Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Aurelitka 09 mar 2015, 23:46
nefretis, ja jak się denerwuje to też wkoło sikam także nie masz co się bać, potrafię chodzić do łazienki co chwila :P

przez Mili89 09 mar 2015, 23:57
Aurelitka, jak mialam zapalenie jajnikow - o ktorym tu pisalam, to tak ciagle trzymalam sie w tym miescu za brzuch, ze zrobila mi sie rana do krwi ! :lol: :lol: mialam strupa i strasznie bolalo ....lekarz zartowal, ze chcialam im pokazac gdzie boli zeby nie musieli pytac...wygladalo to okropnie .... ;) no a teraz sie z tego smieje- takze nie dotykaj tego nie macaj- w szyji sa i wezly chlonne i sciegna i tetnica szyjna ! z przodu tarczyca krtan ... nie wszystko jest gladkie zyly czasem ida przy sciegnach cos sie uwypukla.. nie martw sie tym !! sama mam taka zyle na karku- wpadlam w panike kiedys ze to jakis guz- a okazalo sie, ze to fragment zyly :lol:

nefretis, piszesz, ze mialas usg nerek i pecherza- a mialas zwykle badanie moczu ? jesli tak i wszystko bylo ok to pewnie przez stres- ja jak bardzo sie zestresuje to biegam do lazienki co chwile...a pozniej juz bez tych atrakcji wlasnie ciagle czuje parcie na pecherz... i czesto mylilam to z zapaleniem pecherza ;)

nie czytaj juz tego! nie wiem wlacz pudelka czy kozaczka :lol: ja czesto uciekam w takie glupawe stronki byle zajac czyms myslenie ...

ja dzis nie czuje sie najlepiej- od 3 dni biore zelazo, a dzis dostalam okresu- 3 dni przed czasem a wiadomo- okres to i zelazo trace :( wiec nic poki co nie uzupelnie, bede tylko latac to co trace na biezaco... :?
jeszcze wczoraj mialam brazowe plamienie...przestraszylam sie, ale dzis juz jest normalny okres...tez juz zaczynam schizowac ze to leki na hormony wplywaja...miesiaczki zawsze mialam jak w zegarku a takie brazowe plamienie zwykle pod koniec okresu a teraz przed :?
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Aurelitka 10 mar 2015, 00:11
Mili89, ja też miałam takie plamienia po okresie, u mnie to w ogóle okres zawsze tańczył jak chciał :P ale ostatnio o dziwo mam wszystko w punkt :D aż się dziwę że do tego nie mogę się przyczepić :P, ja nie mogę właśnie w sobie wyeliminować tego czytania na googlacch, i już chyba wujek google wie, czego zawsze szukam i wystarczyło, że wpisałam tylko słowo gardło, a tak już objawy raka gardła, ale i tak nie umiem się powstrzymać, nie wiem jak zwalczyć w sobie tę chęć szukania informacji w internecie ;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 10 mar 2015, 00:18
mi tez ciezko sie powstrzymac dlatego zajmuje czyms czas- a to pisze tu, a to czytam pudelka, sfore...a to szukam karmy dla pieska, ktorego mam od paru dni w domu :lol:

staram sie czyms innym zajac mysli chociaz czasem jest to bardzo trudne ...
dzisiaj maz sie smial, ze przechodze metamorfoze- bo chodze dzis we wlosach splatanych w "kok" niepomalowana, w leginsach i dwoch roznych skarpetkach tak mnie ten okres dzis naladowal energia :lol: :lol:

przez Ardash 10 mar 2015, 08:04
Milimnie 2 lata temu tak sie okres poprzestawial, ze teraz przed kazda miesiaczka mam 2-3 dni plamienia a dopiero potem przychodzi normalny okres.
Pochwal sie pieskiem :D
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez Pawelt 10 mar 2015, 08:57
Dzień doooobrrryyyyy!!!
Mam takie pytanko, stosował ktoś krople Nerwonal na problemy z żołądkiem? Podobno są wskazane na straczki, bóle itd?
Życzę miłego dnia bez nowych chorób :] :*
X_x

przez Mili89 10 mar 2015, 11:58
Pawelt, niestety nigdy tego nie probowalam, ale probowalam roznych ziolowych uspokajaczy i u mnie zbyt wielkiego efektu nie bylo- no chyba, ze duuuzo waleriany+ melisa :D

Ardash,

6 miesiecy ma Niunia ;) poki co docieraja sie z kotem- bo mamy 2 letniego w domu, ale jest coraz lepiej, a moja Corcia zakochana :)
zdecydowalismy sie na pieska,bo w Polsce mialam moja ukochana Dalmatynke, ktora odeszla pol roku temu po 12 latach spedzonych z nami i zostala taka pustka po Niej ... :(
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio edytowano 10 mar 2015, 12:03 przez Mili89, łącznie edytowano 1 raz

