Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez olga_xxx 16 mar 2015, 20:50
bezsilna_22 smacznie wyglądają :) uwielbiaaaaam chipsy, a warzywne mogą być fajnym, zdrowszym zamiennikiem - muszę wypróbować :))

przez nerwa 16 mar 2015, 20:51
bezsilna_22, wow super!
Powiem Ci, ze tez probuje co jakis czas przytyc, i jest to dla mnie strasznie ciezkie :-/
Po pierwsze, mam wrazenie, ze musze CALY CZAS jesc :) Spisuje te kalorie, i np. juz jest wieczor a ja mam dopiero 1200 :)
W najlepszych dniach udawalo mi sie meic kolo 1500, ale do 2 tys nie dalam rady :-/ A chcialabym!
Teraz nie licze, bo juz nie mialam do tego zdrowia ;)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez bezsilna_22 16 mar 2015, 20:54
nerwa napisał(a):bezsilna_22, wow super!
Powiem Ci, ze tez probuje co jakis czas przytyc, i jest to dla mnie strasznie ciezkie :-/
Po pierwsze, mam wrazenie, ze musze CALY CZAS jesc :) Spisuje te kalorie, i np. juz jest wieczor a ja mam dopiero 1200 :)
W najlepszych dniach udawalo mi sie meic kolo 1500, ale do 2 tys nie dalam rady :-/ A chcialabym!
Teraz nie licze, bo juz nie mialam do tego zdrowia ;)

ja korzystam ze strony ilewazy.pl

ja tez codziennie jadłam 1600 około, a myślałam,że więcej wychodzi
ale wzięłam się za siebie dzisiaj :mrgreen:
chcę wyglądać jak kobieta, a nie wieszak:p

-- 16 mar 2015, 19:57 --

olga_xxx napisał(a):bezsilna_22 smacznie wyglądają :) uwielbiaaaaam chipsy, a warzywne mogą być fajnym, zdrowszym zamiennikiem - muszę wypróbować :))

zrobiłam z pół kg warzyw i z Mamą pochrupałyśmy dzisiaj i zjadłyśmy wszystko:)

już jest ok. pogodziłyśmy się :)

mimo, że czuję się fizycznie fatalnie i mam masę dolegliwości i wielką niepewność, bo nie wiem co mi jest
mimo,że mam lęk,że zaraz się złamię od osteoporozy, że hashimoto postępuje jak i osteo., że jelita znowu dają mi popalić i że ogólnie jest źle, mam infekcje i łysieję.... to jakoś dzisiaj uśmiecham się

:angel: :smile:
Ostatnio edytowano 16 mar 2015, 21:04 przez bezsilna_22, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 16 mar 2015, 20:59
a ja uzywalam http://www.tabele-kalorii.pl/
Kurde moze i ja zaczne na nowo liczyc... ale naprawde, no nie jest wcale lekko tak przytyc i tyle kalorii jesc! :)
Ja to kiedys jak bylam oslabiona, i poszlam do lekarki to ta powiedziala - "Zadnych badan nie bedziemy robic, trzeba jesc wiecej to sie pani bedzie dobrze czula!" :D hehhe, i tyle
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez bezsilna_22 16 mar 2015, 21:05
nerwa napisał(a):a ja uzywalam http://www.tabele-kalorii.pl/
Kurde moze i ja zaczne na nowo liczyc... ale naprawde, no nie jest wcale lekko tak przytyc i tyle kalorii jesc! :)
Ja to kiedys jak bylam oslabiona, i poszlam do lekarki to ta powiedziala - "Zadnych badan nie bedziemy robic, trzeba jesc wiecej to sie pani bedzie dobrze czula!" :D hehhe, i tyle

ja już tyle lat w tym siedzę.......

