowu mi ciezko uwierzyc, ze to moze byc tylko od nerwicy ;) ehhh TYm bardziej, ze ciezko mi sie oddycha dodatkowo.

Mili89, dobra, to zen-szen bede z rana aplikowala :) Ja kiedys daawno, jak mialam podobne oslabienie, poszlam do lekarza - ona mi powiedzaiala "to pani uscisnie moja reke", ja uscisnelam, a ona "no ja nie czuje, zeby pani byla oslabiona" ;) i tyle. Zrobilam wtedy badane krwii, ale wszystko wyszlo w normie a po paru dniach przeszlo.
Wkurza mnie, ze ta nerwica daje tyle roznych objawow, ze tak naprawde nigdy nie wiaodmo czy to cos prawdziwego czy nerwicowe :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Ardash 17 mar 2015, 16:58
Bezsilnadzieki za stronki :)
Pralinka jest dokladnie tak jak piszesz.My skupiamy sie tak bardzo na danym symptomie i tylko tym zyjemy. Z tymi pieprzykami tez trafilas bo akurat mam faze. Ogladam znamie 100 razy dziennie :( Dzis az musialam wziac oxazepam bo zaczelo robic sie naprawde niefajnie....
Kiedy mialam problemy z pieczeniem i szczelina odbytu lekarz zapisal mi fajny krem , ktory dzialal znieczulajaco.Pomoglo od razu.Nie wiem tylko czy jest on dostepny w Pl.
Pogrzabie w necie, moze znajde jakis odpowiednik.
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez nerwa 17 mar 2015, 17:03
a tak w ogole, przy okazji czytania o przesileniu wiosennym - wyczytalam, że objawem przesilenia mogą być tez powiększone węzły (to info dla tych co macają :P )
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Ardash 17 mar 2015, 17:06
Juz wiem...to byla masc z lidocaina.W Pl jej odpowiedmik to Aesculan.To typowa masc na hemoroidy ale znieczula odbyt i lagodzi pieczenie.U mnie sprawdzila sie w 100%.

przez Pawelt 17 mar 2015, 17:39
Rzucania palenia ciąg dalszy... Piszczy w uszach, kręci się w głowe, żołądek skręca :/
I weź tu rzucaj... Dobrze, że nerwica chociaż siedzi cicho......

-- 17 mar 2015, 17:41 --

chyba jednak kupię te nikoretki czy jak to sie tam nazywa...

-- 17 mar 2015, 17:42 --

Tylko jak tu zasnąc wieczorem?? Opiję sie melisy i valerianki to może kimnę albo choć nie chcę popiję hydro troszeczkę :pirate:

-- 17 mar 2015, 18:19 --

UFFF przestało piszczeć w uszach... Myślałem że zwariuję :)
X_x

przez Aurelitka 17 mar 2015, 18:37
nerwa, dzięki, :P, moja psychika już siadła i nie wiem co mi jest.. pewnie to jakis chłoniak ;/

-- 17 mar 2015, 17:40 --

a gdzie t wyczytałas? :D

przez Ardash 17 mar 2015, 19:04
Pawelt nie daj sie!! Z ta hydroksy to niezly pomysl. Ja sypialam po tym jak niemowle :D
Aurelitka zanim wezly powroca do normalnego stanu moze minac nawet miesiac. Infekcje gardla mialas na poczatku marca a dzis mamy raptem 17. Poza tym wez pod uwage, ze nadal nie jestes zupelnie zdrowa (zatoki), wiec wezly nadal moga byc powiekszone.
Moja rada: daj sobie siana z tym chloniakiem :D :D

przez Aurelitka 17 mar 2015, 19:29
Ardash, dzięki, że mnie tak pocieszacie, myślicie, że ja naprawdę za bardzo sobie wkręcam te węzły?
jeszcze wczoraj czytałam o jakims raku nosogardła, już zwątpiłam, przepłakałam cały dzień, znowu smęce się po domu jak mara i na nic nie mam siły, chyba poszukam jakiegoś psychologa, bo już nie daję rady, zrobię sobie chyba tą krew bo dalej będe się tak przejmowała wszystkim, i moze laryngolog mnie uspokoi
macie jakies dobre rady zeby nie czytac w internecie tych głupot?

przez Pawelt 17 mar 2015, 19:30
Aurelitka, spokojnie ja mimo to że mam zdrowe bebechy nadal odczuwam jakby trzustka była spuchnieta i mnie kłuje :P Ale skoro doktor mówi, ze gitara to przyjmuję do głowy, że to nerwica sobie robi głupuie żarty :]

-- 17 mar 2015, 19:34 --

Teraz to mam dopiero temacik na wokandzie: Toczeń rumieniowaty :great: To jest dopiero zaraza.
Dzisiaj w banku rozmawiałem z panią co mnie obsługiwała, że jej koleżanka (owa koleżanka zawsze mnie obsługiwała) jest cięzko chorana ten toczeń i jest już na rencie, niewiadomo ile pożyje... Młod, fajna wesoła babeczka. Zawsze miałem z nią polew jak cos u niej załatwiałem :] Szkoda mmi jej...
X_x

przez olga_xxx 17 mar 2015, 19:45
Nerwa Ja jestem anemiczką, mam niskie żelazo a ferrytyny nie mam prawie wcale :D Nie czuje się osłabiona rano, ale przyznaję że lubię pospać :)

Zapisałam się na zumbę, dzisiaj byłam na 1 spotkaniu i aż się czuję lepiej, wiecej energii :) Jutro idę do dentysty i OBY poradził coś na moją "sepsę" ;)

przez nerwa 17 mar 2015, 20:36
Aurelitka, tutaj o tych wezlach i przesileniu bylo :) http://psychologia.wieszjak.polki.pl/zd ... senne.html

A mi dalej dusznooo! Ciezki oddech :-/ To juz bedzie praktycznie tydzien, odkad sie zaczelo.

olga_xxx, super z tą zumbą! :) Na pewno ruch fizyczny to najlepsze co moze byc, na te rozne nasze dolegliwosci.. ;)

Sortuj wg