Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez evvelinka 08 lut 2015, 15:49
Czuję się taka głupia i bezwartościowa :/

przez nefretis 08 lut 2015, 16:28
malenstwo opowiedz coś? Jestem b. ciekawa
martini - pozdrawiam Cię, myslałąm o Tobie ostatnio, mnie też nadal pobolewa

Idę z męzem do galerii, nie wiem ile wytrzymam, moze 10 min, moze 30, nie moge siedzieć w domu, pomimo lęku i pobolewań idę.

przez malenstwo31 08 lut 2015, 19:43
evvelinka, co to piszesz??? jesteś fajna , inteligentną dziewczyną!pomimo choroby świetnie sobie radzisz. Co się stało Kochana??? jak chcesz to napisz na prv. Jesteś wspaniała!!!!
nefretis, dasz rade, ja wczoraj pól dnia spedziłam w centrach handlowych, afobam miałam w torebce ale nie przydał sie, po powrocie jeszcze posprzatałam cały dom :) dzis troche mnie głowa boli. Jutro idę do nowego psychiatry.
napisz jak daląs radę? kibicuję CI.a czego dokładnie chcesz sie dowiedzieć?

-- 08 lut 2015, 19:45 --

laveno, ja spałam po hydro. niby delikatny nawet czasmi dziecią jako syrop przepisują. ja spałam i głowa mnie bolała. ale kazżdy jest inny. ja w razie ataku biorę afobam i na mnie działa fajnie a innych usypia i głowa boli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez evvelinka 08 lut 2015, 21:44
Czytam i nie rozumiem co.. nie miałam tak nigdy.. tzn. nie aż tak, a poza tym nie mogę się na niczym skoncentrować, czytam o kilka razy, nie mogę się wysłowić i nic ciekawego powiedzieć.. czuję się tępa.. beznadzieja :/

O to powodzenia u psychiatry. Ja od wtorku idę na kurs i to dopiero będzie wyzwanie wytrwać te 2 miesiące.

przez nefretis 08 lut 2015, 21:58
malenstwo, byłam, umówilismy sie z mezem że jak bedzie ciężko to natychmiast wychodzimy. Dałam radę 1,5h
Napisz jak po spotkaniu z mnichami, było ciekawie? Jakieś ciekawostki zdrowotne? Porady?:)

przez malenstwo31 08 lut 2015, 22:07
nefretis, nefretis, dopiero początkiem marca:)
jestes dzielna , dałas rade :great: :great:
evvelinka, mi tez sie tak zdaza. nie jestes beznadziejna

przez nefretis 08 lut 2015, 22:18
hah to nie doczytałam:)))
malenstwo, zmieniasz psychiatre, czemu?

przez Mili89 08 lut 2015, 23:21
Nefretis- gratuluje i podziwiam :) dla mnie poki co centrum handlowe to czarna magia ;)

jutro ide po dluzszej przerwie zaprowadzic Mala do przedszkola- nie byla ostatni tydzien, bo sie obie rozchorowalysmy........i juz zaczynam panikowac jak my tam dojdziemy i jak ja wroce sama :( biore 23ci dzien Setaloft jutro chyba bede musiala podratowac sie Cloranxenem .....dlaczego mysl o wyjsciu z domu tak mnie paralizuje ?!
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez malenstwo31 09 lut 2015, 10:29
nefretis, zmieniam psychiatre bo za każdą wizytę płaciłam 100 a Medicovera mam za darmo.
Mili89, dasz radę, zobaczysz strach ma wielkie oczy. Najgorsze to zasiedzieć sie w domu :) ide do lekarza zapytam o setaloft czy mozliwe ,że podnosi tak puls.

przez Mili89 09 lut 2015, 15:47
malenstwo31, daj znac co powiedzial lekarz.
ja zaprowadzilam Coreczke do przedszkola i to bez Cloranxenu !! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
trzeslo mnie troche, ale nie bylo tych strasznych zawrotow glowy, ktorych sie boje panicznie!
dopiero teraz troche mnie trzesie jak juz jestem w domu- puls 101 ...ale dalam rade :) az nie wierze :):):) :uklon:
a Wy jak sie dzisiaj czujecie Kochani ?

ja jutro wybieram sie do lekarza, moze pojutrze na kontrole czy trzeba podniesc dawke Setaloftu i poprosze o badania tarczycy dla swojego spokoju....

przez malenstwo31 09 lut 2015, 16:34
Mili89, brawo brawo i jeszcze raz brawo. Jesteś wspaniała dałaś rade. Ja czekam w kolejce do lekarza. Jezu ile młodych ludzi z chorobami psychiatrycznym i to w takim stanie ze widać to po nich. Nie są w stanie przyjść sami tylko młodzi dorośli pod opieką rodziców. Ja przy nich to wulkan Energii.

przez Mili89 09 lut 2015, 16:38
malenstwo31, dziekuje :) jeszcze nie wierze w to, ze sie udalo :) i to bez wspomagaczy- przed wyjsciem nie wzielam ani proprananolu ani Cloranxenu :)
jak ja czekalam do psychiatry to bylo to po mnie widac bardzo, bo cala sie trzeslam, zakladalam noge na noge, zdejmowalam, co chwile sie wiercilam - musialam wygladac jak oblakana :roll:
zapytaj Kochana o ten Setaloft i puls.. i kiedy mozna pierwsze efekty odczuc- ja biore 23dzien 50mg ...

widzisz- nie jest z Toba tak zle- pomysl co oni musza czuc...! widzisz jaka silna jestes :)

przez pralinka1 09 lut 2015, 16:50
Dzisiaj o 19.00 wizyta u chirurga. Strasznie się wstydzę i denerwuję. Najchętniej bym to odwołała.

-- 09 lut 2015, 15:50 --

Dzisiaj o 19.00 wizyta u chirurga. Strasznie się wstydzę i denerwuję. Najchętniej bym to odwołała.

-- 09 lut 2015, 15:50 --

przez Mili89 09 lut 2015, 17:10
pralinka1, poradzisz sobie i po wszystkim bedziesz spokojniejsza!! a ten spokoj wewnetrzny po wizycie jest wart chwili stresu uwierz w siebie :)
i napisz koniecznie jak po wizycie :*

Sortuj wg