jeju, zaczęło się w wieku 16 lat.
21 lat miałam i wyszłam z bagna, a teraz przez te inne problemy też waga taka słaba........
niedługo mi 23 stuknie i chcę ważyć jak kobieta, a nie dziecko

ale kiedyś to się głodziłam. jakie numery odstawiałam, masakra:)

przez nefretis 16 mar 2015, 21:24
pralinka cieszę się, że wsyzstko OK!!! Napisz coś o tym hormonie, o czym mówiła.
Masz regularne miesiączki?
Ja z tym odbytem mam to samo. Czasami smaruję sudocremem, kładę się na łózku w luźnej odziezy w lekkim rozkroku by osuszać te miejsca. Jak starsza pani. :(
Gdy byłam w ciązy miałam wrażenie, ze popuszczam mocz, teraz też miewam tam wilgoć, może to to. W ogóle w ciązy czułąm jakbym miała kamień w kroczu tak od 4-5 miesiąca. Nikt mi nie wierzył, w badaniach było OK, a ja musiałam leżeć bo po 15 min, chodzenia miałam wrażenie, ze urodzę. Od tamtego momentu (2,5 roku) mam problemy z kroczem, odbytem i mięśniami w miednicy. Uczucie parcia na kość łonową do tego. Co to jest.

przez olga_xxx 16 mar 2015, 21:28
Dziewczyny, chętnie oddałabym Wam moje zbędne kilogramy, ja znowu nie mogę ich zrzucić, ale też specjalnie się nie wysilam :P :D

przez pralinka1 16 mar 2015, 21:38
nefretis to jakiś hormon, który mówi o rezerwie jajeczek. Ja mam go za dużo ale trzeba by zrobić to badanie kilka razy, żeby wynik był wiarygodny. Miesiączki mam regularne, choć ostatnio zdarzają mi się bardziej skąpe. Z tego akurat się ciesze, bo zawsze miałam bardzo obfite i przez 2 dni nie mogłam specjalnie wychodzić z domu. Brzuch przestał boleć ale odbyt piecze.
Boję się tego liszaja twardzinowego ... Boję się wszystkiego.

-- 16 mar 2015, 20:46 --

Mam wrażenie jakby odbyt wychodził mi na zewnątrz, jakbym cały czas nieświadomie parła. Może podczas wypróżnienia i podcierania kalecze sobie śluzówke, która cały czas jest podrazniona. Dodatkowo podczas kąpieli i mycia też napinam to miejsce i szoruje. Czym się więcej denerwuje, bardziej napinam odbyt to częściej się wypróżniam, kalecze wtedy papierem i podrażniam podczas mycia. I koło się zamyka. Do tego mało się ruszam, dużo siedze. Za mało też piję.

przez Aurelitka 16 mar 2015, 22:15
pralinka1, ja też już to przechodziłam, miałam nawet krew na papierze a u mnie to od razu rak odbytu był, ale własnie zaraz też częściej chodziłam do kibelka, podrażniłam sobie tam i mnie piekło, poza tym wtedy miałam jeszcze jakieś zaparcia wiec tym bardziej, ale zjadałam sobie banany, i się tam pogoiło wszystko, nie mozesz tak trzec bo podrażniasz sobie
a ile czasu mogą być powiększone węzły chłonne po zapaleniu gardła? , jakos pod koniec lutego miałam okropną kluchę w gardle, ból niesamowity, łzy mi się lały z oczu tak drapało, pół nocy nie mogłam przespać bo kaszlałam jak gruźliczka, potem miałam jeszcze katar, ale pobrałam jakies leki rozgrzewające to tak w pierwszym tygodniu marca miałam jeszcze troche podrażnione, i chrypkę, i jakos w tym czasie tej kluchy w gardle wymacałam sobie te węzły, ja już w najgorszych myślach, umieram, i jestem pewna ze to nowotwór, boje się nawet zrobić krwi, choć miałam we wrześniu ;/ :why:

przez nerwa 16 mar 2015, 22:17
olga_xxx, ok, moge wziac z 5 kilo! :lol:

przez Pawelt 16 mar 2015, 22:19
olga_xxx, przyjmę 10 kilo i będę szczęśliwy :]
Od około 3 lat nie mogę dobić do swojej ulubionej wagi czyli 75 kilo. Max co udało mi się utyć to 72 :/
X_x

przez olga_xxx 16 mar 2015, 22:51
Nerwa, Pawelt dogadamy się ! :D

przez Mili89 16 mar 2015, 23:35
kurcze- napisalam wiadomosc i patrze teraz a tu nic sie nie wyslalo :((
wrrr...

