Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez paradoksy 25 lis 2009, 18:16
robiłam badania, z węzłami wysłano mnie do szpitala w sierpniu i nic mi nie wyszło.
krew, mocz w porządku, serce również.
tylko kręgosłup mam krzywy, a tak to rzekomo wszystko w porządku..
paradoksy

przez Kn24 25 lis 2009, 19:48
a ja mam dzisiaj mega ciezki dzien bo nie dosc ze moja nerwica mi ciagle daje czadu to jeszcze moj maluszek byl szczepiony a do tego ida mu zeby takze totalnie zwariowany dzien ;)

[Dodane po edycji:]

Kn24 napisał(a):a ja mam dzisiaj mega ciezki dzien bo nie dosc ze moja nerwica mi ciagle daje czadu to jeszcze moj maluszek byl szczepiony a do tego ida mu zeby takze totalnie zwariowany dzien ;)
pocieszam sie jedynie ze to nie moze byc jakas mega powazna choroba skoro nie czuje sie jakos zmeczona i daje rade to robic i wiele rzeczy jeszcze w domu...wiec moze nie jest tak zle ? ;)
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez fobia 26 lis 2009, 01:12
paradoksy, wiec to pewnie "tylko" nerwica. bylas u psychiatry lub psychologa ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 26 lis 2009, 10:43
fobia napisał(a):paradoksy, wiec to pewnie "tylko" nerwica. bylas u psychiatry lub psychologa ?

chciałam iść do poradni publicznej, ale w tej chwili wygląda to tak że "nie mają terminarzy na nowy rok" (bo w tym roku już oczywiście nie ma szans) i mam dzwonić w połowie grudnia ewentualnie...
także 2 miesiące mogę sobie gdybać, czy jestem chora czy tylko mi się wydaje.

---

ed: tematy pomyliłam z tym kotem.
paradoksy

przez wovacuum 26 lis 2009, 11:04
najczèsciej mam goza w mozgu..tak srednio raz w tygodniu i sm :twisted: no ale to ,,tylko nerwica,,pozdrawiam ;)
wovacuum

przez klaudia78 26 lis 2009, 11:20
a ja dzis wstalam z mysla ,ze mam zapalenie pluc :( kosmar

przez fobia 26 lis 2009, 13:01
klaudia78, ja "mam" grype ;/ cholerna nerwica

przez klaudia78 03 gru 2009, 15:36
Chwilami nie mysle o tej grypie,ale jak tylko cos wyczytam to masakra,a jeszcze dzis napisali ,ze w swietochlowicach zamkneli oddzial bo lekarze i pielegniarki zachorowali na ta grype :shock:
a to tak blisko mnie,panikuje :?

przez Kn24 04 gru 2009, 15:15
kurcze jak ja Wam zazdroszcze... ja ciagle mysle ze mam to niefajne SM to mnie normalnie przesladuje...juz sama nie wiem co myslec. Powiedzcie dziewczyny czy tomograf wykazalby jakies zmiany w mozgu?? bo mialam w lipcu robione i nic nie wyszlo. wszyscy mowia ze powinnam byc spokojna a ja objawy ciagle mam. :(

[Dodane po edycji:]

totalnie mam podobne objawy do Was z tym osłabieniem lewej strony...i byłam w szpitalu na neurologi i tez mi porobili mase badan bo ja ciągle myślę że mam to SM i że będzie jeszcze gorzej a nic mi w sumie nie wyszło oprocz tego że jest podejrzenie dyskopati i ze niby od tego mogą być takie objawy niedługo mam rezonans kregoslupa zrobie to sie dowiem co i jak a tak poza tym to niestety to nerwica jest :/ bo z tego co wiem jak juz niestety czytalam na necie o SM to objawy musialyby sie nam utrzymywac te same conajmniej przez 24 h a nie ze co chwile nam sie cos innego dzieje...kazdego dnia rozne dziwne objawy to jest okropne bo ciezko uwierzyc ja ciagle nie moge uwierzyc a co najgorsze ostatnio trafilam na niezbyt fajna lekarke ktora zamiast mi pomoc tylko mnie wysmiala i jak taki lekarz ma mi pomoc bez podejscia? to juz moje 2 podejscie z lekarzem...nie wiem sama czy nie zrezygnuje bo stracilam wiare w tych lekarzy.

przez klaudia78 07 gru 2009, 18:16
Kn24 powiem szczerze ,ze nigdy nie myslalam o SM,ale jak zrobilas juz tyle badan i lekarze nie stwierdzaja to nie ma sie czego obawiac

przez bee84 07 gru 2009, 21:51
wovacuum ... "ciesze się", że nie tylko ja mam co tydzień guza mózgu i sm ...... a teraz to już w szczególności bo chodzę jak piana przy ścianach, wszystko mi drętwieje i coś źle słyszę i widzę .... i wogóle nie wiem czy dożyje do świąt ....

przez 1507 08 gru 2009, 23:08
Kn24, skoro ci tomograf wyszedł dobrze to już sobie odpuść, mnie wyszedł źle i mam coś we łbie teraz muszę rezonans zrobić. Ciesz się tym co masz i przestań sobie wkręty robić, pomyśl że inni mogą mieć gorzej ;)
1507

przez Kn24 12 gru 2009, 04:34
bee84 napisał(a):wovacuum ... "ciesze się", że nie tylko ja mam co tydzień guza mózgu i sm ...... a teraz to już w szczególności bo chodzę jak piana przy ścianach, wszystko mi drętwieje i coś źle słyszę i widzę .... i wogóle nie wiem czy dożyje do świąt ....

ja mam ciagle wlasnie w glowie ze to tylko SM :/

przez Majster 12 gru 2009, 09:21
Ja szukalem u siebie raka i rozedmy. Ale nie mialem w kierunku tych poszukiwan jakiegos wielkiego napedu, skonczylo sie na rtg i respiratorze. W sumie moja hipochondria miala dobra strone - 3-4 lata temu skutecznie rzucilem palenie, a buchalem prawie 20 lat .. :D
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Sortuj wg