Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nefretis 11 mar 2015, 23:19
Mili89 napisał(a):bezsilna_22, musze to jeszcze raz napisac- bierz te wyniki krwi itp i idz do rodzinnego ! nie bedziesz musiala czekac pol roku na specaliste jesli wyniki moga sugerowac bialaczke - odrazu zrobia Ci potrzebne badania dostaniesz skierowanie do szpitala i nie lataj juz prywatnie po lekarzach bo finansowo nie wyrobisz a przy Twoich schorzeniach i wynikach panstwowo wezma Cie na oddzial zeby zrobic biopsje jesli jest konieczna. prosze zrob to dla siebie i pojdz do rodzinnego ...

Mili ma rację

przez Ardash 11 mar 2015, 23:19
Bezsilna skoro wypuscili Cie do domu i kazali isc najpierw do hematologa to raczej bialaczki u Ciebie nie podejrzewaja.
Gdyby tak bylo to zostawiliby Cie w szpitalu i zaraz robili punkcje.
Tak bylo z moim kuzynem. Jak rodzinna zobaczyla jego wyniki krwi i wybroczyny to od razu skierowanie do szpitala wypisala. A tam na drugi dzien po przyjeciu punkcja szpiku. Nikt nie zawracal sobie glowy przychodnia hematologiczna.
Tak, ze nawet w tej naszej popapranej PL nikt by nie kazal tracic Ci czasu na wizyty u hematologa gdyby wyniki krwi wskazywaly na cos naprawde powaznego.
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez bezsilna_22 11 mar 2015, 23:26
Dzięki za odpowiedzi. Oby żadna białaczka...
macie rację, pójdę do rodzinnej...

a co do celiakii to glutenu i tak nie jem już od 7 mies. i nie będę jadła....

lecę spać, bo jestem dzisiaj strasznie padnięta. boli mnie wszystko i żołądek w szczególności...

słodkich snów Wam życzę :*

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawelt 11 mar 2015, 23:31
bezsilna_22, nie martw sie na zapas :) Zaśnij i odpocznij.
X_x

przez Aurelitka 11 mar 2015, 23:34
ja też co chwila nowe objawy, nawet jak bywałam chora to nigdy nie macałam sobie węzłów :( ale idę koniecznie z tymi zatokami bo już mnie te ściekanie po gardle męczy długi czas więc to moze byc stan zapalny, na pewno jak pójdę to się uspokoję,
nefretis, ja ostatnio kupiłam 4 pary butów i niby byłam zadowolona, wyobrażam sobie jak będe się w tym fajnie czuć, ale ciągle czuję że to nie ma wszystko sensu że i tak umrę
dodatkowo nie mogę wyżalić się mamie, zawsze chodzę do babci i ona mi pomaga na wszystko, choć sama ma raka :/

przez Pawelt 11 mar 2015, 23:38
Aurelitka, deprecha Cię dopada. Ja też miewam takie atrakcje. Boje sie że mam dwubiegunową. Albo jakąś dystymię.... Na razie jest w miarę ok z tym tematem tylko koleżanka nerwica mnie podjada po kawałeczku. :/ Ale żywcem mnie nie weźmie.
X_x

przez Aurelitka 11 mar 2015, 23:49
u mnie to na pewno hipochondria już jest, bo od języka przechodzę przez wszystkie choroby, ale zawsze to groźne, śmiertelne są , jaę jutro do domu i nie wiem czy tam całkiem się nie rozkleję bo będe musiała udawać szczęśliwą, znowu babcia mnie poratuje, mam nadzieję, że lekarz w piątek mnie uspokoi
a czy Wy też czytacie wszystkie objawy w necie? u mnie to już normalka ;/, a tam zawsze wyskakują jakieś najgorsze, nie wiem czemu tak się dzieje :(

przez Pawelt 11 mar 2015, 23:56
Aurelitka, ja na przykład czytam ;) Miałem już białaczki, tężyczki zapalenie mięśnia sercowego, sepsę i.... Dalej nie chcę wymieniać żeby nie dawać Wam wskazówek na co możemy umrzeć :P
X_x

przez Aurelitka 11 mar 2015, 23:56
a ja już od kilku dni macam i macam te węzły, nic dziwnego że je czuję :P

-- 11 mar 2015, 22:59 --

Pawelt, ja też miałam białaczkę, raka języka, stan przedrakowy, raka trzustki i wątroby, raka jelit, gardła i migdałka, obecnie jestem na chłoniaku itp, nie wiem czy mając 21 lat mogę i na to zachorować :(

przez Pawelt 12 mar 2015, 00:03
Aurelitka, nawet noworodki mogą na to zachorować niestety. Wiadomo, że coś nas kiedyś zabije ale może jeszcze nie teraz ;P Taki już urok nerwicowców....
X_x

przez Aurelitka 12 mar 2015, 00:10
Pawelt, nie pocieszasz mnie :P ale ok może to jednak nie to, bo oprócz schizy na węzły żadnych więcej objawów nie mam :D wyczytałam, że to pewnie od zatok i kataru albo ja już je tak wymacałam, że czuję, nie od razu wszystko musi oznaczać raka

-- 11 mar 2015, 23:12 --

mój rak języka i tak był najlepszy, kiedy nie palę i nie wiem skąd by mi się tam wziął :P, żeby nie to, to bym była zdrowa psychicznie,a tak się męczę :(

przez Pawelt 12 mar 2015, 00:14
Aurelitka, kochanaaaaa ile ja już guzów sobie wymacałam... Teraz sobie macam nogę bo mnie boli i mam lekko spuchniętą a nie pamiętam żebym się w nią uderzył... Śmieszy mnie to już po woli ale co mogę zrobić? taki już mój los :P

-- 12 mar 2015, 00:14 --

Pawelt napisał(a):Aurelitka, kochanaaaaa ile ja już guzów sobie wymacałem... Teraz sobie macam nogę bo mnie boli i mam lekko spuchniętą a nie pamiętam żebym się w nią uderzył... Śmieszy mnie to już po woli ale co mogę zrobić? taki już mój los :P
X_x

przez Aurelitka 12 mar 2015, 00:16
mnie też to czasem śmieszy już :P

przez Pawelt 12 mar 2015, 00:16
No pięknie "wymacałam" chyba powinienem urodzić się kobietą heheh :P

-- 12 mar 2015, 00:19 --

Może w tym tkwi mój konflikt :P Stąd ta nerwica :yeah:
X_x

Sortuj wg