przez bezsilna_22 10 mar 2015, 12:02
Hej Kochani :*
Od dzisiaj zaczynam czyszczenie okropnym środkiem przeczyszczającym, powinnam wypić przy tym 4 l wody...
Pewnie cały dzień spędzę w toalecie... tylko boję się boleści.
No i miałam pobraną krew, mocz, mam też dać kał do badania,no ale nie uda się teraz z moimi zaparciami...
USG też miałam dziś, jest w normie... robiła mi moja pani doktor (ordynator oddziału), u której leczę się prywatnie.
Powiedziała o jutrzejszej kolonoskopii i coś wyszło z rozmowy, że anestezjologa jutro nie ma!
Ja powiedziałam, że bez znieczulenia ogólnego nie godzę się, nie dam rady...
No i zadzwoniła i załatwiła, jutro o 11 będzie anestezjolog.
Powinni mi chyba też ekg zrobić przed znieczuleniem... nie?
No i okazało się, że nie tylko kolonoskopię będę miała, ale też gastroskopię (ostatnio miałam w lipcu...).
Teraz nie wiem czy gastro będzie na żywca znów, a tylko do kolono znieczulenie, czy zrobią mi 2 badania w znieczuleniu.
Widzą na oddziale, że się za bardzo stresuję i jedna pani pielęgniarka powiedziała, że nie ma takiej możliwości, bym się nie wybudziła po narkozie... no ale schizuję, bo mam niską wagę (niedowagę), a do tego biorę leki psychiatryczne...
Dzisiaj się obudziłam z bólem kręgosłupa szyjnego, bo nie wzięłam ze sobą swojej poduszki ortopedycznej, a do teho nie mogłam łykać śliny... tak kwas żołądkowy mi podrażnia i wypala przełyk i gardło.
BOJĘ SIĘ :cry:, że przeczyszczanie nie dadzą rady z moim zaparciem, a jak dadzą to będę miała silne bóle. Do tego boję się, że spadnę do 36 kg, a wiosna już i będę straszyła wyglądem :P
Teraz mam 39, ale 1,5 roku temu miałam już moje cudowne 45 :(
W przeszłości cierpiałam na anoreksję, przez 5 lat moja waga wynosiła 29 - 37 kg...
ALE wyszłam z tego i wszystko było już w normie, jestem pod opieką specjaliści A TUTAJ mi mówią, że to miało wpływ na jelita... dziwne, że nic mi nie było po wyjściu z choroby i nawet moja psychiatra tak twierdzi, że jelita trzeba sprawdzić, bo może to np.autoimmunologiczne schorzenie...
A lekarka jedna dziś do mnie, że trzeba nauczyć się z tym żyć, jeśli nic by nie wyszło w kolono.
A dobrze wiedzą, że miałam diagnozowaną Candidę i glistnicę. Ja pierd....le :(
BOJĘ SIĘ KOCHANI :cry:
Ale się rozpisałam... przepraszam. :(

przez Mili89 10 mar 2015, 12:28
bezsilna_22, bardzo malutko wazysz...a przy jakim wzroscie ??

pisz na biezaco co i jak ...
a jak mialas zdiagnozowana Candide ? i Glistnice ?

przez sinister 10 mar 2015, 13:08
Coś czuję, żę mam SM. W końcu przy tej chorobe jest zła tolerancja ciepła i to jest charakterystyczne, dziś mam ogromne wewnętrzne i zewnętrzne trzęsienie zrobiłem kilka brzuszków, a nogi i ręce tak mi się trzęsą, że masakra .Ten rok temu wtedy było to samo a byłem po sprzątaniu całego domu wchodzenia po drabinach itp.;/

przez bezsilna_22 10 mar 2015, 13:18
Mili89 napisał(a):bezsilna_22, bardzo malutko wazysz...a przy jakim wzroscie ??

pisz na biezaco co i jak ...
a jak mialas zdiagnozowana Candide ? i Glistnice ?

No malutko ale porównując 39 do 29 kg to dużo :P
No ale 44 CHCĘ ważyć.

Glistnica - badanie kału.
Candida - wymaz z języka i gardła.
No i każdy lekarz mówił, że ZAWSZE zaczyna się w jelitach candida.

przez Pawelt 10 mar 2015, 14:14
sinister, a poziom potasu we krwi sprawdzałeś?
X_x

przez pralinka1 10 mar 2015, 14:58
Nie czuję się najlepiej. Od kilku dni jakoś tak depresyjnie. Co roku w marcu jakoś tak mi się dzieje ... To chyba już wiosna.
Od rana jestem przymulona, boli mnie głowa i czuję takie totalne osłabienie, brak sily i chęci do czegokolwiek. Gdy zaczynam o tym myslec, od razu pojawia się lęk i panika, że pewnie jestem na coś chora ... bo niemożliwe, żeby zdrowy człowiek czuł się tak beznadziejnie. Do tego jeszcze jakiś taki nieokreślony bliżej niepokój, jakby zaraz miało stać się coś zlego. Nic mi się nie chce, nie mam siły ! Czuje się słaba, jakbym miała zemdleć. Zmuszam się do wszystkiego i tracę, marnuje bardzo dużo czasu przy komputerze.
Bardzo nie lubię tych przesileń jesienno - wiosennych. Zawsze się wtedy dużo gorzej czuję. Pojawia się słońce i zaczynają mi dokuczać męty w oczach ( a mam ich mnóstwo ).
Jestem do niczego. Od 3 dni nie mogę się zmobilizować do podlania storczyków ...

przez bezsilna_22 10 mar 2015, 15:06
Mili89, aha i wzrostu mam 161 :p

Sortuj wg