Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 12 mar 2015, 01:08
bezsilna_22, koniecznie idz do rodzinnego lekarza z tymi wynikami ! ja tez wiem niestety po znajomych ze jesli jest podejrzenie bialaczki to odrazu kieruja do szpitala i badania na nic nie trzeba czekac, a z tym ze wyslala Cie lekarka do hematologa- bo przeciez to wszystko prywatnie i kasa im wpada- dlatego uz wczesniej mowilam, ze potrzebuesz diagnostyki szpitalnej na NFZ i skierowania od rodzinnej .....a tak to tylko beda zaleczac proponowac lekarzy leczenia wszystko zeby kasa Ci uciekala ...wez sie w garsc i pedem do rodzinnego :* bedzie dobrze!!:*

ja jestem bardzo zmartwiona bo moja Corcia ktora ma prawie 4 latka od 2 godzin ciagle wymiotuje- juz z 15 razy- kupke zrobila normalna, dalam jej cole tak mi Tata polecil zeby jej wszystko tam wybuzowalo jesli cos jej zaszkodzilo- biedna juz na stojaco zasypiala :((( teraz popia malymi lyczkami gorzka herbate i usypia z Tata :( a jeszcze jak to sie zaczelo to bylysmy same w domu :( nie wiem czy to jakis wirus czy cos jej zaszkodzilo :( taka biedna wymeczona jest :((
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Pawelt 12 mar 2015, 01:11
Mili89, mili może rota wirus? Mój synuś (w tym samym wieku) wczoraj też wymiotował.

-- 12 mar 2015, 01:16 --

Dawaj jej dużo pić, jak do jutra nie przejdzie to do lekarza trzeba bo się bidula odwodni.
X_x

przez Mili89 12 mar 2015, 01:22
Pawelt, wlasnie juz mi znajomi mowili, ze ich malec tez wymiotowal- fakt, ze w innym miescie ale nie wiadomo co gdzie sie unosi :(
taka byla przerazona- ostatnio wymiotowala jak miala pare miesiecy....
i pytala Mamo czemu ja tak pluje ? czemu brzuszek boli ?:( to Jej wyltumaczylam, ze brzuszek dostal cos czego nie lubi i musi to wypluc...
dalam Jej prawie 2 kubki coli zmieszanej z woda, zeby Ja przeplukalo- cola jest dobra na zoladkowe sprawy zatrucia...
ja sobie zawsze sode jem, ale Ona za mala na takie atrakcje...
poki co zasnela...
ehh ale mi Jej szkoda :(
albo wirus (ale mialaby chyba biegunke?) albo przykleila Jej sie jakas skorka do zoladka, bo w przedszkolu daja jablka pomidory ze skorka, a ja w domu obieram- na to wyczulona jestem...
mam nadzieje, ze jutro juz bedzie dobrze, bo nie moge patrzec jak cos Jej dolega i sie meczy :(
Pawelt, a u Twojego Synka juz przeszlo ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawelt 12 mar 2015, 01:33
U nas już ok, dzisiaj zjadł zupę + dokładkę. Teraz smacznie chrapie. A co do biegunki to ostatnio jak junior miał rota to tylko pawiki puszczał. Nic nie jadł ale dużo pił wody letniej (oczywiście przegotowanej). Obserwuj swój skarbek ;}
X_x

przez Mili89 12 mar 2015, 02:24
Pawelt, to dobrze, ze szybko przeszlo, mam nadzieje, ze Niuni tez szybko minie... nie znosze patrzec jak Ona sie zle czuje a ja niewiele moge zrobic .. u mnie doskonale sprawdza sie woda zmieszana z cola- chocby nawet coli bylo tylko 1/4 to Mala wypija chetnie a tak to by pewnie nie ruszyla a wazne zeby pila, no i przy zatruciach cola pomaga... chociaz wiadomo ze to nie zdrowe, ale wazne zeby pomoglo ...

znow sie Bidulka obudzila i wymiotuje :((

przez Pawelt 12 mar 2015, 02:45
Mili89, nie chce siać paniki ale jak będzie wymiotować rano to pojedź z małą do lekarza. Dużo pić dawaj. To podstawa. Chyba dzisiaj nie pośpisz.

-- 12 mar 2015, 02:47 --

gorączkę mała ma?