Bezsilna- moze za bardzo obciazasz organizm tymi dietami ? pamietaj, ze musisz dostarczac odpowiednia ilosc wszystkich wartosci w pozywieniu...
czy to hashimoto zdiagnozowal lekarz? masz jakies leki ? jakie masz wyniki krwi tsh ft3 ft4 anty tpo ? podaj z normami...
troche mi sie wydaje, ze duzo diagnoz stawiasz sobie sama na wyrost... musisz zaczac skupiac myslenie na czyms innym, najwazniejsze zeby organizm odzyskal sily :* i bedzie dobrze uwierz :*

dziewczyny, ktore pisza o tych dolegliwosciach z odbytem, pieczeniem, bolem- a nie macie hemoroidow? probowalyscie na te dolegliwosci smarowac sie mascia przeciw hemoroidom ? one sa glownie przeciwzapalne, wiec nawet jesli nie to jest przyczyna to nie zaszkodza a moga pomoc...
Nefretis wysylam Ci buziaki i mam nadzieje, ze po napisaniu tych listow poczujesz sie lepiej :* tule mocno!
Pawelt- i jak tam ? pogryzles meble ?:P

ja dzis wreszcie zjadlam ugotowany ryz+ gotowana marchewka+ gotowana piers z kurczaka- smakowalo mi jak nie wiem co- dlatego, ze prawie 3 dni nie jadlam ...
milego wieczorku Kochani !
napisalam wiecej ale wszystko sie usunelo :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez bezsilna_22 16 mar 2015, 23:42
Mili89 napisał(a):kurcze- napisalam wiadomosc i patrze teraz a tu nic sie nie wyslalo :((
wrrr...

Bezsilna- moze za bardzo obciazasz organizm tymi dietami ? pamietaj, ze musisz dostarczac odpowiednia ilosc wszystkich wartosci w pozywieniu...
czy to hashimoto zdiagnozowal lekarz? masz jakies leki ? jakie masz wyniki krwi tsh ft3 ft4 anty tpo ? podaj z normami...
troche mi sie wydaje, ze duzo diagnoz stawiasz sobie sama na wyrost... musisz zaczac skupiac myslenie na czyms innym, najwazniejsze zeby organizm odzyskal sily :* i bedzie dobrze uwierz :*

dziewczyny, ktore pisza o tych dolegliwosciach z odbytem, pieczeniem, bolem- a nie macie hemoroidow? probowalyscie na te dolegliwosci smarowac sie mascia przeciw hemoroidom ? one sa glownie przeciwzapalne, wiec nawet jesli nie to jest przyczyna to nie zaszkodza a moga pomoc...
Nefretis wysylam Ci buziaki i mam nadzieje, ze po napisaniu tych listow poczujesz sie lepiej :* tule mocno!
Pawelt- i jak tam ? pogryzles meble ?:P

ja dzis wreszcie zjadlam ugotowany ryz+ gotowana marchewka+ gotowana piers z kurczaka- smakowalo mi jak nie wiem co- dlatego, ze prawie 3 dni nie jadlam ...
milego wieczorku Kochani !
napisalam wiecej ale wszystko sie usunelo :(

mam hashimoto stwierdzone przez endo. jutro wstawię wyniki

:*

dobiłam, dobiłam!!!! 2 tys. kcal :D

buziaki :********

Sortuj wg