-- 12 mar 2015, 02:57 --

jeśli tak to zmocz ręcznik zimną wodą owiń nóżki albo połóż go na brzuszek, nigdy nie na głowę.
X_x

przez Mili89 12 mar 2015, 04:48
nie da sobie temp zmierzyc ale byla spocona- pewnie przez wymioty...
dawalam jej cole zmieszana z woda i wszystko to za chwile zwracala- juz sama woda ... :(

teraz spi - mam nadzieje, ze rano bedzie juz dobrze, bo sama sie zaczynam bac- wymiotowala juz w sumie 30 razy w ciagu 4 godzin ... :///
jutro bede jej podawac po lyzeczce wody... :(
ehh miala miec dzisiaj w przedszkolu jakies atrakcje- maja jakis dzien zbiorek charytatywnych..ale nie puszcze Jej po takiej nocy do przedszkola...

a co do mojego spania to ja niestety codziennie dopiero o 3 usypiam- tak juz mam przestawione w glowie od xx lat ...

przez Pawelt 12 mar 2015, 08:20
Mili89, no i jak tam malutka?
X_x

przez nerwa 12 mar 2015, 09:07
Ja chyba jednak musze isc do lekarza, chociaz zawsze unikam - i juz tak przetrwalam zawroty, oslabienia rozne, kolatania serca i inne.
Ale z tym 'ciezkim oddechem' nie daje rady! W nocy jest w miare ok (Tzn. nie przeszkadza mi to wcale), ale jak sie obudze, zaczyna sie schizowanie. To nakreca lęk i nie jestem w stanie o niczym myslec :(
Dodatkowo jak mysle, ze gdzies mam isc czy jechac, to wydaje mi sie, ze nie dam rady... ehhh
A bylo juz tak dobrze z moim zdrowiem!
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Pawelt 12 mar 2015, 09:16
nerwa, jak długo nie miałaś objawów?
X_x

przez nerwa 12 mar 2015, 09:20
Pawelt, z rok chyba?
Wczesniej, mialam przez jakies 2 lata najrozniejsze, a przede wszystkim - dzien w dzien wstawalam oslabiona, ledwo chodzilam. Ale mialam tez stresujacy czas, mieszkalam za granica itd. A jak wrocilam do Polski - wszystko mi przeszlo i zaczelam sie czuc naprawde dobrze.
Fakt, ze teraz znowu troche stresujacy okres sie zaczal, no ale tak czy inaczej - jak zyc?! z takimi dusznosciami to ja nie umiem :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez platek rozy 12 mar 2015, 10:58
nerwa, o witaj Kochana ! Przykro czytac ze jest gorzej u Ciebie.... :( Ja mialam poltora miesiaca gdzie czulam sie normalnie a pozniej stresy z wiazane ze szukaniem pracy mnie zmiotly i znow jest roznie.
Znam taki oddech , Na to moze popros o propranolol to betabloker , jesli masz cisnienie ok to powinien byc dobry dla Ciebie ten lek.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez nerwa 12 mar 2015, 11:03
platek rozy, heeej :)
Kurcze no, ja tez wlasnie teraz z praca mam stresy i nagle boom! zaczelo sie. A dziwnie, bo w ogole ostatnie tylgdnie to mialam wrecz super, tyle motywacji, checi do wszystkiego.
A nagle sie zaczelo - i najgorsze, ze jeden jakis objaw, a z neigo juz leci na leb na szyje doslownie wszystko, bo juz wlacza sie stres ogolny, to i lęk, i juz zaczynam sie bac gdzies jezdzic :-/ Juz mam ogolne oslabienie, i wszystko po kolei.
Ale wiesz, oczywiscie gdzies tam licze na to, ze te objawy od stresu, ale troche sie boje, ze jednak nie - wiec nie umiem sobie powiedziec - dobra olewam to wszystko i zyje dalej.

Co do propranolu to kiedys go mialam (na szybki puls) ale chodzilam jak pijana po nim ;) Ja mam raczej nizsze cisnienie, wiec chyba dlatego :-/

-- 12 mar 2015, 10:06 --

a jeszcze mialam dopytac - czy ktos mial tak, ze np. po cos siegacie reką, a potem za chwile ta reka taka wyczerpana jest przez kilka sekund? Kurde bo to tez nie wydaje mi sie normalne :hide:

przez platek rozy 12 mar 2015, 11:10
nerwa, Slonce czesto tak mam z rekami , z nogami jak ide to tez czuje takie oslabione ... a widzisz to ja po propku mam to samo bo tez niskocisnieniowiec jestem ... Moze hydre na uspokojnie? Ja ja mam w syropie i lykam jak mnie takie jazdy lapia z oddechem albo lykam milocardin i ten mi taki oddech uspokaja.
Z tym ze milocardin to rzadko bo on tez uzaleznia ....
Wiesz od stresu to masz na pewno bo my mamy bardzo oslabione nasze psychiczne mechanizmy obronne i dlatego tak na nas dzialaja wieksze nerwy i stresy. :bezradny:
Mnie tez chwycilo po szukaniu pracy i duzej ilosci rozmow kwalifikacyjnych z ktorych nic nie wyniknelo.
Teraz juz lepiej jest ale swieta i styczen dramat :hide:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg